Sportovní podvozek - stavitelný, pevný Golf/Bora

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
barbarez
Řidič
Řidič

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od barbarez »

Jen se ci zeptat. Plánuju na jaře pevnej podvozek Weitec Ultra GT 50/50. K tomu 16ky kola viz příloha, a chtěl bych vědět jestli tam mam dát 225/40 nebo 215/40 (TOYO proxes). A vůbec celkový názor... jestli to neni moc dolů... nebo jaký gumy atd

P.S: ty paprskáče nemůžu sehnat v rozteči 5x100 :cry: :evil: :| přitom stojí tak málo....takže dyby je někdo našel na golfa...hodte link ;) Nakonec budu muset koupit ty druhé ... ale taky ujdou...
Přílohy
Fahrwerk.jpg
66741.jpg
66741.jpg (37.82 KiB) Zobrazeno 1602 x
66738.jpg
66738.jpg (34.95 KiB) Zobrazeno 1597 x
54206.jpg
54206.jpg (24.57 KiB) Zobrazeno 1603 x

vtuni
Moderátor
Moderátor

Příspěvek od vtuni »

no tak když koukám na ty ceny tak bych neexperimentoval... a šel do osvědčenýho HaR tím určitě nic nepokazíš a cenový rozdíl tak až takovej není... a myslím že se určitě vyhneš případnýmu zklamání....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

barbarez
Řidič
Řidič

Příspěvek od barbarez »

Nechapu....

tazi
Profík
Profík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tazi »

barbarez píše:Nechapu....
vtuni neodpovidal tobe ale me
asi :-)
Stěrače BOSCH AEROTWIN - Sportovní filtry KN - Brzdové kotouče za nejlepší ceny
http://www.tuningstyle.cz E-shop s tuningovými díly a autodoplňky
TUNING a NÁHRADNÍ DÍLY na všechny vozy

vtuni
Moderátor
Moderátor

Příspěvek od vtuni »

jj...sorry...zapomněl jsem napsat komu to píšu.... :? ale tazi to pochopil správně ..komu je to určeno
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitrx »

vtuni píše:
Pitrx píše:Zkošel jsem 60/40 s 18" kolama a už se tam ty kola nějak nevešli :( škrtali mi guma někde nahoře o podběh jinak na design PECKA!tak tam mám 40/40 s 18" (Weitec pružiny a origo tlumiče) zatím spokojenost a vypadá to taky dobře :D
a to ti to škrtalo vepředu nebo vzadu...a jak jsi měl široký pneu...???
35/35 se mi zdá málo :wink:
55/40 se mi jeví jako dobrá varianta..... :wink: ale když píšeš že jsi měl 60/40 a škrtals tak nevím :?

ja vím ještě je tu varianta štelovák.... :wink:
právě že v předu..jinak 8x18" a pneu 225/40 ET 35 (1,9 TDi PD) ale přišlo mi to že už škrtala guma horní částí o podběh a ne bokem..a jinak se s tím dalo jezdit tak do 50 km/h
podle mě je ideální 50/50 nebo 50/40
jestli tam dáš na to 16" nebo 17" tak už budeš mít problémy s retardérama (nájezd, rovina a zase sjezd)
teď jsem to přezul na zimu a přijde mi to že si to tak ještě o 1 cm zalehlo k zemi takže z toho budu muset udělat OFFROAD na zimu :mrgreen:
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

deckard
Pilot
Pilot

Příspěvek od deckard »

No tak já se také přidám k tomuto,tak trochu staršímu tématu.Dneska jsem přijel ze servisu,bo mi tloukl někde nějakej ksindl ve předu na podvozku.Nakonec to bylo to,co jsem tušil..silentbloky stabilizátoru.Výměna v pohodě,cena taky,ale zjistilo se,že přední pravý tlumič je bohužel načatej.Vím o tom,že jsem v poslední době vzal několkrát nějakou díru na silnice.U nás se teď bohužel vše předělává a silnice jsou jako tankodrom a občas to prostě nevychytám.Nicméně k tomu podvozku.Mám Koni tlumiče s pružinama Vogtland a můžu osobně říct,že to byla paráda.Mám na to i certifikát,protože to bylo vše děláno v Německu.Bohužel nevím jak s tím předšlý majitel zacházel a kdy je vlastně ty tlumiče instaloval,takže teď nastal asi ten čas na přemýšlení o novém podvozku pro mé GTI.Mimochodem,Vogtland je jedna z lepších,známých a prověřených značek v Německu.O tlumičích Koni snad ani nebudu mluvit.Jinak co jsem tak koukal na německých stránkách na auta(G4),tak většina má KW varianta 2,což je štelák,jak tuhostně,tak výškově,ale je to taky pěkně drahý.HR bych nebral,je dost tvrdej.Asi bych bral ten Weitec,nebo Bilstein...No uvidím,kolik bude peněz...ach jo... :roll:

zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

Asi taky záleží o kolik to budeš chtít snižovat. Jestli jen decentně 35/35 , tak H&R dělá verzi komfort a ta určitě není tvrdá.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

vtuni
Moderátor
Moderátor

Příspěvek od vtuni »

Pitrx píše: právě že v předu..jinak 8x18" a pneu 225/40 ET 35 (1,9 TDi PD) ale přišlo mi to že už škrtala guma horní částí o podběh a ne bokem..a jinak se s tím dalo jezdit tak do 50 km/h
podle mě je ideální 50/50 nebo 50/40
jestli tam dáš na to 16" nebo 17" tak už budeš mít problémy s retardérama (nájezd, rovina a zase sjezd)
teď jsem to přezul na zimu a přijde mi to že si to tak ještě o 1 cm zalehlo k zemi takže z toho budu muset udělat OFFROAD na zimu :mrgreen:
njn..když já mám 18" 8x18 225/40 všechny kola..... a chci to dolů tak o 50/40 minimálně....ale taky si tím potřebuju jakž-takž ještě normálně jezdit... :(
my GTI on VIMEO

Borizzz
Jezdec
Jezdec

Příspěvek od Borizzz »

Je velkej rozdíl mezi Fk pevnym a Supersportem???? Nebo sou to stejný mr*ky?

zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

Borizzz píše:Je velkej rozdíl mezi Fk pevnym a Supersportem???? Nebo sou to stejný mr*ky?

Stejný mrd**

Supersport máš okolo cca 8000,-
H&R máš 11,800,- což už není takový rozsdíl :-)
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

*

Borizzz
Jezdec
Jezdec

Příspěvek od Borizzz »

Ok dík...Myslel jsem si to....

Musim teď jen šetřit jak mourovatej a pak okamžitě koupit HR 35/35

Madi
Jezdec
Jezdec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Madi »

Mam takovej dotázek,koupil jsem sport podvozek chtěl bych vědět jestli dáváte origo dorazy a co ty prachovky?

pepajosef
Řidič
Řidič
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepajosef »

shaft.cz píše:
zachy píše: tady jeden
diky, aspon nekdo ma foto, ale koukalm to vypada stejne jak muj, myslim jakoze o moc niz to asi neni :) ale mozna jen zdani klame! 8)
tady mas druhej -35 plus pneu 205/45 R16 ..jedine negativum, že jsem musel seříznout přední zastěrky..byly tak 3cm od země:)
Přílohy
100_0060.jpg

zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

pepajosef píše: tady mas druhej -35 plus pneu 205/45 R16 ..jedine negativum, že jsem musel seříznout přední zastěrky..byly tak 3cm od země:)
Tak je sundej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
*
®
*

♀♂

*

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“