Druhá AKU

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
rusis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 16.03.2008 21:11
Kontaktovat uživatele:

Druhá AKU

Příspěvek od rusis »

Kluci,další dotaz 8O

Mám vůbec druhou aku? Mám rok 94 - multík. Když jo,kde ji najdu a jak funguje nabíjení,co napájí atd.
Díky :bot:

Uživatelský avatar
blasenvw
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 02.02.2008 09:14
Bydliště: sokolov

Re: Druhá AKU

Příspěvek od blasenvw »

druhou aku mas mit pod ridicovo sedackou

rusis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 16.03.2008 21:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhá AKU

Příspěvek od rusis »

A jde nějak vidět? Jak se k ní dostanu? na oko tam nic vidět není...

Uživatelský avatar
adampolo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: Druhá AKU

Příspěvek od adampolo »

odsuneš řidičovo sedadlo a je pod ní.když se podíváš pod sedadlo a máš tam prázdno tak ji nemáš.Multivan co má nez. topení a nebo ledničku tak ji má,ale ne každý multivan ji má.

rusis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 16.03.2008 21:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhá AKU

Příspěvek od rusis »

No při normálním pohledu pod sedadlo tam nic není! Tak se právě ptám,zda není ještě pod něčím zabudovana,nebo tak něco. Dá se dodatečně namontovat?Je tam nachystané místo pro ní(uchycení atd.)? Jak funguje vůbec,je to napojené nějak přes dobíjení z altíku,nebo to je jen baterka,která se po každém vybití musí vytáhnout a nabít?
Díky :oops:

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhá AKU

Příspěvek od maweric »

rusis píše:No při normálním pohledu pod sedadlo tam nic není! Tak se právě ptám,zda není ještě pod něčím zabudovana,nebo tak něco. Dá se dodatečně namontovat?Je tam nachystané místo pro ní(uchycení atd.)? Jak funguje vůbec,je to napojené nějak přes dobíjení z altíku,nebo to je jen baterka,která se po každém vybití musí vytáhnout a nabít?
Díky :oops:
draku co vím já, tak se ještě dávala - když koukáš zadníma dveřma dovnitř vozu, tak polevé straně dole hned jak je z venky zásuvka na 220V

rusis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 16.03.2008 21:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhá AKU

Příspěvek od rusis »

maweric píše:
rusis píše:No při normálním pohledu pod sedadlo tam nic není! Tak se právě ptám,zda není ještě pod něčím zabudovana,nebo tak něco. Dá se dodatečně namontovat?Je tam nachystané místo pro ní(uchycení atd.)? Jak funguje vůbec,je to napojené nějak přes dobíjení z altíku,nebo to je jen baterka,která se po každém vybití musí vytáhnout a nabít?
Díky :oops:
draku co vím já, tak se ještě dávala - když koukáš zadníma dveřma dovnitř vozu, tak polevé straně dole hned jak je z venky zásuvka na 220V
Hele,zas jsem to auto zatím neprošmejdil,mám ho jen týden,ale že bych si někde všiml zásuvky na 230V..... :?: :?: :?: Tak přemýšlím jestli nemám nějakou social edition :158:

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhá AKU

Příspěvek od maweric »

rusis píše:
maweric píše: draku co vím já, tak se ještě dávala - když koukáš zadníma dveřma dovnitř vozu, tak polevé straně dole hned jak je z venky zásuvka na 220V
Hele,zas jsem to auto zatím neprošmejdil,mám ho jen týden,ale že bych si někde všiml zásuvky na 230V..... :?: :?: :?: Tak přemýšlím jestli nemám nějakou social edition :158:
zvenky je zásuvka a zevnitř u ní by ta baterka mohla být páč pod sedačkou to nepokaždý jde, protože např. u mojí je otočná :wink:

mimo jíné je na prodej :arrow: http://www.tipcars.com/basic/karta.php? ... =M&Lang=cz
Přílohy
otočná sedačka
otočná sedačka
zásuvka
zásuvka
pod tímhle krytem bývá AKU
pod tímhle krytem bývá AKU

rusis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 16.03.2008 21:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhá AKU

Příspěvek od rusis »

maweric píše:
rusis píše: Hele,zas jsem to auto zatím neprošmejdil,mám ho jen týden,ale že bych si někde všiml zásuvky na 230V..... :?: :?: :?: Tak přemýšlím jestli nemám nějakou social edition :158:
zvenky je zásuvka a zevnitř u ní by ta baterka mohla být páč pod sedačkou to nepokaždý jde, protože např. u mojí je otočná :wink:

mimo jíné je na prodej :arrow: http://www.tipcars.com/basic/karta.php? ... =M&Lang=cz
No jo,jenže ty máš Westfalia.. To já tam tu zásuvku nemám!!! Otočné sedadlo nemám také ani jedno.

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhá AKU

Příspěvek od maweric »

rusis píše:
maweric píše: zvenky je zásuvka a zevnitř u ní by ta baterka mohla být páč pod sedačkou to nepokaždý jde, protože např. u mojí je otočná :wink:

mimo jíné je na prodej :arrow: http://www.tipcars.com/basic/karta.php? ... =M&Lang=cz
No jo,jenže ty máš Westfalia.. To já tam tu zásuvku nemám!!! Otočné sedadlo nemám také ani jedno.
to jsme si špatně rozuměli :roll: sorry ...

Uživatelský avatar
tdiracing
Profík
Profík
Příspěvky: 1084
Registrován: 01.10.2008 11:09
Bydliště: Slaný

Re: Druhá AKU

Příspěvek od tdiracing »

westfalia je uplně jinej model než multivan,druhá baterka jde bez větších potíží dodělat a dobíjí se z alternátoru
http://www.transporterclub.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transportercentrum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan

rusis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 16.03.2008 21:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhá AKU

Příspěvek od rusis »

maweric - neva,ale díky moc!

kam jí teda šupnout a jak zapojit,poraď prosím:) Rád bych si nevybíjel batérku televizkou atd. a ráno vklidu nastartoval.
Díkec

Uživatelský avatar
Kubmaty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 442
Registrován: 05.12.2007 15:42
Bydliště: Tábor City
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhá AKU

Příspěvek od Kubmaty »

Druha baterka je pod sedadlem ridice ale nekde jsem ji videl i u spolujezdce. Je to resene pres relatko a propojene k baterce dopredu v motorovem prostoru a jeste vedou kabely do pojistkove skrinky.
VW Caravelle T4 111kW long, projekt ZWO
VW Caravelle T4 75kW long
VW Transporter T3 syncro s uzaverkou
VW Golf Country syncro 66kW

Uživatelský avatar
tdiracing
Profík
Profík
Příspěvky: 1084
Registrován: 01.10.2008 11:09
Bydliště: Slaný

Re: Druhá AKU

Příspěvek od tdiracing »

jetli chceš mám tu na to ty díly aby druhá baterka šla pod sedačku
http://www.transporterclub.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transportercentrum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan

rusis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 16.03.2008 21:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhá AKU

Příspěvek od rusis »

Co to je za díly? Co by jsi za to chtěl a je to komplet pro připojení,nebo něco chybí? (el. instalace nebo co já vím..)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“