Sháním abs jednotku Poradte pls..

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
olala
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 18.12.2007 23:13
Bydliště: Stínadla
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od olala »

AK-47 píše:
AK-47 píše: Diky zkusim, ty telefony prve pomohly ze meli kluci aspon s pismenem P
Tak v tpsautomobile.cz ji maji "jetou" za 8200,00Kč vč. DPH , kdybyste nekde mel zajem, ja zkousim toho polaka za 300ZL (cca 2100,00Kč)
V tpsautomobile.cz sem to zkousel uz nekdy asi pred ctyrmi mesici a to me pasek jeste psal maila s cenou 6200kč vč. dph

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od t.zbras »

To cislo je 776 186 475 to jest z Brna,pak mam jeste jedno,tak jich meli taky spoustu,to je z Ceskeho Brodu-608 256 852. Mnoho zdaru vsem

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od magmuss »

Ok, všechny kontakty beru! Jdu zkoušet všechno možné.. s vadou jednotkou jezdím už asi čtvrt roku.. :-( jenže já mám na konci písmeno "A" . Prý se vyráběla s nějakou vadou.. Takže prostě chvílema zlobí a pak odejde úplně :-( .. nová u VW stojí 10.000kč, už sem tu četl o tom téma. Všichni mě odkazují zatím na polsko.. Tak sem zvědavej.. Jinak 8.200kč za jetou, nebo 10.000kč za novou.. to radši připlatit a novou!!!

Uživatelský avatar
AK-47
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 30.04.2008 08:00
Bydliště: Kutná Hora

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od AK-47 »

magmuss píše:Ok, všechny kontakty beru! Jdu zkoušet všechno možné.. s vadou jednotkou jezdím už asi čtvrt roku.. :-( jenže já mám na konci písmeno "A" . Prý se vyráběla s nějakou vadou.. Takže prostě chvílema zlobí a pak odejde úplně :-( .. nová u VW stojí 10.000kč, už sem tu četl o tom téma. Všichni mě odkazují zatím na polsko.. Tak sem zvědavej.. Jinak 8.200kč za jetou, nebo 10.000kč za novou.. to radši připlatit a novou!!!
Ja se uz divam na SRN - turky, kamos jezdi pro auta jeste tak uvidim, v polsku jsem sehnal viz. vyse.

Uživatelský avatar
olala
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 18.12.2007 23:13
Bydliště: Stínadla
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od olala »

t.zbras píše:To cislo je 776 186 475 to jest z Brna,pak mam jeste jedno,tak jich meli taky spoustu,to je z Ceskeho Brodu-608 256 852. Mnoho zdaru vsem
Tak sem volal..,do Ces. brodu to je pan z passatdily.cz - cena 7-8tis za jetou, za novou chteji 16tis.,ale jeste navic k tomu chtely tu moji, tak sem se jim pekne vysmall..
No a Brno výtězí, pan velice seriozni - rekl mi ze tam nasel tu samou co mam, ale ze nema moznost ji vyzkouset a kdyz nepujde, ze s tim nemam nic delat a poslat zpet, ze mi posle jinou pokud jeste bude mit, a nebo da penize zpet - to byla presne ta slova co jsem chtel slyset :)
Dodavka taky super v pondeli odpoledne sem mu psal sms s adresou a v utery rano uz byla u me..co vice si prat...
no a cena? jak uz jsi tu psal 3tis. no neni to nadhera :ura1:
Tyden to zkousim a vypada ze je ready, zatim fse funguje jak ma....
takze ti mistře moc a moc dekuji

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od standokan »

tak kontakt jsem opsal to se muže hodit a at žijou moje rodné Teplice :D
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od t.zbras »

Tak to jsem rad,ja ji tam mam uz tak 4mesice a nemam problem a na diagnostice tez! Jsem rad,ze sem mohl pomoci! Tak at slouzi!

Uživatelský avatar
passikk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u brna

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od passikk »

olala píše:
t.zbras píše:To cislo je 776 186 475 to jest z Brna,pak mam jeste jedno,tak jich meli taky spoustu,to je z Ceskeho Brodu-608 256 852. Mnoho zdaru vsem
Tak sem volal..,do Ces. brodu to je pan z passatdily.cz - cena 7-8tis za jetou, za novou chteji 16tis.,ale jeste navic k tomu chtely tu moji, tak sem se jim pekne vysmall..
No a Brno výtězí, pan velice seriozni - rekl mi ze tam nasel tu samou co mam, ale ze nema moznost ji vyzkouset a kdyz nepujde, ze s tim nemam nic delat a poslat zpet, ze mi posle jinou pokud jeste bude mit, a nebo da penize zpet - to byla presne ta slova co jsem chtel slyset :)
Dodavka taky super v pondeli odpoledne sem mu psal sms s adresou a v utery rano uz byla u me..co vice si prat...
no a cena? jak uz jsi tu psal 3tis. no neni to nadhera :ura1:
Tyden to zkousim a vypada ze je ready, zatim fse funguje jak ma....
takze ti mistře moc a moc dekuji
8O 8O 8O to je snad moje číslo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak ať slouží!!

Uživatelský avatar
olala
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 18.12.2007 23:13
Bydliště: Stínadla
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od olala »

passikk píše:
olala píše: Tak sem volal..,do Ces. brodu to je pan z passatdily.cz - cena 7-8tis za jetou, za novou chteji 16tis.,ale jeste navic k tomu chtely tu moji, tak sem se jim pekne vysmall..
No a Brno výtězí, pan velice seriozni - rekl mi ze tam nasel tu samou co mam, ale ze nema moznost ji vyzkouset a kdyz nepujde, ze s tim nemam nic delat a poslat zpet, ze mi posle jinou pokud jeste bude mit, a nebo da penize zpet - to byla presne ta slova co jsem chtel slyset :)
Dodavka taky super v pondeli odpoledne sem mu psal sms s adresou a v utery rano uz byla u me..co vice si prat...
no a cena? jak uz jsi tu psal 3tis. no neni to nadhera :ura1:
Tyden to zkousim a vypada ze je ready, zatim fse funguje jak ma....
takze ti mistře moc a moc dekuji
8O 8O 8O to je snad moje číslo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak ať slouží!!
no vidis to jak je ten svet malej :)
vypada to ze ta jednotka je ready, dekuji ti schééfe

mrnavo123
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 14.05.2008 11:02
Bydliště: Vysočina

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od mrnavo123 »

passikk píše:
olala píše: Tak sem volal..,do Ces. brodu to je pan z passatdily.cz - cena 7-8tis za jetou, za novou chteji 16tis.,ale jeste navic k tomu chtely tu moji, tak sem se jim pekne vysmall..
No a Brno výtězí, pan velice seriozni - rekl mi ze tam nasel tu samou co mam, ale ze nema moznost ji vyzkouset a kdyz nepujde, ze s tim nemam nic delat a poslat zpet, ze mi posle jinou pokud jeste bude mit, a nebo da penize zpet - to byla presne ta slova co jsem chtel slyset :)
Dodavka taky super v pondeli odpoledne sem mu psal sms s adresou a v utery rano uz byla u me..co vice si prat...
no a cena? jak uz jsi tu psal 3tis. no neni to nadhera :ura1:
Tyden to zkousim a vypada ze je ready, zatim fse funguje jak ma....
takze ti mistře moc a moc dekuji
8O 8O 8O to je snad moje číslo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak ať slouží!!
8O tak dneska jsem také od tebe jednu kupoval,zatím tedy není na autě,ale snad bude vše ok. :D Zatím ti moc děkuji :wink:
B5 1.8T r.97

sajbom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 01.02.2008 23:54
Bydliště: Bratislava

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od sajbom »

Ahoj. Tiež som mal tento problem a nakoniec sa my ozval jeden človek na slovenskom fore, je z Michaloviec. Moju vadnu RJ som vymontoval, poslal som mu ju cez UPS a za dva tyzdne my ju poslal zpatky, stalo ma to 2000,- Sk a funguje perfektne. Ma aj stranku www.tacho.sk na slovenskom fore sa volá "maros4341" Dlho som pátral ale čakanie sa my vyplatilo, da ti k tomu aj fakturu a zaruku. Demontovat a namontovat si to moze kazdy sam doma a netreba potom ist na pocitac

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od vaha »

Chlapi než to začnete měnit zmřte se všechny napájení a zkuste si to zapojit na stole...jednou sem měnil ABS na fábce a pěkně sem se vypekl,byla v hajzlu 80A pojistka a bylo v čajzu jedno napájení,na to bacha nejde tam jen jedno napájení!!!

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od magmuss »

vaha píše:Chlapi než to začnete měnit zmřte se všechny napájení a zkuste si to zapojit na stole...jednou sem měnil ABS na fábce a pěkně sem se vypekl,byla v hajzlu 80A pojistka a bylo v čajzu jedno napájení,na to bacha nejde tam jen jedno napájení!!!
Nj, jenže jak poznám, že tam jedno napájení chybí, když už bude chybět v konektoru, tak ho tam přeci nenaměřím :?

Když si ji vyndám na stůl, tak co si tím pomůžu? :? Mohl bys to tu víc rozepsat? :oops:

Uživatelský avatar
AK-47
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 30.04.2008 08:00
Bydliště: Kutná Hora

Re: Sháním abs jednotku Poradte pls..

Příspěvek od AK-47 »

Zdravicko ikdyz asi s krizkem po funuse -
Jezdil jsem s vadnou jednotkou cca pul roku, nakonec jsem nekupoval na zadnem vrakaci ani jsem nemusel posilat na Slovač, jednotku mi opravil chlápek - http://www.midex.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - klasika poštou tam a zpet na dobirku za 2500 vč. dopravy (typ 8e0_614_111 B)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“