STK TECHNICKÁ: potřebný počet sedaček podle údajů v TP

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

STK TECHNICKÁ: potřebný počet sedaček podle údajů v TP

Příspěvek od vilik »

Dnes jsem se bavil s jedním kolegou a ten mě tvrdil, že jeho táta (má nějaké velké auto, asi Transportéra - 9 míst )byl na technické, odkud ho vyhnali, protože v techničáku měl napsáno 9 sedaček, ale přijel jen se 7, protože ostatní měl vyndané.
Největší gól byl, že tam přijel znovu, chybějící sedačky jen tak pohozené v kufru, nenamontované, ale technik byl spokojen, protože jich viděl správný počet.
Mě se to zdá jako totální blbost.
Ale jestli ne, tak bych mohl mít problém taky. Techničák 7, skutečnost 5. Horší je, že ty dvě nemám.
Co vy nato?

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Počet sedaček a technická

Příspěvek od patper »

Jo,je to tak :? Teda,ja kdyz to prihlasoval [dovoz],tak jsem si to musel posichrovat,protoze jsem mnel jen 5 a chtel jsem 7[zapsat do velkeho tech. On vydi 5sedadel napise 5 :twisted: A s tech. to muze byt podobne,ale asi zalezi na koho narazis. Pokud budes potrebovat,tak se stav :wink:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Ja mel pocit ze tam mam napsano 5 sedacek, otypovano na 7, takze tam mohu mit i 5 i 7. Milim se tedy? 8)

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Příspěvek od jenda »

Mluvil jsem s technikem na technické a říkal mi že kolik sedaček je zapsáno tolik jich musí být i na kontrole při STK, zasáno jich mám 7 skutečnost je taková že jich mám také jen 5, tak sem mu řekl že si je teda půjčím a nějak to přešel. :lol:

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

tak jsem schvalne mrknul do technicaku a mam tam ........mist k sezeni celkem 5-7....coz je asi v pohode...tezko rict proc to takhle nemaj vsichni

Uživatelský avatar
kelt55
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od kelt55 »

technik na STK by neměl počítat počet sedaček ale počet kotevních úchytů sedaček!!...to je rozhodující..., to se týká zvláště přestaveb z M1 na N1 kde se počet míst k sezení snižuje právě tím že jsou odstraněny sedačky + kotevní úchyty!!!
- koupim B5 Variant...( 1.9TDi of course) -

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

kelt55 píše:technik na STK by neměl počítat počet sedaček ale počet kotevních úchytů sedaček!!...to je rozhodující..., to se týká zvláště přestaveb z M1 na N1 kde se počet míst k sezení snižuje právě tím že jsou odstraněny sedačky + kotevní úchyty!!!
To je mozna ted u novych aut,protoze u starsich tam uchyty mas a je to typovano pro 5. Ja jen vim,ze driv s cim si prijel pri dovozu na tech.,tak to tam napsali [kola , sedadla,atd...].

Uživatelský avatar
jardahes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Holýšov - Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardahes »

ahoj lidi, koukal jsem do techničáku jak to tam mám rozepsané a asi mi to udělali dobře, že by neměl být problém.je tam kolonka S počet míst - celkem 7 a kolonka S.1 - k sezení 5/7 , takže si myslím, že takhle zapsané je to srozumitelné pro každého technika.
Jarda

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od vilik »

jardahes píše:ahoj lidi, koukal jsem do techničáku jak to tam mám rozepsané a asi mi to udělali dobře, že by neměl být problém.je tam kolonka S počet míst - celkem 7 a kolonka S.1 - k sezení 5/7 , takže si myslím, že takhle zapsané je to srozumitelné pro každého technika.
Já to mám taky tak. Snad technik bude umět číst :D :D :D

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Mám to stejně,tak to bude dobře :D a na technika můžem ukázat Obrázek
Přílohy
sezení.JPG
sezení.JPG (45.37 KiB) Zobrazeno 5686 x
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

To Kazbic:
Ja to mam myslim stejne jako Ty Kazbici.
Znamena to tedy, ze bych mel skrz STK prolezt stejne s 5, jako se 7 sedackama? 8)

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Podle mně jo.Pokud technik nebude nějakej slepej magor.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Galaxy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Galaxy »

Tak jsem se taky kouknul do tech. a já mám napsáno Počet míst celkem 7 a k sezení 7 :? ale nevadí já ty sedačky tam mám... :lol:
Ford Galaxy 1,9 TDi 66kw AHU r.v.98

Uživatelský avatar
Fana
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fana »

No a já mám ve velkym techničáku napsáno 6, asi ten kdo to dovezl byl trumpeta, že to nepřihlásil jako 5/7, ale prý to tak i bylo v origo rakouském techničáku. Podotýkám, že nemám žádnou luxusní výbavu, kde bylo 6 sedaček a všechny s loketkama.
Sice to zamrzí, ale dneska, když už je velkej techničák napsanej, se s tím asi nic dělat nedá. :(

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

No nevim, jestli se nepletu, ale mam dojem, ze ty 6-mistne verze nelze prepisovat proto, ze nejdou ani predelat.
Tam je prece v podlaze ukotveni jen pro 6 sedacek (2+2+2), takze jich tam 7 ani dat nejde, ne :?:
Videl jsem takoveho Sharyka na Sicilii v kempu, divil jsem se tomu jak divadlo, ale fakt mel ukotveni jen pro 6 sedacek. 8O

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“