Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP
Moderátor: Olaf87
- Gumoku
- Jezdec

- Příspěvky: 245
- Registrován: 24.02.2006 21:02
- Bydliště: Olomouc
- Kontaktovat uživatele:
Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP
Ahojte,
chci dodělávat tempomat na Golfa 7, je to jeden z prvních vyrobených v roce 2013. SWAP licence bude vyžadovat také, pokud tam tempomat nikdy nebyl, ví prosím někdo?
Pokud ano, umí to někdo levně Bludov/Šumperk/Postřelmov/Zábřeh?
Děkuji
chci dodělávat tempomat na Golfa 7, je to jeden z prvních vyrobených v roce 2013. SWAP licence bude vyžadovat také, pokud tam tempomat nikdy nebyl, ví prosím někdo?
Pokud ano, umí to někdo levně Bludov/Šumperk/Postřelmov/Zábřeh?
Děkuji
VW forever 
- Petr Pasik
- Řidič

- Příspěvky: 180
- Registrován: 10.02.2025 08:56
- Bydliště: Praha 20
- Kontaktovat uživatele:
Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP
Zdar, předpokládáme, že multifunkční volant máš.Pokud ne, může se stát, že máš v aute GTW jednotku ,tzv low, která to prostě neumí-fyzicky jim uvnitř chybí HW. Lze poznat z čísla jednotky,kdy na konci je písmeno,to určuje,zda je Low,Mid nebo High.Pokud máš multifunkč.volant,jednotka Gateway bude asi v poho. Pak tedy koupit retrofit,ofiko swap kód a pak někoho s ODiS ,co ti swap nahraje nebo si nechat udělat patch pro Gateway jednotky,pak bys nemusel kupovat ofiko swap,ale netuším,zda to není moc velké riziko pro jednotku.No otazka je, zda tenhle upgrade stojí za tolik peněz.Levne to nebude.
Pokud máš multifunkci, počítej 15tisic,pokud nemáš,asi ani ta domontáž nedává smysl.Pokud kecám , doufám a budu rad, že mě někdo opraví, ať tu neplkam kraviny
Passat B8HL 2.0TDI 110kW CRLB+DSG6
Golf GIV 1.6 16V 77kW AZD+02K 5sp
Golf GIV 1.6 16V 77kW AZD+02K 5sp
- Gumoku
- Jezdec

- Příspěvky: 245
- Registrován: 24.02.2006 21:02
- Bydliště: Olomouc
- Kontaktovat uživatele:
Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP
Mám multifunkci, nově i tlačítka pro CCS bez ACC, gateway 5Q0 907 530 M, je to DSG nafta
VW forever 
- srotty
- VWmaniak

- Příspěvky: 5032
- Registrován: 24.02.2006 21:02
- Bydliště: OLOMOUC
Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP
Napsal bych klubákovi Tornádo 1, ten to už určitě dělal a bude vědět co a jak. servis-pomoc-tuning/tornado1-denicek-mo ... 22124.html
- oneb1t
- VWagenista

- Příspěvky: 1352
- Registrován: 23.09.2014 22:01
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP
pripadne se da mrknout tady co je potreba https://wibutec-shop.com/Cruise-control-system_28 da se tam vyklikat jaky veci v aute jsou a system napise co je potreba menit
jsou tam taky popsany vzdycky omezeni a dalsi problemy spojene s retrofitem daneho setu
- Gumoku
- Jezdec

- Příspěvky: 245
- Registrován: 24.02.2006 21:02
- Bydliště: Olomouc
- Kontaktovat uživatele:
Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP
Já bych HW asi měl všechen, spíš mě zajímá ta softwarová část, kde buďto koupit u někoho SWAP kód a někdo v okolí Šumperku, kdo by mi ho zprovoznil nebo jsem slyšel o tom patchi, co by prý měla být levnější možnost, ale asi bude mít nějaké rizika a to nevím jaké a jestli to někdo na této straně republiky dělá.
VW forever 
- šimák
- Řidič

- Příspěvky: 179
- Registrován: 10.08.2008 20:46
- Bydliště: Přerov
- Gumoku
- Jezdec

- Příspěvky: 245
- Registrován: 24.02.2006 21:02
- Bydliště: Olomouc
- Kontaktovat uživatele:
Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP
Ahoj, vyřešil jsem jen to, že VW mi nechce prodat pouze licenci i když veškerý hardware mám, takže bych musel koupit celou dodelevaci sadu i s tlačítky a součástí te sady by byla i licence. Chtěli za to 9tis., tolik do toho vrazet nechci, za tolik mi to nestojí.
VW forever 
- kubisz
- VWexpert

- Příspěvky: 3209
- Registrován: 10.07.2013 10:51
- Bydliště: Brno
- Kontaktovat uživatele:
Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP
zkuste napsat Mira Cerny :
https://www.instagram.com/mira_cerny
jezdi po republice a da se s nim v pohode domluvit; mel by zvladnout bez problemu
https://www.instagram.com/mira_cerny
jezdi po republice a da se s nim v pohode domluvit; mel by zvladnout bez problemu
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381
- šimák
- Řidič

- Příspěvky: 179
- Registrován: 10.08.2008 20:46
- Bydliště: Přerov
- kubisz
- VWexpert

- Příspěvky: 3209
- Registrován: 10.07.2013 10:51
- Bydliště: Brno
- Kontaktovat uživatele:
Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP
tak jeste jezdi a moh by udelat : https://www.facebook.com/pavol39
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381
