Potrebujem poradit ohladom kluca

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Potrebujem poradit ohladom kluca

Příspěvek od Michalyx »

Zdravim klubaci..potreboval by som radu..kupil som auto ale bohuzial k nemu bol iba ten plastovy kluc..vo vw mi spravili podla vin nahradny ale bez dialkoveho..mam moznost kupit vystrelovacie kluce uz s vybrusenou planzetou..potreboval by som vediet aku ma moje auto frekvenciu je to giv 1,6 16V rv 2001 vybaha highline.a chcel by som sa este spytat ze aku ma frekvenciu kluc zo seatu leonu 2 tlacitkovy.dalal by sa niekde zohnat naa vystrelovak nevybrusena planzeta? co vse by bolo treba spravit aby mi normal slo dialkove? dik moc za radu

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Potrebujem poradit ohladom kluca

Příspěvek od GolfinoIV »

pokial k nemu neboli dialky je mala pravdepodobnost ze mas komfortku ktora podporuje DO vse potrebne najdes vo FAQ
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Potrebujem poradit ohladom kluca

Příspěvek od Michalyx »

GolfinoIV píše:pokial k nemu neboli dialky je mala pravdepodobnost ze mas komfortku ktora podporuje DO vse potrebne najdes vo FAQ
diaalka tom urcite bola..by bolo priam trapne aby v najvyssej vybave nema dialku..mam len ten maly servisny ci aky to je kluc bo ostatne sa nejak stratili pri pri buracke..idem sa teda pozriet do toho faq..

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Potrebujem poradit ohladom kluca

Příspěvek od Michalyx »

pls nevie niekto poradit aspon s tou frekvenciou?

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Potrebujem poradit ohladom kluca

Příspěvek od GolfinoIV »

Pichni na vag a dozvies sa cislo komfortky a potom je to uz jednoduche.
Zostal ti kluc klasicky s immom :?:
Nezda sami ze by niekto stratil obe dialky.
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Potrebujem poradit ohladom kluca

Příspěvek od Tomm »

Presne jak pise Golfino, zjisti si prvne jestli tvoje komfortka vubec umi dalku, to se "ztracenymi" klici je hodne podezrely... Dle cisla komfortky potom kup DO, planzeta se sehnat da
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Potrebujem poradit ohladom kluca

Příspěvek od Michalyx »

Tomm píše:Presne jak pise Golfino, zjisti si prvne jestli tvoje komfortka vubec umi dalku, to se "ztracenymi" klici je hodne podezrely... Dle cisla komfortky potom kup DO, planzeta se sehnat da
No tie kluce sa niekde stratili vo francuzku pri rieseni nejakych poistnych somarin..auto doslo iba s tym servisnym..takze na vag sa dozviem cislo tej frekvencie? kedze je to 2001 bude to asi najskorej 434 ne?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Potrebujem poradit ohladom kluca

Příspěvek od Tomm »

Michalyx píše:
Tomm píše:Presne jak pise Golfino, zjisti si prvne jestli tvoje komfortka vubec umi dalku, to se "ztracenymi" klici je hodne podezrely... Dle cisla komfortky potom kup DO, planzeta se sehnat da
No tie kluce sa niekde stratili vo francuzku pri rieseni nejakych poistnych somarin..auto doslo iba s tym servisnym..takze na vag sa dozviem cislo tej frekvencie? kedze je to 2001 bude to asi najskorej 434 ne?
Ne, na vagu se dozvis cislo komfortky a pak si najdes jakou pouziva frekvenci. Dle roku tipuju 434MHz, ale jak jsem rekl - je dost mozny ze je to komfortka bez DO.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Potrebujem poradit ohladom kluca

Příspěvek od Michalyx »

Tomm píše:
Michalyx píše:No tie kluce sa niekde stratili vo francuzku pri rieseni nejakych poistnych somarin..auto doslo iba s tym servisnym..takze na vag sa dozviem cislo tej frekvencie? kedze je to 2001 bude to asi najskorej 434 ne?
Ne, na vagu se dozvis cislo komfortky a pak si najdes jakou pouziva frekvenci. Dle roku tipuju 434MHz, ale jak jsem rekl - je dost mozny ze je to komfortka bez DO.
no dne som to hodil na vag zistili sme ze to pouziva frekvenciu 434 uz len zohnat nejake kluce..neviete niekto o nejakych?

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Potrebujem poradit ohladom kluca

Příspěvek od GolfinoIV »

434 neni problem zehnat tech je celkom dost a levnejsi jak 433
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Potrebujem poradit ohladom kluca

Příspěvek od Michalyx »

GolfinoIV píše:434 neni problem zehnat tech je celkom dost a levnejsi jak 433
a bude mi pasovat 3 tlacitkovy na mojho golfa? 434?

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Potrebujem poradit ohladom kluca

Příspěvek od Goauld »

Co vím tak se někdy pletou 433.9 což sou 433 s těma 434, takže si to pořádně zjistit, jinak ti to nebude komunikovat. Pokud máš opravdu 434 tak ten třítlačítkovej by ti po nakódování chodit měl, ale jestli pude to otvírání kufru to nevím.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Potrebujem poradit ohladom kluca

Příspěvek od Michalyx »

no o to otvaranie kufra mi nejde hlavne aby slo otvarat dvere..bo 2 tlacitkovy nejak neviem zohnat nema s tyym niekto skusenost?

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“