Pokec o našich VW Lupo

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
pepino.holub
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 27.09.2008 13:13
Bydliště: Vysočina

Re: Lupíno

Příspěvek od pepino.holub »

Ahojky mám 1.4TDi a naprostá spokojenost. Ta spotřeba 4.5l sedí. S lupem 1.2TDi nemůžu srovnávat nikdy jsem s tím nejel.Škoda :( Jo a dejte sem fotky ať víme jak to vaše Lupíno vypadá.Až nafotím taky je sem dám :D

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Lupíno

Příspěvek od nogis »

Až na tu převodovku. Už měsíc to je ve VW a nikdo si neví rady...

Jinak fotky tu někde jsou, jedna i třeba tady. :wink:

http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... 068#233068
VW Golf VI variant, CFHC 146kW/415Nm TDIfun

VW Passat B8 variant R-line, CUAA 224kW/514Nm

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od McMahon »

Ahoj nogis,
z tou převodovkou sem mel taky nehorazne problemy. Nejprve bylo všechno ok, až když jsem mel měnit olej v motoru a sundal sem kryt pod motorem tak sem zjistil ze mi unika olej pravě z toho elektro-hydraulickeho řadiče. Tak sem ho rozebral, jelikoz tesneni se neprodava, tak sem tam tal silikonovy tmel a namontoval spatky. Auto se ani nehlo.... :evil: :evil: Vubec nepřehazovalo rychlosti, dokonce nechtelo nastartovat na polohu STOP jenom na N a taky jenom na poloze N reagoval na pedal plynu.......
A tak sem hodne šťoural hlavně po polskych strankach až sem našel jednoho tipka v polsku kery opravuje pravě řázení u Lupa 3L. Ani nevim kde přesně bydli ale nekde při Baltském moři, a jak mi řekl tak jezdi do neho lide z celeho polska a hlavně z německa.... samozřejmě opravovat řazení. Za takovou opravu si bere 500 zlotych + náhradni dily(pokud je neco pokažene - nejčastěji nějaka čidla na převodovce). Jenže pro mě to byl problem jak dojet, resp. dovezt Lupo tak daleko, když stalo v garaži a ani se nepohlo. Z počatku byl ten pan dosti tvrdy a nechtel nic mi nic řict, jak to opravit. Ale časem se mi ho podařilo nějak překecat. A tak mi řekl, že pokud je všechno dobře poskladane a kabliky nejsou přehozene, tak je třeba udělat základní nastavení toho hydraulickeho řádiče.
Auto od te doby jezdi vpohodě, najel sem uz 5 a pul tisice km. Ale jelikoz sem chlap a nudim se kdyz to řadi za mně tak sem se rozhodl předělat to na manual. Takze do mesice, pokud vse pujde jak ma tak bych tam mel mit i ten spojkovy pedal :twisted: :twisted: :twisted:

bendy25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 09.04.2008 08:36
Bydliště: petrzalka
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od bendy25 »

troska updatu fotiek :D

a videjko
http://www.youtube.com/watch?v=pF7HMA-T9mg
Přílohy
PA180553.JPG
PA180554.JPG
PA180555.JPG
PA180556.JPG
PA180558.JPG
PA180559.JPG
PA180552.JPG
PA180570.JPG
PA180564.JPG
Naposledy upravil(a) bendy25 dne 24.10.2008 10:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
hocik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 14.01.2008 20:20
Bydliště: Koprrrr

Re: Lupíno

Příspěvek od hocik »

A to nastavení jsi dělal sám?


McMahon píše:Ahoj nogis,
z tou převodovkou sem mel taky nehorazne problemy. Nejprve bylo všechno ok, až když jsem mel měnit olej v motoru a sundal sem kryt pod motorem tak sem zjistil ze mi unika olej pravě z toho elektro-hydraulickeho řadiče. Tak sem ho rozebral, jelikoz tesneni se neprodava, tak sem tam tal silikonovy tmel a namontoval spatky. Auto se ani nehlo.... :evil: :evil: Vubec nepřehazovalo rychlosti, dokonce nechtelo nastartovat na polohu STOP jenom na N a taky jenom na poloze N reagoval na pedal plynu.......
A tak sem hodne šťoural hlavně po polskych strankach až sem našel jednoho tipka v polsku kery opravuje pravě řázení u Lupa 3L. Ani nevim kde přesně bydli ale nekde při Baltském moři, a jak mi řekl tak jezdi do neho lide z celeho polska a hlavně z německa.... samozřejmě opravovat řazení. Za takovou opravu si bere 500 zlotych + náhradni dily(pokud je neco pokažene - nejčastěji nějaka čidla na převodovce). Jenže pro mě to byl problem jak dojet, resp. dovezt Lupo tak daleko, když stalo v garaži a ani se nepohlo. Z počatku byl ten pan dosti tvrdy a nechtel nic mi nic řict, jak to opravit. Ale časem se mi ho podařilo nějak překecat. A tak mi řekl, že pokud je všechno dobře poskladane a kabliky nejsou přehozene, tak je třeba udělat základní nastavení toho hydraulickeho řádiče.
Auto od te doby jezdi vpohodě, najel sem uz 5 a pul tisice km. Ale jelikoz sem chlap a nudim se kdyz to řadi za mně tak sem se rozhodl předělat to na manual. Takze do mesice, pokud vse pujde jak ma tak bych tam mel mit i ten spojkovy pedal :twisted: :twisted: :twisted:
Lupík,golf IV,A2,206CC,VW LT.
a služební VW Caravelle.
golf IV prodán.....Lupik taky :-(((

Uživatelský avatar
hocik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 14.01.2008 20:20
Bydliště: Koprrrr

Re: Lupíno

Příspěvek od hocik »

Chci taky ted zakoupit Lupína pro dceru.Nabízí mi 1,4 16V je to špatný motor?
Lupík,golf IV,A2,206CC,VW LT.
a služební VW Caravelle.
golf IV prodán.....Lupik taky :-(((

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od McMahon »

Ano nastaveni sem delal sam :D Potrebujes k tomu VAG a navod:D Ten je tady:

http://wiki.ross-tech.com/index.php/5-S ... sion_(085)
Naposledy upravil(a) McMahon dne 23.10.2008 18:31, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od McMahon »

Nevim proc mi to tu nechce hodit cely odkaz :?: :?: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od McMahon »

Ale jo uz to fici 8) 8)

Uživatelský avatar
hocik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 14.01.2008 20:20
Bydliště: Koprrrr

Re: Lupíno

Příspěvek od hocik »

A ten 1,4 16V co si myslíš?
Lupík,golf IV,A2,206CC,VW LT.
a služební VW Caravelle.
golf IV prodán.....Lupik taky :-(((

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od McMahon »

hocik píše:A ten 1,4 16V co si myslíš?
Jo tak z tim sem mel moznost jet jen zkusebni jizdu.... Kdyz sem kupoval moje 3L tak tam meli ti 1,6 16V a tak sem to vyskousel. Myslim ze to bude dobre auto akorat nevim jaka bude spotřeba :D :D
I podle toho co tady čtu na foru tak vsichni si ho pochvaluji.

Uživatelský avatar
hocik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 14.01.2008 20:20
Bydliště: Koprrrr

Re: Lupíno

Příspěvek od hocik »

Mám mít s klimou,el střecha a bude dobrá cena,motor schade.Ale to pro mě není problém.
Uvidíme.
Lupík,golf IV,A2,206CC,VW LT.
a služební VW Caravelle.
golf IV prodán.....Lupik taky :-(((

net.work
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 26.07.2008 19:35

Re: Lupíno

Příspěvek od net.work »

McMahon píše:Ano nastaveni sem delal sam :D Potrebujes k tomu VAG a navod:D Ten je tady:

http://wiki.ross-tech.com/index.php/5-S ... sion_(085)
Dik moc za ten navod - je tam psano, ze se to ma delat co 30tkm, zitra to pujdu zkusit udelat, ptz. mi Lupo pri razeni z 2ky na 1ku nejak "skrta", tak doufam ze to pomuze no.. Jinak nemel si behem toho nastavovani nejake problemy?
GVI - 1.2TSI, 63kW, DSG, tornado red - prodáno
GVII rline - 1.5TSI EVO, 110kW, DSG, tornado red

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Lupíno

Příspěvek od nogis »

To McMahon: Díky moc za cenné rady, vyzkouším a dám vědět. Jinak nevím, ale na STOP nám to nikdy nestartovalo :roll:
VW Golf VI variant, CFHC 146kW/415Nm TDIfun

VW Passat B8 variant R-line, CUAA 224kW/514Nm

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od McMahon »

nogis píše:To McMahon: Díky moc za cenné rady, vyzkouším a dám vědět. Jinak nevím, ale na STOP nám to nikdy nestartovalo :roll:
Tak to uz muselo byt od pocatku jako ste to koupili spatne nastavene. Vsak uvidis kdyz to nastavis.... Ten STOP sem si schvalne ovezoval.

Odpovědět

Zpět na „Lupo“