Mokro v aute..

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Kalamita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 05.08.2008 22:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Mokro v aute..

Příspěvek od Kalamita »

Cau golfaci..Mam fakt velkej problem.Vzdy kdyz prsi nebo vjedu do mycky tak mam vevnitr mokro :cry: ..Mam mokry koberecky u ridice a za ridicem..Fakt me to stve..Koukali se mi na podvozek a nic nenasli..Nidko nevi kudy mi tam tece..Nemel stim nekdo z vas taky problem :?: Nebo nejaky skusenoti :?: Predem diky za rady..
Naposledy upravil(a) Kalamita dne 07.10.2008 22:14, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Fakt velkej problem..Prosim o radu..

Příspěvek od Tomm »

Precti si tohle :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=31886

a zamer se na bod 3 :idea:

Pak mi napis SZ a ja ti to odemknu.

EDIT: Na zadost autora odemceno, prejmenuj tema :idea:

K tematu: Se zatekanim do auta mam bohate zkusenosti, nejcasteji to tece pres dvere (pokud se oddelaval plech co drzi sklo (pod tapcem) a zmackalo se tesneni mezi plechem stahovacky a dverma, nebo dalsi moznost je pres "krabicku" pod steracema. Bylo-li meneny predni sklo, tak i tudy
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
mathew08
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia, CA,BA,TO obcas
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute..

Příspěvek od mathew08 »

No mne to občas zateká cez tesnenie dverí dole ako sa spajajú prahové plasty s tými kde je otváranie kufru a neviem ako to vymyslieť a odstraniť to.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Mokro v aute..

Příspěvek od Tomm »

mathew08 píše:No mne to občas zateká cez tesnenie dverí dole ako sa spajajú prahové plasty s tými kde je otváranie kufru a neviem ako to vymyslieť a odstraniť to.
To bude nejspis to co jsem psal - spatny tesneni mezi dverma a plechem stahovacky. Ja ho mel uplne rozpadly. Vymenil jsem ho a od te doby mam pokoj. Nekde jsem tu i daval foto, zkusim ho vecer pohledat...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
mathew08
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia, CA,BA,TO obcas
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute..

Příspěvek od mathew08 »

super dík, ono sa mi to stáva iba vtedy ked stojím šikmo, ked v prahu medzi dverami ostane voda, inak vôbec. Tak neviem či to je ono, no pozriem sa na to - viem presne čo myslíš, ono to drží na takých šroboch... len ked to ide von musi isť aj zámok, inak to von nejde. mal som dole tapec raz už.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Mokro v aute..

Příspěvek od Tomm »

mathew08 píše:super dík, ono sa mi to stáva iba vtedy ked stojím šikmo, ked v prahu medzi dverami ostane voda, inak vôbec. Tak neviem či to je ono, no pozriem sa na to - viem presne čo myslíš, ono to drží na takých šroboch... len ked to ide von musi isť aj zámok, inak to von nejde. mal som dole tapec raz už.
Nemusi ven zamek, jen je to slozitejsi. Utrhnes/vyndas plastovy nyty, odpojis konektor a zamek muze zustat ve dverich...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Kalamita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 05.08.2008 22:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fakt velkej problem..Prosim o radu..

Příspěvek od Kalamita »

Tomm píše:Precti si tohle :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=31886

a zamer se na bod 3 :idea:

Pak mi napis SZ a ja ti to odemknu.

EDIT: Na zadost autora odemceno, prejmenuj tema :idea:

K tematu: Se zatekanim do auta mam bohate zkusenosti, nejcasteji to tece pres dvere (pokud se oddelaval plech co drzi sklo (pod tapcem) a zmackalo se tesneni mezi plechem stahovacky a dverma, nebo dalsi moznost je pres "krabicku" pod steracema. Bylo-li meneny predni sklo, tak i tudy
Tak predni sklo mi mnenili tak na to se musim podivat..To bych jeste chapal..Ale za ridicem je to tam mokry primo ve prostred pod nohama..Tak si myslim ze dverma to nepotece pac by to bylo mokry i zestran.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Fakt velkej problem..Prosim o radu..

Příspěvek od Tomm »

Kalamita píše:
Tomm píše:Precti si tohle :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=31886

a zamer se na bod 3 :idea:

Pak mi napis SZ a ja ti to odemknu.

EDIT: Na zadost autora odemceno, prejmenuj tema :idea:

K tematu: Se zatekanim do auta mam bohate zkusenosti, nejcasteji to tece pres dvere (pokud se oddelaval plech co drzi sklo (pod tapcem) a zmackalo se tesneni mezi plechem stahovacky a dverma, nebo dalsi moznost je pres "krabicku" pod steracema. Bylo-li meneny predni sklo, tak i tudy
Tak predni sklo mi mnenili tak na to se musim podivat..To bych jeste chapal..Ale za ridicem je to tam mokry primo ve prostred pod nohama..Tak si myslim ze dverma to nepotece pac by to bylo mokry i zestran.
No zestran to mokry byt nemusi, protoze ten filc mezi karoserii a kobercem se primo nedotyka kovovyho prahu karoserie, ale je tam mezera... Dozadu to muze natyct snadno kolem sedacky (zepredu).
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
kamikazecz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Doma NÉÉé!
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute..

Příspěvek od kamikazecz »

me tam taky tekle a bylo to prez krabicku pod torpedem u steracu byla tam vysunuta ta pruchodka tak jsem to nasadil a vse ok normalne to protykalo palubkou a pak do koberce kterej to nasaval a bylo tam mokro jako prase

Kalamita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 05.08.2008 22:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute..

Příspěvek od Kalamita »

kamikazecz píše:me tam taky tekle a bylo to prez krabicku pod torpedem u steracu byla tam vysunuta ta pruchodka tak jsem to nasadil a vse ok normalne to protykalo palubkou a pak do koberce kterej to nasaval a bylo tam mokro jako prase
Ok diky urco na to mrknu pac je to fakt hrozny bych tam mohl skoro plavat.. :cry:

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute..

Příspěvek od Oník »

Kalamita píše:
kamikazecz píše:me tam taky tekle a bylo to prez krabicku pod torpedem u steracu byla tam vysunuta ta pruchodka tak jsem to nasadil a vse ok normalne to protykalo palubkou a pak do koberce kterej to nasaval a bylo tam mokro jako prase
Ok diky urco na to mrknu pac je to fakt hrozny bych tam mohl skoro plavat.. :cry:
mrkneš na to??? tak fááájn :mrgreen: :mrgreen: pak napiš

Kalamita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 05.08.2008 22:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute..

Příspěvek od Kalamita »

Diky za rady..Hned se nato o vikendu mrknu a dam vedet..

Kalamita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 05.08.2008 22:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute..

Příspěvek od Kalamita »

Oník píše:
Kalamita píše: Ok diky urco na to mrknu pac je to fakt hrozny bych tam mohl skoro plavat.. :cry:
mrkneš na to??? tak fááájn :mrgreen: :mrgreen: pak napiš
To je jasne :lol: Sam moc dobre vis jak to tam mam mokry..Snad to zvladnu..I kdyz samozrejmne stim neumim tak jako ty.. :lol:

Uživatelský avatar
Lukasekz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.03.2008 21:48

Re: Mokro v aute..

Příspěvek od Lukasekz »

precti si tohle.. treba ti to take pomuze http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=59439

Uživatelský avatar
Haacker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bučovice

Re: Mokro v aute..

Příspěvek od Haacker »

Kalamita píše:Cau golfaci..Mam fakt velkej problem.Vzdy kdyz prsi nebo vjedu do mycky tak mam vevnitr mokro :cry: ..Mam mokry koberecky u ridice a za ridicem..Fakt me to stve..Koukali se mi na podvozek a nic nenasli..Nidko nevi kudy mi tam tece..Nemel stim nekdo z vas taky problem :?: Nebo nejaky skusenoti :?: Predem diky za rady..

měl jsem taky ten problém měnili mi sklo a začalo téct do auta, u řidiče bylo uplně na plavání a táhlo se to až za přední sedačku. tak jsem oddělal ten plast u stěračů, a pod ním je průchodka na kabely do interiéru přímo u řidiče, tak jsem to tam odmastil a zalepil dokola silikonem od té doby pohoda :lol:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“