Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od Sarim »

Cau lidi,

taky jsem se do toho pustil, mam ted venku sedacku spolujezdce, ale zaseknul jsem se na 12hran. sroubu :-), nemam to cim rozdelat :( ...to poschanim, ale nejak jsem se nemohl dostat pod plast - nastaveni operaku,to kolecko, jak to dostanu dolu a neznicim si to moc :) , je tam jeste nejaka zadka? Vypada to tak, ze pod ni jsou srouby, ale tu zadku jestli je to teda zadka nemuzu rozdelat, nejaka rada?? :roll: diky

Mam polosporty a chci tam narvat decky z octavky II, tak jsem zvedavy jak to tam pujde poskladat :-).
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od Deivid »

Já jsem Ty sedačky vůbec nepůlil,prostě jsem odčalounil záda,dal dečku začalounil a pak podprdelník a hotovo a sedačky jsem od sebe oddělávat nemusel.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od Deivid »

srotty píše:Co všechno je potřeba na dodělání ASR?A kolik to tak koštuje?
Až to budu mít namontované v autě,tak dám vědět co a jak.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od Deivid »

bear píše:Gratulace ! 8)
mimochodem ať to někdo prdne do FAQ !
JJ to se může,akorát nemám foto jak jsem dával dečky do sedaček,tak by tam stačilo hodit tento odkaz: http://skodaoctavia.cz/Interiernavody/r ... edacky.htm

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od Sarim »

Deivid píše: Já jsem Ty sedačky vůbec nepůlil,prostě jsem odčalounil záda,dal dečku začalounil a pak podprdelník a hotovo a sedačky jsem od sebe oddělávat nemusel.

Ja to chci vyprat, da se ten potah takhlesundat? aniz bych musel rozebrat kolecko na polohu operadla?
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od Deivid »

Jistě, bez problému.

corepatrol
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 22.07.2008 10:04
Bydliště: Brno

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od corepatrol »

Ahoj, čím jsi vyndal ty piny z těch origo konektorů? Já to zkoušel celou sobotu a ani ránu...v čem je fígl? Mohla by být nějaká fotka?

Děkuji

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od Deivid »

No čoveče fotku nemám,ale bojoval jsem taky,jsou tam na každé straně na konci takové plíšky,které zaklapnou za ten plast,takže tam musíš z každé strany něco strčit aby ty plíšky zajely,něco jak když vytahuješ rádio.Já tam dával takový mikroimbusák,ale můžeš použít třeba 1,5 vrtáček který tam z kař¨ždé strany zasuneš a musíš ten konektor táhnout ven.Jinak je na to takový vypichovák.

ager
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 15.06.2008 13:07
Bydliště: SLOVENSKO, TRENCIN

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od ager »

caute

Mam problem s vyhrievanim sedadla sofera a viem ako to funguje aj som to uz meral a mam prerusenu podlozku na ktorej sedis (nie operadlo). chcel by som ju vytiahnut a skusit to opravit.dokonca som si zapojil merak na piskanie (diodovy merak) a stlacal som na sedacke a nasiel som miesto kde je to prerusene. otazka je ze nechcel by som davat cely potah dole ale len zozadu ten potah otvorit a vytiahnut tu podlozku von. je ta podlozka tam nejako prichytena?
da sa to opravit?

dik moc za rady

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od Deivid »

Máš S.Z.Jinak kdyby jsi četl pozorně,tak tu i najdeš odkaz na rozdělání čalounění... :idea:

smicik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 06.11.2007 10:57

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od smicik »

treba si davat pozor pri nalepovani decky az je dobre natahnuta a nikde neni pokrcena, zvlaste pod dratmy co drzi caluneni, hodne se to v tech mistech pak propaluje

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od Deivid »

smicik píše:treba si davat pozor pri nalepovani decky az je dobre natahnuta a nikde neni pokrcena, zvlaste pod dratmy co drzi caluneni, hodne se to v tech mistech pak propaluje

jenže to jde eliminovat dost těžce,stejně tam ta vlnka je pod tím drátem....

Uživatelský avatar
mathew08
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia, CA,BA,TO obcas
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od mathew08 »

ja mam možnosť kupiť dečky z audi origo - vraj su trošku väčšie... myslite že to nevadí? podari sa mi to? ved ich nejako zahnem, či sa to potom prelomí?

cena 800 sk obe.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od baciluss »

corepatrol píše:Ahoj, čím jsi vyndal ty piny z těch origo konektorů? Já to zkoušel celou sobotu a ani ránu...v čem je fígl? Mohla by být nějaká fotka?

Děkuji
Pouzit mozes aj damslu sponku alebo zaistovaciu zavlacku prislusnej velkosti. Nasunies to z predu konektora po oboch stranach pinu a trochu sa s tym pohras az to skoro vyleze samo :wink: Niektore konektory maju este dalsie mechanicke zaistenie proti vypadnutiu pinov. Vascinou to byva taky ruzovy plast vsunuty priamo v konentore. Treba ho do niektorej starny posunut aby sa odlockovaly piny a potom tou sponkou to vyberes.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Montáž výhřevu sedadel-info + foto

Příspěvek od MaF »

zadny ridici jednotky na ten vyhrev nejsou potreba ze ne
OOOO A4 3.0TDI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“