Bezkontaktní nabíjení telefonu

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Max583
Řidič
Řidič

Bezkontaktní nabíjení telefonu

Příspěvek od Max583 »

Koupil jsem Golf Sportsvan. V reklamách ukazují jak se dá nabíjet telefon bezkontaktně. Samozřejmě to v tom autě není a zřejmě se to musí připlatit. Problém je v tom, že i když to tam je na tu destičku připravený, tak v servisu to vůbec nemůžou najít jako náhradní díl nebo doplňkovou výbavu. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Myslím, že to už dneska mají i nové škodovky ale nikde to nemůžu sehnat. Díky za radu.

Lacer
Nový člen
Nový člen

Re: Bezkontaktní nabíjení telefonu

Příspěvek od Lacer »

Zdravím, také by mě zajímalo jestli se dá bezdrátové nabíjení dokoupit jako náhradní díl? Měl by být v ETK ne?
e-golf 2016

Milan

Max583 píše:Koupil jsem Golf Sportsvan. V reklamách ukazují jak se dá nabíjet telefon bezkontaktně. Samozřejmě to v tom autě není a zřejmě se to musí připlatit. Problém je v tom, že i když to tam je na tu destičku připravený, tak v servisu to vůbec nemůžou najít jako náhradní díl nebo doplňkovou výbavu. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Myslím, že to už dneska mají i nové škodovky ale nikde to nemůžu sehnat. Díky za radu.

ablorhm
VWsenior
VWsenior

Příspěvek od ablorhm »

A tohle co?
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

keporkak_jedna
Nový člen
Nový člen

Příspěvek od keporkak_jedna »

Tohle nic, sportsvan má ten kastlík uvnitř jinak než klasický golf, viz.: Obrázek

Foto je předfacelift, poFL tam má tuším dvě usb vedle sebe a nemá zavírací kastlík.

ablorhm
VWsenior
VWsenior

Příspěvek od ablorhm »

Hmm, pro Sportsvana příplatkově zřejmě nic moc. Našel jsem různé jiné věci, ale tohle v příplatcích nebo dílech ne.

Zřejmě jen, když jde auto do výroby.
Ale řešit to lze kdejakými držáky na mobil s indukčním nabíjením (nalepovací, do mřížky větráku apod.)
Přílohy
Capture.PNG
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

tornado1
Člen klubu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tornado1 »

lze bez problému dodělat, nutné vyměnit rámeček kolem řadící páky a dodat dobíjecí modul...dále zapojit
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“