Zástěrky

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Zástěrky

Příspěvek od Hudy »

Máte je někdo na Pašíkovy?Kde se dají na netu sehnat?Můžete dát foto jak to vypadá a kolik asi stojí originály?Díkec

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zástěrky

Příspěvek od Currahee »

Já je tam teda nemám a variant je mít nemusí, protože délka kastle od osy kola svírá ze zemí onen správný úhel, kdy platí výjimka, že nemusí být plácačky. Někde jsem to viděl i nakreslený, ale už nevím kde to bylo 8)
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zástěrky

Příspěvek od teekey »

ja sem snad ty plachty videl pouze na 1.8T, na TDi je nemam a nedam je tam :D
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zástěrky

Příspěvek od Adham »

taky je nemám..ale občas by se hodili - aspoň dopředu....18ky mi dělaj bordel na autě :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Zástěrky

Příspěvek od StandaS »

Co to tam chcete dávat za plachty. To je komoušskej přežitek. Dneska už být nemusí a nutné jsou jen tehdy, když jsou namontovány od výroby. To znamená, že když jsem auto dovezou a tady prodejce namontuje, tak je můžeš klidně sundat, protože výrobce je tam nedal. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Mario02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 17.06.2008 18:25
Bydliště: Třinec

Re: Zástěrky

Příspěvek od Mario02 »

Tuž pánové ja tam mam seriovky s pěkným značkem VW a nevypadají věru zle musím se přiznat že do teď jsem si myslel ze je má každý páša :-D
Obrázek

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zástěrky

Příspěvek od Paskal »

StandaS píše:Co to tam chcete dávat za plachty. To je komoušskej přežitek. Dneska už být nemusí a nutné jsou jen tehdy, když jsou namontovány od výroby. To znamená, že když jsem auto dovezou a tady prodejce namontuje, tak je můžeš klidně sundat, protože výrobce je tam nedal. :wink:
Já sem si namontil org. zastěrky do předu i do zadu a splňujou svůj učel. :P :old:
Tak že žádný komoušský přežitek. :tooth:
Nebo myslíž že by se měli zas vrátít červené gardy. 8O ....To sa nebojím,to su klidný Bohůšu. :mrgreen: :P :D

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Zástěrky

Příspěvek od cendler »

já je taky měl, ale dal jsem je dolů, teď mi leží někde v garáži, jestli by jsi chtěl

mrkni se http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=60231
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Zástěrky

Příspěvek od StandaS »

Paskal píše:
StandaS píše:Co to tam chcete dávat za plachty. To je komoušskej přežitek. Dneska už být nemusí a nutné jsou jen tehdy, když jsou namontovány od výroby. To znamená, že když jsem auto dovezou a tady prodejce namontuje, tak je můžeš klidně sundat, protože výrobce je tam nedal. :wink:
Já sem si namontil org. zastěrky do předu i do zadu a splňujou svůj učel. :P :old:
Tak že žádný komoušský přežitek. :tooth:
Nebo myslíž že by se měli zas vrátít červené gardy. 8O ....To sa nebojím,to su klidný Bohůšu. :mrgreen: :P :D
Tak na to zapomeň, org nejsou, protože němci je tam nedávají. Přední určitě účel splňují, na Oplíku jsem je tam také nechal do doby, než uhnily šrouby, ale zadek šel dolů hned, jak to šlo. Účel zadních byl, že to nemělo házet vodu na auta jedoucí za tebou. Zástěrky ale fungují tak, že sice nejde proud vody, ale o zástěrku se tříští a vzniká za tebou mlha, která je mnohem horší :wink: Předek je dobrej, chrání auto, ale jenom předek - vypadá to divně. :158:
Jo a když to potom trochu naložíš a taháš je po zemi, tak to není také to pravé ořechové. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Zástěrky

Příspěvek od pute »

Já mam vepředu i vzadu ty samý co jsou na fotce a opravdu jsou origo.
Auto v Čechách koupil první majitel (jsem třetí) a už tam byly ..
Kia Ceed SW :-)

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Zástěrky

Příspěvek od StandaS »

pute píše:Já mam vepředu i vzadu ty samý co jsou na fotce a opravdu jsou origo.
Auto v Čechách koupil první majitel (jsem třetí) a už tam byly ..
Si nerozumíme :kto: Pod názvem origo si představuji věc, kterou na auto montují přímo u výrobce. Když koupíš auto v Německu, zástěrku tam nenajdeš ani jednu. Když koupíš u nás (vlastně dříve jsi koupil) tak tam zástěrky opravdu byly, ale montoval je tam náš prodejce. :old: a protože jsme už v unii, tak tam zástěrky povinné nejsou a montují se jen jako doplněk. Když mne zastavili policajti ještě s Oplíkem a já už tam ty zadní neměl, tak když nic nenašli, zaměřili se alespoň na ty zástěrky. Nakonec neuspěli, právě proto, že výrobce je tam nemontuje, ale dávají se tam až u nás tečka. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Radegman
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 07.04.2008 21:11
Bydliště: New Jičín

Re: Zástěrky

Příspěvek od Radegman »

Paskal píše:
StandaS píše:Co to tam chcete dávat za plachty. To je komoušskej přežitek. Dneska už být nemusí a nutné jsou jen tehdy, když jsou namontovány od výroby. To znamená, že když jsem auto dovezou a tady prodejce namontuje, tak je můžeš klidně sundat, protože výrobce je tam nedal. :wink:
Já sem si namontil org. zastěrky do předu i do zadu a splňujou svůj učel. :P :old:
Tak že žádný komoušský přežitek. :tooth:
Nebo myslíž že by se měli zas vrátít červené gardy. 8O ....To sa nebojím,to su klidný Bohůšu. :mrgreen: :P :D
už jste někdo viděl od Paskala auto, já bych ho viděl rád, jen proto že nevím co od něj čekat :lol:
VW Passat B5.5 1.9TDI 96kW 6-ti kvalt a bývalá Mazda 323F 2.0, 106kW

Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Zástěrky

Příspěvek od pute »

StandaS píše:
pute píše:Já mam vepředu i vzadu ty samý co jsou na fotce a opravdu jsou origo.
Auto v Čechách koupil první majitel (jsem třetí) a už tam byly ..
Si nerozumíme :kto: Pod názvem origo si představuji věc, kterou na auto montují přímo u výrobce. Když koupíš auto v Německu, zástěrku tam nenajdeš ani jednu. Když koupíš u nás (vlastně dříve jsi koupil) tak tam zástěrky opravdu byly, ale montoval je tam náš prodejce. :old: a protože jsme už v unii, tak tam zástěrky povinné nejsou a montují se jen jako doplněk. Když mne zastavili policajti ještě s Oplíkem a já už tam ty zadní neměl, tak když nic nenašli, zaměřili se alespoň na ty zástěrky. Nakonec neuspěli, právě proto, že výrobce je tam nemontuje, ale dávají se tam až u nás tečka. :wink:
No, zdálo se mi divný že by tam v Čechách montovali zástěrky ... ;-)

Ale málem jsem tě pochopil hned napoprvý ... :D :mrgreen:

BTW Nechám je na autě dokud budou ok, pak půjdou dolu a asi je nebudu nahrazovat.
Údajně se tím dá snížit spotřeba až o 0,1% a to už budu jezdit za 2L/1000 Km ... ;-)
Kia Ceed SW :-)

Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

Re: Zástěrky

Příspěvek od Davidd »

StandaS píše:Co to tam chcete dávat za plachty. To je komoušskej přežitek. Dneska už být nemusí a nutné jsou jen tehdy, když jsou namontovány od výroby. To znamená, že když jsem auto dovezou a tady prodejce namontuje, tak je můžeš klidně sundat, protože výrobce je tam nedal. :wink:
Je to trošku jinak.Auta který nemají evropskou globální homologaci tak je musej mít. :mrgreen:
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

Uživatelský avatar
vonvichousch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 07.05.2008 20:55
Bydliště: OPAVA

Re: Zástěrky

Příspěvek od vonvichousch »

Davidd píše:
StandaS píše:Co to tam chcete dávat za plachty. To je komoušskej přežitek. Dneska už být nemusí a nutné jsou jen tehdy, když jsou namontovány od výroby. To znamená, že když jsem auto dovezou a tady prodejce namontuje, tak je můžeš klidně sundat, protože výrobce je tam nedal. :wink:
Je to trošku jinak.Auta který nemají evropskou globální homologaci tak je musej mít. :mrgreen:

Ja mám v techničáku tohle:
"Vozidlo je schválené a v provedení podle úplné typové homologace (WVTA) č. e1.*98/14*0157*01 a není proto povinně vybaveno podle vyhl. MD č. 102/95 Sb. ve znění pozdějčích změn a doplňlků (§/odst.) :"

a kromě jinych je tam vypsano ." 36/1 - lapači nečistot"


Ale i kdyby to tam nebylo,tak zastěrky na auto nedam ,vubec se mi to nelibí...akorat mam někdy bahno až na zadnich oknech,jak odstřikuje od předních kol :lol:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“