VW Golf VII - dekor interiéru

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
FriedrichPetr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 07.02.2010 13:26

VW Golf VII - dekor interiéru

Příspěvek od FriedrichPetr »

Ahoj, mám sedmičku Varianta, Maraton ed., rok 2016. Rád bych změnil "hliníkový" dekor interiéru za tmavý. Nejvíce se mi líbí ten, který má Maraton po fl. Máte někdo představu, zda jsou lišty, obložení středního panelu a obložení kolem budíků zaměnitelné? Kolik může výměna dekoru stát? Děkuji

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: VW Golf VII - dekor interiéru

Příspěvek od x-father »

A nezměnila se nám po fl. kompletně nabídka rádií, respektive LCD?

Ten středový rámeček má jiný výřez na LCD a tudíž to imho není možné.

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2678
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: VW Golf VII - dekor interiéru

Příspěvek od ablorhm »

...tak kdyžtak to vymění i s rádiem :mrgreen:

Jinak dekorů, výplní dveří, sedaček apod. jsou plné inzertní weby.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

Gašpo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 27.07.2017 14:41

Re: VW Golf VII - dekor interiéru

Příspěvek od Gašpo »

Teoreticky to možné asi je, pretože aj pred FL mali vyššie verzie klavírnu čiernu.
Vkus je skutočne hodne subjektívna záležitosť. My keď sme kupovali Varianta, tak jeden z dovodov, samozrejme nie hlavný, prečo sme šli do Comfortline bolo, že ponúkal práve tú imitáciu brúseného hliníku. Pre niekoho je to možno trochu retro, ale nám sa to práve páči a hlavne je to praktické. Ulepený klavírny lesk na ktorom je vidieť každý dotyk, to fakt nie. Ale proti gustu žiaden dišputát. :wink:

FriedrichPetr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 07.02.2010 13:26

Re: VW Golf VII - dekor interiéru

Příspěvek od FriedrichPetr »

Děkuji za názory, ten klavírní dekor mě neláká vůbec. Myslel jsem si, že na před FL byl ten stříbrný, který mám, potom ten klavírní a ještě nějaký tmavý podobný tomu, který je teď po FL. Asi se pletu. Nevíte někdo čísla dílů? Děkuji

Gašpo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 27.07.2017 14:41

Re: VW Golf VII - dekor interiéru

Příspěvek od Gašpo »

Kupovali sme Variant tesne pred faceliftom. A aspoň vtedy to bolo u kombíka tak, že najdrahšia verzia Highline mala klavírnu čiernu, stredná verzia Comfortline mala imitáciu brúseného hliníku a najlacnejšia verzia Trendline mala tmavšiu šedú. Ale že by zrovna tá šedá bola nejaká výhra... Aspoň nám prišla vzhľadove moc lacná, taký obyčajný plast. Naviac v tej dobe Trendline nedosiahol na TSI 1.4 a nemal teda ani delenú zadnú nápravu. Takže Comfortline bol pre nás jasná voľba. Po FL sa ponuka motorov rozšírila, respektíve nebola tak obmedzená a 1.4 ku už šlo objednať aj na lacnejšie verzie myslím.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“