mračit nebo ne???

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
mirus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: mračit nebo ne???

Příspěvek od mirus »

Ta černá B3 stima Brockama je fakt nádherná,koukám že se všichni snažíte tak to je dobře máte to taky hezký,jen tak dál.

Uživatelský avatar
GT PASSIK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 128
Registrován: 26.06.2008 22:39
Bydliště: Vysočina

Re: mračit nebo ne???

Příspěvek od GT PASSIK »

Zamračený to vypadá super, mám foto na str.3 ale ty kur.y mi kvuli tomu nedali tk tak mě nasr.ly ono se jim řekne homologace ale většinou ty masky v obchodech jsou hnusný, proto jsem se rozhodnul koupit ještě jedno stejný na tk a toto na pořádnej tuning.Jo a v stk Nové Veselí je největší z*rd Stehlík kterej mi to nedal :evil: :evil: :evil:
!!!VW-SUPER stroje!!!

bio
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nord Side

Re: mračit nebo ne???

Příspěvek od bio »

chystám se mračit ale chtěl bych tu origo mračenou masku bez znaku .... páč nevim jak to mračit sám... to navaříte kus plastu a kitujete???

tuto...
0dfd_1.jpg

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: mračit nebo ne???

Příspěvek od gregi »

Vařit ne , neboť originál není plast . Znamená to laminát a pak dobrousit do tvaru nebo e-bay . V sobotu mi přijela jedna z neměcka . Jediný rozdíl od té originální dodělávané , kterou mám na svém autě je , že nemá boční uchycení k blatníkům .
Pokud to budeš dodělávat , tak je pak jen při špatném počasí vidět kolečko po znaku :wink: .
100_0989.JPG
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
xradio
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 20.12.2008 02:41
Bydliště: Chomutov

Re: mračit nebo ne???

Příspěvek od xradio »

Já si myslim že zamračení vypadá SUPER :D

Uživatelský avatar
GT PASSIK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 128
Registrován: 26.06.2008 22:39
Bydliště: Vysočina

Re: mračit nebo ne???

Příspěvek od GT PASSIK »

gregi píše:Vařit ne , neboť originál není plast . Znamená to laminát a pak dobrousit do tvaru nebo e-bay . V sobotu mi přijela jedna z neměcka . Jediný rozdíl od té originální dodělávané , kterou mám na svém autě je , že nemá boční uchycení k blatníkům .
Pokud to budeš dodělávat , tak je pak jen při špatném počasí vidět kolečko po znaku :wink: .
100_0989.JPG
Ale některé jsou z plastu-měl jsem to na jednom z aut ostatní 3 byly z laminátu :wink:
!!!VW-SUPER stroje!!!

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“