zamek 5 dveřich

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
killer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VALAŠSKE KLOBOUKY
Kontaktovat uživatele:

zamek 5 dveřich

Příspěvek od killer »

Zdravim, mam občas problem s otviranim kufru centralem auto otevřu ,ale kufr ne .Kličem se do kufru dostanu ale ztuha, stači to promazat a rozhybat nebo je třeba rozdělat zamek a vyčistit to? diky

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: zamek 5 dveřich

Příspěvek od Tomm »

killer píše:Zdravim, mam občas problem s otviranim kufru centralem auto otevřu ,ale kufr ne .Kličem se do kufru dostanu ale ztuha, stači to promazat a rozhybat nebo je třeba rozdělat zamek a vyčistit to? diky
Jo, staci WDcko a hadrik, chvilu si s tim hrat a jde to. Hlavne opatrne, at tam nezalomis klic.

To ze ti central neodemce kufr je divny, mozna bude jen vypadle tahlo, nebo prelamane kabely v pruchodce.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
killer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VALAŠSKE KLOBOUKY
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek 5 dveřich

Příspěvek od killer »

zamek promazan, parkrat to šlo otevřit, ted opět stavkuje tak nevim asi to necham odbornikum.....

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek 5 dveřich

Příspěvek od H8me »

mno me zase dela zamek to, ze kdyz tam strcim klic a dam ho do polohy, kdy se ma otevrit, tak to nekdy jde a nekdy ne ... pak mi taky nefunguje sivsla poloha (otvirani centralem) ...
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Patrick1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Czel.A
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek 5 dveřich

Příspěvek od Patrick1 »

killer píše:zamek promazan, parkrat to šlo otevřit, ted opět stavkuje tak nevim asi to necham odbornikum.....
Mám ten smaj problém a myslim že to je tim že, moje auto bylo šouplý na zadek a ten hák jak na něj dosedá zámek je vraženej moc dovnitř.

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek 5 dveřich

Příspěvek od H8me »

no ja to auto bouchly nemam ...
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
killer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VALAŠSKE KLOBOUKY
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek 5 dveřich

Příspěvek od killer »

zavada konečně odstraněna :D ,šlo o nějaky problem stahlem a celym mechanismem zamku, :arrow: rozebrat vyčistit promazat popř. rozhybat

Patrick1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Czel.A
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek 5 dveřich

Příspěvek od Patrick1 »

A jak ses tam dostal, když je to zaseklý? Jdou ty plasty v kufru rozebrat, i když je kufr zavřenej. Mám podezření že chyba bude spíš taky někde v tom táhlu.

Uživatelský avatar
wisiki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 15.02.2008 08:00
Bydliště: Martin, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek 5 dveřich

Příspěvek od wisiki »

Prosím vás ako ste sa dostali do toho kufru?

Uživatelský avatar
SirZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek 5 dveřich

Příspěvek od SirZ »

Mě se to podařilo klíčem.Držel jsem ho na doraz po směru hodinových ručiček a zatáhl za kliku.Po demontáži celého zámku jsem zjistil ze je ulomené jeho vedení viz šipka,ono to na autě není vůbec vidět protože tomu cloní celý zámek,takže jsem objednával nový to je ten na fotce a samozřejmě že už je to ze silnějšího materiálu.
Přílohy
2008-09-20_125425.jpg

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: zamek 5 dveřich

Příspěvek od Type-17 »

jo,jo, tak jak rika Sirz. normalne klickem. taky mi nesel otevrit kufr tak jsem se dostal pres sedacky do kufru a rozebral kryt. potom jsem zjistil ze kdyz dam klicek na doraz tak nic ale asi tak dva mm zpet a potom kdyz oteviram tak citim jak se neco opre o klicku tak zatahnu a kufr je otevreny

Uživatelský avatar
SirZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek 5 dveřich

Příspěvek od SirZ »

Mě se to chovalo stejně.Foto původního zámku s prasklým vedením.Zámek má potom vůli.
Přílohy
2008-09-20_134517.jpg

Uživatelský avatar
wisiki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 15.02.2008 08:00
Bydliště: Martin, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek 5 dveřich

Příspěvek od wisiki »

Dnes som sa do toho pustil, podarilo sa mi dať dole len ten spodný tapacír. ALe neviem čo ďalej. Prosím Vás date niekto foto kde sa nachadza to tiahlo. A keď som sa dostal k tomu zámku tak s neho vypadla taká kovová tyčka s dvoma pružinkami. Prosim Vás ako ďalej.

Ešte aby som to upresnil, zámok vyzerá že sa zamiká aj odomiká , aj kľučom a aj na dialku. Len kľučka akokeby bola stále zamknutá ale híbe sa.

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: zamek 5 dveřich

Příspěvek od stevocz »

ako ma fungovat ten zamok na 5 dverach? ked otvorim cez central klucom vo vodicovych dverach (nemam DO) tak sa kufor odomkne. ak je odomknuty centralom tak viem klucom kufor zamknut aj odomknut priamo zamkom na kufri. ale ked je centralom zamknute tak kufor neodomknem priamo zamkom na kufri. ma to tak byt alebo je nieco zle?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“