Nudíš se? Máš potřebu se realizovat? Zde máš prostor!

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Nudíš se? Máš potřebu se realizovat? Zde máš prostor!

Příspěvek od maverick1 »

Uvolněte se prosím :thanks:
Naposledy upravil(a) maverick1 dne 20.12.2014 08:56, celkem upraveno 1 x.
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: P: Magnetický výpustní šroub, různé barvy

Příspěvek od ricom »

hele sice jsem ti slíbil, že nebudu reagovat na tvé příspěvky, ale tady mi to fakt nedá..
prozraď mi, proč máš zapotřebí dělat ze zdejších uživatelů dementy a tak nehorázně rejžovat na něčem co si každý může objednat sám.. ???

už jsem tady zažil tvoji nabídku na skvělé Japonské led žárovky, které byly prachobyčejná Čína.. Teď prozměnu tohle..
no tož ať si každý udělá úsudek sám o tvých obchodních schopnostech..

http://www.aliexpress.com/item/M14-1-5- ... 38765.html" onclick="window.open(this.href);return false;

+- cca 30Kč vč dopravy za kus ju.. slušnej rabat to ti povím.



p.s. nepiš mi prosím žádné SZ nejsem na to vůbec zvědavej..

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: P: Magnetický výpustní šroub, různé barvy

Příspěvek od Prochy01 »

Jj, "japonské" žárovičky MTEC pajcnuté v Číně jsem si od tohoto šikuli koupil. "Dobře" investované prachy... tímto děkuji ještě jednou... Žárovky šly pri první příležitosti ven, protoze svitily nahovno a to jak H7, tak T10!!!

Uz si nepamatuju cenovku přesně, ale tuším, že kolem litříku tenhle filuta za ty zázraky chtěl a jestli to bylo stejné, jako tyhle šrouby od kolotoče, nechal jsem mu slušně vydělat...

Tak pro ostatni POZOR na tohoto chytraka!!!
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: P: Magnetický výpustní šroub, různé barvy

Příspěvek od maverick1 »

.
Naposledy upravil(a) maverick1 dne 20.12.2014 08:53, celkem upraveno 1 x.
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: P: Magnetický výpustní šroub, různé barvy

Příspěvek od ppfox »

maverick1 píše:...když jsi takovy génius podívej se za kolik se podobná věc v ČR prodává a zkus najít levnější...
tos musel dlouho vymýšlet takovej kvalitní argument :roll:
maverick1 píše:...A to, že jen plácáš hubou naprázdno, jsi dokázal výrokem o poštovném...jestli umíš poslat zásilku doporučeně levněji jak za 29kč, tak to leda, že bys tu poštu vlastnil a ceny si nastavoval sám :rofl:
vidíš moc rudě, ricom ti psal že ty šrouby jsou k sehnání za +/- 30Kč včetně pošty, si to znova přečti...
maverick1 píše:...A měl bys přestat nakupovat jídlo, chodit do restaurací, netankovat, nesvit elektrikou a topit plynem, nekupovat oblečení a chodit nahatej, nekupovat PC součástky a zavřít svůj business apod. ..... Víš, kolik je na těch věcech rabat??? :fool:
no nevím jestli někdo z koncových prodejců věcí a služeb co uvádíš si pálí rabat 500-600%...

obrázek z "china-bay" má i 100% shodný barvy jako nabízíš ty, asi náhoda...

já nevím jestli jsem tady někdy vůbec komentoval něčí cenu...asi ještě ne, ale tohle mi fakt připadá jako totální úlet :evil:
Přílohy
M14x1,5.png
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: P: Magnetický výpustní šroub, různé barvy

Příspěvek od ricom »

urážet tě nemíním, za to mi fakt nestojíš. Ale vidím co vidím.. Jeslti je dalších x chytráků u nás co prodávají podobnej nesmysl je mi úplně jedno.
Já u nich nekupuji, dokážu si zaplatit pořádné věci u lidí, kteří prodávají kvalitu. A ty dobře víš o čem mluvím a kde nakupuji.

Co se týče pošty já měl namysl dopravu z Chine tzn. cena toho nesmyslu včetně dopravy.. Né poslání tady lidem..

Vím naprosto přesně jakej máš na tom rabat.. Dost slušnej na to aby se ti vyplatilo ojebávat i zdejší klubáky.. A ano o tvých MTEC žárovkách jsem slyšel své.. Od zdejšího klubáka, kterej je od tebe koupil. No dalšímu jsem to naštěstí rozmluvil a nechal ho koupit pořádné žárovky u Kimika..

Génius fakt nejsem, ale nemám zapotřebí vydělávat zde na klubu na něčem, co se dá pořídit za zlomeček ceny.. Jako fakt nechápu proč ty to máš zapotřebí.
A už vůbec nechápu proč tady prodáváš takovýhle šmejdy a neprodáváš něco co má kvalitu.

No ale vzhledem k tomu, že vím co jsi si dokázal dát na své auto, tak se tomu vlastně vůbec nedivím. Ale to je tvůj problém a moje zbytečná starost..

Čertíš se zbytečně, kdyby jsi inzerát v klidu stáhnul udělal by jsi lépe, takhle ze sebe děláš jelito, protože každej si dokáže spočítat za co si může předmět tvé nabídky sám objednat.

no já jen doufám, že tady nebude moc těch co si od tebe zase něco tak výhodně koupí a pak toho budou litovat.

a nepoučuj mě o obchodu prosím tě, ty fakt ne. Já nejsem ALZA mě živí služby nikoliv prodej součástek. Jen aby jsi byl trochu v obrazu


maverick1 píše:Ricom: dřív než zase začneš urážet, když jsi takovy génius podívej se za kolik se podobná věc v ČR prodává a zkus najít levnější. Pak se taky podívej, jaká je doba doručení...já je mám skladem hned, odesílám ten samý den, co si člověk objedná. Jak jsi přišel na to, že žárovky MTEC jsou Čína? Měl jsi je vůbec někdy v ruce? A opět - ty je snad dokážeš sehnat levněji? Na těch žárovkách jsem neměl vůbec nic, bylo to čistě jen zprostředkování pro klubáky. A to, že jen plácáš hubou naprázdno, jsi dokázal výrokem o poštovném...jestli umíš poslat zásilku doporučeně levněji jak za 29kč, tak to leda, že bys tu poštu vlastnil a ceny si nastavoval sám :rofl:

A měl bys přestat nakupovat jídlo, chodit do restaurací, netankovat, nesvit elektrikou a topit plynem, nekupovat oblečení a chodit nahatej, nekupovat PC součástky a zavřít svůj business apod. ..... Víš, kolik je na těch věcech rabat??? :fool:

Uživatelský avatar
smutnas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 05.04.2008 12:44

Re: P: Magnetický výpustní šroub, různé barvy

Příspěvek od smutnas »

Já nevím proč se řešíte blbosti, je snad každýho věc co a za kolik prodá, ne? Nebo až budu něco prodávat tak mám napsat ricomovi at mi řekne za kolik to můžu prodat?

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Magnetický výpustní šroub, různé barvy

Příspěvek od selatko »

smutnas píše:Já nevím proč se řešíte blbosti, je snad každýho věc co a za kolik prodá, ne? Nebo až budu něco prodávat tak mám napsat ricomovi at mi řekne za kolik to můžu prodat?
Ať si to prodává doma na zahradě a nesere takový sračky sem ..
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: P: Magnetický výpustní šroub, různé barvy

Příspěvek od ricom »

ale tady nejsi na bazos.cz nebo sauto.cz apod.. chápeš.. tady si prodávají klubáci většinou použité věci, případně věci nové za řekněme reálné a slušné ceny.
Těch kteří by tady dělali z někoho debila tu naštěstí moc není..

A samozřejmě já mu prodej nikterak nazakazuji ani neomezuji.. Ale nikde není tady zakázáno se k čemukoliv vyjádřit a to jsem učinil.
Stejně tak jako se někteří vyjadřují k tomu co jsem někdy prodával já..

demokracie - a nemám problém to říci i v reálu do očí komukoliv, narozdíl od někteřých zde

smutnas píše:Já nevím proč se řešíte blbosti, je snad každýho věc co a za kolik prodá, ne? Nebo až budu něco prodávat tak mám napsat ricomovi at mi řekne za kolik to můžu prodat?

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: P: Magnetický výpustní šroub, různé barvy

Příspěvek od maverick1 »

Prochy: bylo to takto....
Předmět zprávy: MTECSložka: Odeslané
Čau, tak H7 superwhite vychází 400,- , T10 jsou za 200,- K tomu poštovný do ČR a potom ode mě k tobě 200,-. Takže 800,- totál. Pokud máš zájem, nezlob se ale raději budu chtít peníze předem na účet. A tvou adresu, dodání týden až 10 dní, odhaduju.

Žárovky:
http://www.ebay.co.uk/itm/271132999450" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ebay.co.uk/itm/MTEC-SUPER-WH ... 0028?rt=nc" onclick="window.open(this.href);return false;

Žárovky jsem nikde nenabizel, viděl jsi je u mě ve vlakne a ptal jsi se jestli bych ti je sehnal. Jak se pozná MTEC kopie a originál netuším, ty evidentně ano. Stejně tak nevím, že vůbec existuje MTEC kopie a originál. Jelikož jsi si u mě určitě objednal originál a dostal jsi tedy kopii, pošli mi žárovky zpět s důkazem, že se jedná o kopií a já je velmi rád vyreklamuju (máš je stále v záruce, v UK je záruka 1 rok) a peníze ti v plné výši vrátím.
Naposledy upravil(a) maverick1 dne 20.12.2014 08:55, celkem upraveno 1 x.
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: P: Magnetický výpustní šroub, různé barvy

Příspěvek od ricom »

ty už koukám nevíš jak obhajovat... umíš počítat ??
10ks za 14,51 dolaru včetně dopravy.. !! a to jistě víš že se dá pořešit i freeshiping že..
jinak dolar je za nějakých +-22kč já jsem na 320 Kč za 10kousků včetně dopravy ke mě domů..
Ty prodáváš jeden za kolik ??

to nemá cenu, každej si úsudek o tvé pomocí zdejším klubákům udělá sám.
Nejlépe se vydělává na blbosti jiných to je fakt..

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: P: Magnetický výpustní šroub, různé barvy

Příspěvek od maverick1 »

.
Naposledy upravil(a) maverick1 dne 20.12.2014 08:54, celkem upraveno 1 x.
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: P: Magnetický výpustní šroub, různé barvy

Příspěvek od ricom »

aha.. takže jsi to založil na tom že umíš jeden kus za 300 kč nebo kolik, což je výhodnější než si koupit 10 ks za 300kč..

jo tak to pak chápu asi :laugh: :laugh:
tak to se ti tedy musím omluvit, to jsem neodhadl dobře tento obchodní tah z tvé strany...

ale asi ti řeknu co udělá každý ze selským rozumem ju..
Koupí 10 ks za těch +- 300kč ** dva kousky si nechá a zbytek nějak rozdá kamarádům nebo tak něco.. případně nějak po 30-50kč rozprodá.
(tedy pokud už bude někdo tak chtivej tohodle Chine zázraku )



nic nebudu ti kazit kšeft a opět začínám radši ignorovat vše co píšeš.. :thanks: :thanks:

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

P: Magnetický výpustní šroub, různé barvy

Příspěvek od swenak »

Tak to se rovnou prásknu, bo ja jeden za 300 prodávám taky (snad rok) a jetý:) Na svou omluvu uvádím, že stál snad 450,- , tak snad tedy nejsem zloděj, ale jen blbec, co tolik dal za takovou kravinu:))
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: P: Magnetický výpustní šroub, různé barvy

Příspěvek od ricom »

evidentně si z toho ale neděláš byznýs že. no a v klidu každej jsme koupili nějakou chujárnu, kterou jsme pak už neprodali.. :drinks:
swenak píše:Tak to se rovnou prásknu, bo ja jeden za 300 prodávám taky (snad rok) a jetý:) Na svou omluvu uvádím, že stál snad 450,- , tak snad tedy nejsem zloděj, ale jen blbec, co tolik dal za takovou kravinu:))

Odpovědět

Zpět na „Bazar (pouze 3C/CC)“