PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od kazbic »

abeljozef

Nóó člověče,vypadalo to tak.Ale nedostal ze mně ani kačku navíc.Nevím za co bych mu měl něco dát.Už takhle je to zlodějna jako kráva.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od abeljozef »

Mojho spolocnika na STK provokoval neustalymi narazkami typu "No co len s vami" a ked bolo hotovo tak sa vykoktal ze ma vypalenu ziarovku. Ich drzost niekedy nepozna hranic. Ta konkterna STK bola aj v TV koly cloveku ktoremu nepreslo auto na brzdovej stolici (fabia) a prisiel so skoda servisu a brzdy sa ukazali ok. Tak bez toho aby sa s autom nieco robilo sa vratil a zrazu z nicoho nic presiel. Ked po nom chcely zaplatit poplatok za opakovanu STK tak sa nastval a zverejnil to.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od pistahufnagl »

Tak to vypadá že Shellka české motoristy pěkně tahá za nos:
www.idnes.cz/nafta
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od abeljozef »

Ja som V-Power diesel skusal asi mesic po tom co som kupil auto a subjektivne som si nevsimol nejaky rozdiel tak som sa po mesiaci zas vratil ku klasike. Na druhu starnu vela ludi mi tvrdilo ze s V-Power dieslom to auto ide lepsie (preto som ho aj skusal). Takze neviem ......

Uživatelský avatar
vikino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWýchodní Čechy

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od vikino »

pišta
Tak to je nářez s tou naftou.Hlavně je jasný,že co si výrobci nafty(prodejci,distributoři) a Shell dovolí v Čechách-podvádět zákazníky,tak v Německu si to nedovolí a tak je to bohužel se vším,protože vědí,že v Čechách jim za to nic nehrozí!!
Já osobně tankuju na Shellu obyč naftu,ale po shlídnutí tohoto testu asi zajedu k Benzině a uvidíme.
Hlavně jestli ten test nelže a neobjednala si ho konkurence k pošpinění druhý strany?
vikino

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od abeljozef »

Myslim ze asi klamat nebude pretoze

- testy robil ustav na vyzkum paliv
- ak by v nom boli zavadzajuce informacie tak taky koncern ako Shell nebude mat problem zazalovat autora testu o nahradu skody. Ak shell bude ticho a nic nepodnikne tak to skor bude potvrdenie ze to co je v tom teste je pravda a Shell sa sam usvedci.

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od kazbic »

pistahufnagl

Tak to je síla s tím testem.Jsem zvědav,co na to koumáci od Shellu řeknou.Určitě to nenechají jen tak.
A můj pocit po natankování jejich "zázračné" nafty V-Power diesel ? Už jsem tu někde psal,že jsem byl na emisích a prvně jsem pár litrů natankoval.Nic na výkonu jsem nepoznal.Jediné co jsem pozoroval bylo to,že byl ostřejší zvuk motoru,jako by tam něco cinkalo.Až jsem bál,že se ozývá nějaký ventil.Po natankování normální nafty se ten zvuk ztratil a je v klídku.Tak že pánové od Shell díky,už ne. :wink:
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Galaktický Aleš
Závodník
Závodník
Příspěvky: 638
Registrován: 16.07.2008 12:53
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od Galaktický Aleš »

Shell už zareagoval:
Přílohy
Že by nová obchodní značka pro ČR?
Že by nová obchodní značka pro ČR?

Uživatelský avatar
Shar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 13.08.2008 13:22
Bydliště: jižní Morava

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od Shar »

Konecne to nekdo napsal naplno (IDNES), tim testem. Jen tahaji prachy peknym marketingem... A v Nemecku by si to nedovolili, tady ano.
Jen je videt, ze kdyz ma nekdo firemni CCS a dvojnasobek bodu za ta¨nkovani tohoto "zazraku", tak je slepy a nevidi (teda tesi se jen na odmeny v podobe darecku - za zamestnavatelovy penize, na cemz je cely system Shellu a V-Poweru zalozen).

Uživatelský avatar
Tommate
Profík
Profík
Příspěvky: 1002
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: 3nec

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od Tommate »

uff.. ještě že na naší Shellce mají jen Extra Diesel :lol: ..jinak bych se taky nachal nalákat ..ale že je V-Power ještě slabší?! - to je vážně hnus!!! :?

Uživatelský avatar
majatrabi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od majatrabi »

No stím Shellem asi něco bude. Kolegovi se rozsypal 2xmotor u fungl nový dodávky. Po tom dali nový motor. Ale to je vedlejší. Samozřejmě dělali testy na olej a naftu. Při druhém testu mu řekli, že vzorky nafty vyšli lepší než prvním případě. Prvně tankoval u Shell a potom začal tankovat u JET.
Ted´babo rať.
Alhambra 1,9 TDi-PD 85kW AUY 2001
Jen létání je krásnější...Obrázek

Uživatelský avatar
Tommate
Profík
Profík
Příspěvky: 1002
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: 3nec

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od Tommate »

Test ukázal, že Shell je kvalitní, stejně jako ostatní, podvod s vylepšenou naftou to sice neomlouvá, ale jinak bych se nebál o poškození motoru u těchto pump. Někdy určitě vyzkouším Top Q od Benziny..

Uživatelský avatar
Kamyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 08.07.2008 20:43
Bydliště: Ostrava / Karviná / Brušperk
Kontaktovat uživatele:

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od Kamyl »

abeljozef píše:Ja som V-Power diesel skusal asi mesic po tom co som kupil auto a subjektivne som si nevsimol nejaky rozdiel tak som sa po mesiaci zas vratil ku klasike. Na druhu starnu vela ludi mi tvrdilo ze s V-Power dieslom to auto ide lepsie (preto som ho aj skusal). Takze neviem ......
Napodobne taky tak, stala o 2 kc/litr vic a zadny rozdil jsem nepoznal... Starty stejne, jizda stejna, spotreba taky... Takze jsem se taky vratil k normalni nafte...
Obrázek

Uživatelský avatar
bora
Profík
Profík
Příspěvky: 951
Registrován: 15.05.2008 17:40
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od bora »

Zkušenosti s naftou a "LEPŠÍ NAFTOU" mám podobný, subjektivně žádný rozdíl kromě peněženky, takže návrat k normálu.

Jinak, sem tam jsem do nádrže nalil obsah malé plastové lahvičky, kterou jsem kopil na benzince s tím, že by se snad mohl trošku pročistit palivový systém, ale jeslti to funguje nebo ne jsem taky nějak nepoznal. Jezdilo vždy furt stejně, žralo to taky více méně stejně, takže to bylo spíš o pocitu.
SAG III / 2.2 / 129 kW / 2008

Uživatelský avatar
jiri.phill
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 27.05.2008 17:10
Bydliště: Olomouc

Re: PALIVO, PŘÍSADY: přísady do paliva, omyl v palivu, ...

Příspěvek od jiri.phill »

Kamyl píše:
abeljozef píše:Ja som V-Power diesel skusal asi mesic po tom co som kupil auto a subjektivne som si nevsimol nejaky rozdiel tak som sa po mesiaci zas vratil ku klasike. Na druhu starnu vela ludi mi tvrdilo ze s V-Power dieslom to auto ide lepsie (preto som ho aj skusal). Takze neviem ......
Napodobne taky tak, stala o 2 kc/litr vic a zadny rozdil jsem nepoznal... Starty stejne, jizda stejna, spotreba taky... Takze jsem se taky vratil k normalni nafte...
Zkusil jsem V-power kdyz jsem jel na dovolenou. Nepoznal jsem rozdilu oproti klasice (Shell nebo OMV)
Life is too short to drink bad wine.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“