ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od pistahufnagl »

jo, to je dobrá volba šemíku. máš další hlas rady starších.
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od Shemik »

Jezis, to jsem necekal, ze budete na bramburka tak hodny :lol: Diky 8) :lol:

Uživatelský avatar
bora
Profík
Profík
Příspěvky: 951
Registrován: 15.05.2008 17:40
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od bora »

:wow: jasná věc :thk:
SAG III / 2.2 / 129 kW / 2008

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od abeljozef »

Ako povies sefe tak bude :lol:

Uživatelský avatar
Galaktický Aleš
Závodník
Závodník
Příspěvky: 638
Registrován: 16.07.2008 12:53
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od Galaktický Aleš »

Jsem zatím jen Ass čekatelem, ale pokud to funguje tak, jak předpokládám (tedy Shemik udržuje a periodicky rozesílá seznam kontaktů) mám nějaké nápady které by tu práci mohly ulehčit.
1. - Když se někdo přihlásí, dostane obratem aktuální verzi seznamu a jeho jméno přibude na seznam až při další periodické aktualizaci. Tedy po přihlášení se o nováčkovi ihned nedozví staří členové, ale nováček o "staráčcích" ano. Pro Shemika to bude minimum práce navíc, jen nově přihlášenému pošle aktuální seznam, zbytek práce až při hromadném zpracování.
2. - Využití Pandora.cz. Pandora je systém na vzájemné hromadné rozesílání mailů skupině registrovaných uživatelů. Registrace podléhá schválení majitele skupiny. Takže by se všichni assáci registrovali do jedné skupiny a jakmile do ní Shemik pošle maila s aktuálním seznamem, tak jej automaticky dostanou všichni členové. U tohoto způsobu není problém někoho exkomunikovat, jednoduše jej majitel komunity vykopne z Pandory.
3. - Případně jsem schopen udělat na svém webu "tajnou" stránku, kde by ten seznam byl vyvěšen online a Shemik by dostal práva ji upravovat. To by znamenalo, že nový člen dostane adresu téhle stránky a Shemik po přihlášení jen pošle odkaz novému členovi a zároveň jej na tuto stránku dopíše (nic složitého). Bylo by pak na každém členovi, jak často se na tu stránku koukne a vytiskne si aktální seznam. U tohoto způsobu by odpadla registrace členů i rozesílání seznamu mailem.

Uživatelský avatar
Ontario
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 17.04.2008 21:27
Bydliště: Chodov 357 35
Kontaktovat uživatele:

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od Ontario »

:arrow: jaký si to uděláš takový to máš...RP :mrgreen: :D :D
Sharan 2,0 TDI, 135 kW - 2016
Touran 1,6 TDI, 77 kW - 2013

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od Shemik »

Alesi
myslis to dobre, ale u tech moznosti 2 a 3 vlastne nejde o ulehceni, nybrz jen o presun stejne cinnosti jinam. O te prvni by se budiz dalo uvazovat, nicmene i tak budu rad za kazde byt jen drobne zjednoduseni ve smyslu shrnuti te cinnosti do jednoho ci dvou dat v mesici, to bylo ucelem te me prosby. :lol: Zatim nastesti nikdo z nas nebyl nucen ASS vyuzit za ucelem pomoci a pokecik s nekym snad tolik nehori :lol: Nize jsem napsal vyjadreni k navrhum jednotlive.

Galaktický Aleš píše:1. - Když se někdo přihlásí, dostane obratem aktuální verzi seznamu a jeho jméno přibude na seznam až při další periodické aktualizaci. Tedy po přihlášení se o nováčkovi ihned nedozví staří členové, ale nováček o "staráčcích" ano. Pro Shemika to bude minimum práce navíc, jen nově přihlášenému pošle aktuální seznam, zbytek práce až při hromadném zpracování.
No kdyz uz, tak jen pokud by se prihlasil novacek se 100 a vice prispevky, tedy necekatel, pripadne clen zadajici o prerazeni ze skupiny cekatel do skupiny plne clenstvi na zaklade dosazeni 100 pispevku.

Galaktický Aleš píše: 2. - Využití Pandora.cz. Pandora je systém na vzájemné hromadné rozesílání mailů skupině registrovaných uživatelů. Registrace podléhá schválení majitele skupiny. Takže by se všichni assáci registrovali do jedné skupiny a jakmile do ní Shemik pošle maila s aktuálním seznamem, tak jej automaticky dostanou všichni členové. U tohoto způsobu není problém někoho exkomunikovat, jednoduše jej majitel komunity vykopne z Pandory.
Tady ten prinos usetrenim prace vlastne neni, protoze to rozeslani samotne je i ted pro me jen jedno kliknuti. Jde o to doplnovani novych clenu do seznamu a predelani adresaru a tomu bych se nevyhnul ani touto verzi, jak seznam ASS, tak i oba adresare (cekatelu a plnych clenu) bych musel stejne upravovat.

Galaktický Aleš píše:3. - Případně jsem schopen udělat na svém webu "tajnou" stránku, kde by ten seznam byl vyvěšen online a Shemik by dostal práva ji upravovat. To by znamenalo, že nový člen dostane adresu téhle stránky a Shemik po přihlášení jen pošle odkaz novému členovi a zároveň jej na tuto stránku dopíše (nic složitého). Bylo by pak na každém členovi, jak často se na tu stránku koukne a vytiskne si aktální seznam. U tohoto způsobu by odpadla registrace členů i rozesílání seznamu mailem.
Tady je to velmi podobne, odpadne sice hromadne rozesilani, ale jak jsem psal, to samotne rozeslani je jedno kliknuti a dopsat noveho clena na stranku je to same jako dopsat ho do stavajiciho seznamu. Co se tyka registrace, tak ta prece nemuze odpadnout, novy clen mi i tak prece musi poslat udaje potrebne do ASS, ktere bych na tu stranku musel zanest. Takze je to vlastne porad stejne, jen by se to presunulo jinam.

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od widle »

shemajs

já myslím, že jednou, dvakrát do měsíce to bude stačit......bohatě :D
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od Shemik »

Ja si to myslim taky. Samo pokud se zacatkem mesice prihlasi vic lidi, tak nebudu cekat do konce mesice, ale udelam do treba v pulce mesice nebo hned. Slo o to, ze pokud se prihlasi 4 lidi za mesic, ale skoro tyden po sobe, jak to dle Murphyho zakona byva, tak je to pro me 4x cca 30 minut a kdyz ty 4 lidi budu moci vyridit najdenou, tak je to 1x cca 40 minut :lol:

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od Jose1 »

Shemik
Jak víš, že ASS ještě nikdo nepoužil?
Nebo jinak....
Všichni
Už jste kontakt z ASS někdy, někdo použil v nouzi?
To samozřejmě jen tak pro zajímavost. Rozhodně nechci nijak snižovat jeho význam a jsem rád, že ho mohu vozit v autě, rovněž tak být na něm. :D
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kamyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 08.07.2008 20:43
Bydliště: Ostrava / Karviná / Brušperk
Kontaktovat uživatele:

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od Kamyl »

No ja zrovna vcera... Nerikam, ze jsem byl zrovna v nejake nouzi, ale potreboval jsem hned mluvit s widlem a nemel jsem na nej cislo... :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od widle »

Kamyl
jsi živý a nezvratný důkaz toho, že to funguje :D
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od Shemik »

Jose,
myslim, ze mohu rict, ze to vim, protoze jsem si temer jist, ze kdyby nekdo opravdu pouzil seznam z duvodu nouze, tak by to sem zcela jiste napsal, aby dotycnemu verejne podekoval. :lol:

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od kazbic »

Jose1 píše:Shemik
Jak víš, že ASS ještě nikdo nepoužil?
Všichni
Už jste kontakt z ASS někdy, někdo použil v nouzi
Já osobně vozím aktuální ASS v autě.Použil jsem ho asi dvakrát (při srazu).Zatím Bohu dík jsem ho nepotřeboval při průserových věcech.Mně volali asi 4-5 klubáků ohledně poruch (stěrače,brzdové lanka,elektrika),vlastně věci které jsem řešil a dával jsem foto na fórum.Číslo telefonu měli nejspíš z ASS.Naposledy o tom psal Alfan (myslím poděkování).
Se seznamem ASS se cítím tak nějak bezpečnější při cestování.Je nás tam už tolik,že věřím tomu,ať se hnu v republice kamkoliv,že v blízkosti je vždy nějaká blízká duše která pomůže.
Tu naší republiku musím rozšířit o Slovensko,protože Abeljozef,Jmichalko a Neverhood jsou človíčkové,kteří Vás na holičkách nenechají ani tak daleko od domova :wink:
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR

Příspěvek od patper »

Tak se take pridavam - take mi par klubaku volalo - ne tedy v nouzi - ale ohledne nejake rady to bylo :idea: :wink:

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“