abs kontrolka

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
filip.01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 276
Registrován: 01.05.2008 22:16

abs kontrolka

Příspěvek od filip.01 »

čaudy,už se mi si 4x v týdnu stalo že jedu a najednou se mi rozsvítí kontrolka s vykřičníkem a abs,pípne to a pak zas zhasne a je zas klid,čím to může být? díky za rady...

pavelhavranek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.08.2009 19:17
Bydliště: hlucin-darkovicky

Re: abs kontrolka

Příspěvek od pavelhavranek »

mam ten samej problem ale na vagu mi to napsalo spatne cidlo abs prave zadni kolo koupil jsem nove a je uz dez poruch

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: abs kontrolka

Příspěvek od majkl1 »

Koukni na stav brzdovky. Stačí aby byla i těsně nad minimem a už to může dělat - pokud je paměť prázdná. :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

filip.01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 276
Registrován: 01.05.2008 22:16

Re: abs kontrolka

Příspěvek od filip.01 »

Tak jsem včera jel do Práglu a zpět,celkem cca 150km a zas,2x při jízdě a jednou při couvání, vykřičník a abs,pak to psalo stop a německy něco o brzdách ,pak to zhaslo a nic,zkusim k někomu zajet na vag... Na brzdovku jsem koukal a je to v poho... jen se mi stala další nemilá věc,zůstala mi v ruce pojistka na otevírání kapoty a asi mam v prdeli řemen co pohání altík a servo :-( se to teď sešlo všechno dohromady...

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: abs kontrolka

Příspěvek od proche77 »

filip.01 píše:Tak jsem včera jel do Práglu a zpět,celkem cca 150km a zas,2x při jízdě a jednou při couvání, vykřičník a abs,pak to psalo stop a německy něco o brzdách ,pak to zhaslo a nic,zkusim k někomu zajet na vag... Na brzdovku jsem koukal a je to v poho...
bude to nějaky čidlo na kole,vagem zjistit a vyměnit,tady je za babku mam ho taky http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Marek_A4
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 22.01.2009 22:06

Re: abs kontrolka

Příspěvek od Marek_A4 »

Ak nemas ziadne chyby vo VAGu,skus doliat pol-decku brzdovky aj ked ju mas po max, ja som mal to iste,bola na max a po doliati OK ;)

Uživatelský avatar
DJ_blueFISH
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 20.01.2010 16:01
Bydliště: Brno

Re: abs kontrolka

Příspěvek od DJ_blueFISH »

Ahoj, ještě bych doporučil kouknout na kontektor u ABS jednotky, mohla se tam dostat voda - byl to můj případ a ze začátku mi taky různě blikalo ABS, po vysušení kontektoru vše ok.
S pozdravem ><((('>

filip.01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 276
Registrován: 01.05.2008 22:16

Re: abs kontrolka

Příspěvek od filip.01 »

díky všem za rady :-) o víkendu kouknu na ty konektory... tak dneska už to svítí furt,kapalina ok a píše mi to bremsen fehler a pak betriebs anleitung nevíte někdo co to je za hlášky? Jinak do servisu jsem objednanej ale je to až za 14dní...

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: abs kontrolka

Příspěvek od majkl1 »

Ty nemáš připojení k netu, že si to neumíš přeložit? "Chyba brzd, postupujte dle manuálu." :P
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

filip.01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 276
Registrován: 01.05.2008 22:16

Re: abs kontrolka

Příspěvek od filip.01 »

.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“