Sháním abs jednotku Poradte pls..

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
olala
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 18.12.2007 23:13
Bydliště: Stínadla
Kontaktovat uživatele:

Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od olala »

Zdravím.,shanim abs jednotku s oznacenim 8E0614111B ubec nevim kam se obratit
nevite kde se da sehnat a kolik to asi oubec stoji.??
Já moc děkovat..!!! :cry: :cry:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od Paskal »

Musiš použit náhradu 8E0614111F (tu co si napsal odpadla z výroby)....a org. cenu ti ani nenapíšu :) bo by tě z toho :obm: :P

Jinak skuz objet Vrakáče.

Uživatelský avatar
olala
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 18.12.2007 23:13
Bydliště: Stínadla
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od olala »

Paskal píše:Musiš použit náhradu 8E0614111F (tu co si napsal odpadla z výroby)....a org. cenu ti ani nenapíšu :) bo by tě z toho :obm: :P

Jinak skuz objet Vrakáče.
no cena org. bude hrozna palka, to mi je jasny, ja myslel jesi nekdo nevite jak se to pohybuje na tech vrakacich, myslis ze to poridim od 2 do 3 tis.?
ja jsem z Pardubicka a tady zadny vrakace nejsou,tak budu muset asi nekdy vyrazit smer Pha no, ale abych pak nepadl na kolena az po me boudou chtit pet sest tisic za ojetinu, o ktere nebudu ani vedet ze funguje :(
Nejhorsi je, ze ja ani nevim zda je ta jednotka spatna, ci ne e - muj technik co mi dela pasika mi odzkousel v konektoru napajeni a to pry tam jde, pak jsme jeste zkousely postupne kola a ty taky fungujou, tak si myslim ue tedy asi ta jednotka - nebo jaky je tvuj nazor..
Kazdopadne VAG a ani Kts diag. mi abs nenacte..tak ze by.??
Ale zase sem neco zaslech, ze kdyby byla spatna, tak mi to i prezto nacte a nahlasi chybu, tak uz nevim no, hlavne me stve to pipani pri kazdem startu :( :(
prosim poradte

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od Paskal »

njn...to je každa rada drahá když to člověk nevidí atd. no. :roll:
Aby si měl 100% jistotu že je kaput Ř.J. ABS ....tak si ji jen od někoho pučit na vyskoušení. :wink:

sajbom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 01.02.2008 23:54
Bydliště: Bratislava

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od sajbom »

mam presne ten isty problem a tiez zhanam taku istu RJ a nikde ju nemozem zohnat. Kolko stoji nova v ČR, lebo na slovensku asi 60 000,. Sk a po zlavach asi 30 000,- Sk. su to nehorazne sumi a moj kamos by tiez jednu potreboval. Na vsetky vrakoviska je tato Rj davno prec.

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od StandaS »

Jediné, co pro vás mohu udělat, dát sem číslo, kde se občas něco sežene. :wink: U SOUTOKU, PRAHA 4- MODŘANY TEL: 721 302 897, 721 063 059
mám za to, že jsou tam i zítra dopoledne a je to spec. na VW
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
AK-47
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 30.04.2008 08:00
Bydliště: Kutná Hora

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od AK-47 »

Chlapi mám stejný problém. Potřebuji 8EO614 111 B - ta se tedy nedělá, F nemohu rovněž nikde sehnat, ale volal jsem tam jak pise standaS a mají tam P, nevíte - nešla by použít ? Nikde jsem nic o tom nenašel.

Uživatelský avatar
olala
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 18.12.2007 23:13
Bydliště: Stínadla
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od olala »

AK-47 píše:Chlapi mám stejný problém. Potřebuji 8EO614 111 B - ta se tedy nedělá, F nemohu rovněž nikde sehnat, ale volal jsem tam jak pise standaS a mají tam P, nevíte - nešla by použít ? Nikde jsem nic o tom nenašel.
Hello.,co mam zjisteny ja, tak zamena lze, jen za pismeno F...
Bohuzel jeste do dnes ji nemam, ale uz aspon vim ze je opravdu spatna ta jednotka, no jak jste dopadly vy..?

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od StandaS »

AK-47 píše:Chlapi mám stejný problém. Potřebuji 8EO614 111 B - ta se tedy nedělá, F nemohu rovněž nikde sehnat, ale volal jsem tam jak pise standaS a mají tam P, nevíte - nešla by použít ? Nikde jsem nic o tom nenašel.
Tak prubni ještě toto: http://www.tpsautomobile.cz/ Tady jsem i já po roce shánění uspěl s vložkou. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
AK-47
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 30.04.2008 08:00
Bydliště: Kutná Hora

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od AK-47 »

olala píše:
AK-47 píše:Chlapi mám stejný problém. Potřebuji 8EO614 111 B - ta se tedy nedělá, F nemohu rovněž nikde sehnat, ale volal jsem tam jak pise standaS a mají tam P, nevíte - nešla by použít ? Nikde jsem nic o tom nenašel.
Hello.,co mam zjisteny ja, tak zamena lze, jen za pismeno F...
Bohuzel jeste do dnes ji nemam, ale uz aspon vim ze je opravdu spatna ta jednotka, no jak jste dopadly vy..?
Budem si tykat ne ? Moje ridici jednotka VUBEC nekomunikuje s VAGem, tudiz se domnivam ze je v ... Samovolně během jizdy na me PC zacne rvat chybu brzd - dost to otravuje. Jinak jsem popatral a sehnal ji v Polsku za 300Zlotych, ale nejak tem klukum Polskejm neverim. Jeste zkusim odkaz co posila opet StandaS.
Odkaz do Polska:
http://www.moto.allegro.pl/item43680927 ... a_abs.html

Uživatelský avatar
AK-47
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 30.04.2008 08:00
Bydliště: Kutná Hora

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od AK-47 »

StandaS píše:
AK-47 píše:Chlapi mám stejný problém. Potřebuji 8EO614 111 B - ta se tedy nedělá, F nemohu rovněž nikde sehnat, ale volal jsem tam jak pise standaS a mají tam P, nevíte - nešla by použít ? Nikde jsem nic o tom nenašel.
Tak prubni ještě toto: http://www.tpsautomobile.cz/ Tady jsem i já po roce shánění uspěl s vložkou. :wink:
Diky zkusim, ty telefony prve pomohly ze meli kluci aspon s pismenem P

Uživatelský avatar
AK-47
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 30.04.2008 08:00
Bydliště: Kutná Hora

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od AK-47 »

AK-47 píše:
StandaS píše: Tak prubni ještě toto: http://www.tpsautomobile.cz/ Tady jsem i já po roce shánění uspěl s vložkou. :wink:
Diky zkusim, ty telefony prve pomohly ze meli kluci aspon s pismenem P
Tak v tpsautomobile.cz ji maji "jetou" za 8200,00Kč vč. DPH , kdybyste nekde mel zajem, ja zkousim toho polaka za 300ZL (cca 2100,00Kč)

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od t.zbras »

Ja jsem sehnal ABS jednotku z Brna z vrakoviste. Cena 3tis. Namontoval a vse v pohode. Jsem z okr. Trutnov,mel jsem lufta ze mi poslou neco jineho,ale chlapek v pohode,ze me ji kdyz tak vymeni,ale pry nebude treba a taky nebylo,uz na ni od dubna jezdim a vse v pohode a diagnostika taky v poradku. Mam cislo jestli mas zajem? :)

Uživatelský avatar
AK-47
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 30.04.2008 08:00
Bydliště: Kutná Hora

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od AK-47 »

Ahoj, no jasne ze prosim o cislo, z Leska v Polsku dnes vypadlo 750Zl (cca 5500,00Kc) a jeste bych pro ni musel jet. Naschval nepisu SZ, kdyby ji meli, at mele ten kdo driv prijde :-) Diky.

Uživatelský avatar
olala
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 18.12.2007 23:13
Bydliště: Stínadla
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od olala »

t.zbras píše:Ja jsem sehnal ABS jednotku z Brna z vrakoviste. Cena 3tis. Namontoval a vse v pohode. Jsem z okr. Trutnov,mel jsem lufta ze mi poslou neco jineho,ale chlapek v pohode,ze me ji kdyz tak vymeni,ale pry nebude treba a taky nebylo,uz na ni od dubna jezdim a vse v pohode a diagnostika taky v poradku. Mam cislo jestli mas zajem? :)
Tak ta cena se mi libi, posli mi pls taky to cislo, nebo ho hod sem.,dikes...

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“