KLÍČE, DÁLKA: montáž, rozebrání klíče

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Galaxy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

KLÍČE, DÁLKA: montáž, rozebrání klíče

Příspěvek od Galaxy »

Dnes jsem namontoval tento DO s vystřelovacím klíčem,musím říci že zpracování DO je na slušné úrovni jak origo.
Zapojení proběhlo bez problémů a přendání čipu z mého klíče do vystřelovacího taky bez problémů.Zde je odkaz na produkt http://www.levnealarmy.cz/detail.php?id=15" target="_blank
Ford Galaxy 1,9 TDi 66kw AHU r.v.98

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Vypadá opravdu dobře ,ale já musím řešit druhý čip k autu jsem měl bohužel jenom jeden klíč a zatím jsem nenarazil na někoho kdo mi udělá čip Alhambru I a bude ze Severních Čech.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: RJ CZ KEY

Příspěvek od Tomm »

Galaxy píše:...musím říci že zpracování DO je na slušné úrovni jak origo.
Chtel jsem udelat to same, ale lidi me od toho zrazovali, ze ten klic je po mechanicke strance velmi nekvalitni. Casto se lame pruzinka na otvirani nebo vypadava planzetka z klice.

Napis za pul roku pouzivani jak bude vypadat. Pokud by zlobil, tak se daji predelat streva (vysilaci cast+immo) z RJ CZ KEY do origo vystrelovaku (a nechat vybrousit).
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
x-man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od x-man »

rfarsky píše:Vypadá opravdu dobře ,ale já musím řešit druhý čip k autu jsem měl bohužel jenom jeden klíč a zatím jsem nenarazil na někoho kdo mi udělá čip Alhambru I a bude ze Severních Čech.
v severních čechách nevím,ale v Praze na Zličíně v TESCU to dělaj (z doslechu) http://www.autoklice.cz" target="_blank
Ford Galaxy 1.9TDI PD
GSA.KABEL1.CZ
http://www.gsa.kabel1.cz" target="_blank

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Jo jo to vím ale musíš tam přijet s velkým techničákem požádají Seat o pin a pak to nakoódujou a trvá to minimálně dva dny než dostanou ten pin.Tenhle postup jsem psal já,zjišťoval jsem to u Seata jenom by mne zajímalo jestli nemá někdo takové vybavení aby vyčetl ten pin ze řídící jednotky.Zatím jsem na nikoho nenarazil.Přes toho Seata to vyjde cca na 2000 až 2500 i s klíčem.

Uživatelský avatar
Galaxy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: RJ CZ KEY

Příspěvek od Galaxy »

Tomm píše:
Galaxy píše:...musím říci že zpracování DO je na slušné úrovni jak origo.
Chtel jsem udelat to same, ale lidi me od toho zrazovali, ze ten klic je po mechanicke strance velmi nekvalitni. Casto se lame pruzinka na otvirani nebo vypadava planzetka z klice.

Napis za pul roku pouzivani jak bude vypadat. Pokud by zlobil, tak se daji predelat streva (vysilaci cast+immo) z RJ CZ KEY do origo vystrelovaku (a nechat vybrousit).
No uvidíme přesně na toto jsem se ptal dodovatele a říkal že udělali inovace,tak už by měl být kvalitnější,jinak ta planžeta je jištěná šroubkem tak nemám strach že by vypadla
Ford Galaxy 1,9 TDi 66kw AHU r.v.98

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Příspěvek od jenda »

Zrovna jsem ho také koupil a chystám se namontovat, přemýšlel jsem při montáži tu planžetu zalít ještě navíc epoxidem aby se nemohla vyviklat tak uvidím. Nemá plovoucí kód - nemáte skušenosti s jedinečností kódu? nechci aby mi na parkovišti auto otevřel někdo jiný.

Uživatelský avatar
kvasky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř, Praha

Příspěvek od kvasky »

Jaká je kvalita zpracování a složitost zapojení? Přemejšlím taky o koupi RJ CZ KEY a nebo bych tam dal normalní dálku třeba od Jablotronu http://www.levnealarmy.cz/detail.php?id=119" target="_blank

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Příspěvek od jenda »

kvasky píše:Jaká je kvalita zpracování a složitost zapojení? Přemejšlím taky o koupi RJ CZ KEY a nebo bych tam dal normalní dálku třeba od Jablotronu http://www.levnealarmy.cz/detail.php?id=119" target="_blank
Tak jsem včera namontoval a složitost napojení žádná:
rozebrat plasty vlevo dole od volantu, obnažit svazek do levých dveří, napojit výstup dálky na dva dráty, připojit na kostru a na trvalé plus takže celkem 4 dráty, blinkry mi blikají i při ovládání klíči, při zaslání jsem požádal o návod na Sharana a dostal jsem ho, barvy drátů mi souhlasily. Jeden vystřelovák byl nakódovaný hned z výroby, v klíčnictví mi nechtěly vyřezat drážku do přikládané planžety tak jsem si nechal udělat celý obyčejný klíč a želízko z něj jsem zapasoval do vystřelováku. Zajistil jsem ho epoxidem a šroubkem. Původního klíč jsem rozpůlil vyloupnul z něj tyčinku imobilizéru a vložil do vystřelováku tím vzniknul plnohodnotný klíč. Zpracování vystřelováku jsem srovnával s originálem a nepřipadal mi horší. takže práce na cca 2 hodiny i s klíčem. dálka funguje na cca 8m. Chystám se vymyslet doplněk pro ovládání oken a automatické znovuuzamčení auta při nechtěném odemknutí.

Uživatelský avatar
kvasky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř, Praha

Příspěvek od kvasky »

jenda píše:
kvasky píše:Jaká je kvalita zpracování a složitost zapojení? Přemejšlím taky o koupi RJ CZ KEY a nebo bych tam dal normalní dálku třeba od Jablotronu http://www.levnealarmy.cz/detail.php?id=119" target="_blank
Tak jsem včera namontoval a složitost napojení žádná:
rozebrat plasty vlevo dole od volantu, obnažit svazek do levých dveří, napojit výstup dálky na dva dráty, připojit na kostru a na trvalé plus takže celkem 4 dráty, blinkry mi blikají i při ovládání klíči, při zaslání jsem požádal o návod na Sharana a dostal jsem ho, barvy drátů mi souhlasily. Jeden vystřelovák byl nakódovaný hned z výroby, v klíčnictví mi nechtěly vyřezat drážku do přikládané planžety tak jsem si nechal udělat celý obyčejný klíč a želízko z něj jsem zapasoval do vystřelováku. Zajistil jsem ho epoxidem a šroubkem. Původního klíč jsem rozpůlil vyloupnul z něj tyčinku imobilizéru a vložil do vystřelováku tím vzniknul plnohodnotný klíč. Zpracování vystřelováku jsem srovnával s originálem a nepřipadal mi horší. takže práce na cca 2 hodiny i s klíčem. dálka funguje na cca 8m. Chystám se vymyslet doplněk pro ovládání oken a automatické znovuuzamčení auta při nechtěném odemknutí.
Tak to vypadá slibně. Já to chci dát do Passata. Jen mi při zamikání a odemikání klíčem nezabliká. Ale myslím si, že by snad měli zaslat návod i na to.

Uživatelský avatar
MarwinA4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od MarwinA4 »

Tuhle dálku jsem koupil taky. Mám to v A4. Klíč se mi nelíbil hned od začátku, tak jsem vnitřnosti přeházel do vystřelováku z Octavie. Po pul roce mi odešla ta řídící jednotka a to tak, že jednoho dne jsem se vrátil domu z práce a na autě stažený přední okna, svítily blinkry a auto odemčený. ještě že se mi to stalo doma na dvoře. Takže bacha aby jste nestály někde na ulici a nestalo se vám to samý jak mě.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

MarwinA4 píše:Tuhle dálku jsem koupil taky. Mám to v A4. Klíč se mi nelíbil hned od začátku, tak jsem vnitřnosti přeházel do vystřelováku z Octavie. Po pul roce mi odešla ta řídící jednotka a to tak, že jednoho dne jsem se vrátil domu z práce a na autě stažený přední okna, svítily blinkry a auto odemčený. ještě že se mi to stalo doma na dvoře. Takže bacha aby jste nestály někde na ulici a nestalo se vám to samý jak mě.
A prave kvuli tomu jsem radsi priplatil a koupil original komfortku + vystrelovaky :wink:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
kvasky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř, Praha

Příspěvek od kvasky »

Tak potom co jste tady napsali asi fakt půjdu do Jablotronu. Cena je rozumná a snad to bude lip zpracovaný než vystřelovák.

Uživatelský avatar
Galaxy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Galaxy »

Od Jablotronu se mi vůbec nelíběj ovladače
Ford Galaxy 1,9 TDi 66kw AHU r.v.98

Uživatelský avatar
kvasky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř, Praha

Příspěvek od kvasky »

Galaxy píše:Od Jablotronu se mi vůbec nelíběj ovladače
Myslíš design? Nebo v čem?

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“