Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gumoku
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP

Příspěvek od Gumoku »

Ahojte,
chci dodělávat tempomat na Golfa 7, je to jeden z prvních vyrobených v roce 2013. SWAP licence bude vyžadovat také, pokud tam tempomat nikdy nebyl, ví prosím někdo?
Pokud ano, umí to někdo levně Bludov/Šumperk/Postřelmov/Zábřeh?
Děkuji
VW forever ;-)

Uživatelský avatar
Petr Pasik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 10.02.2025 08:56
Bydliště: Praha 20
Kontaktovat uživatele:

Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP

Příspěvek od Petr Pasik »

Zdar, předpokládáme, že multifunkční volant máš.Pokud ne, může se stát, že máš v aute GTW jednotku ,tzv low, která to prostě neumí-fyzicky jim uvnitř chybí HW. Lze poznat z čísla jednotky,kdy na konci je písmeno,to určuje,zda je Low,Mid nebo High.Pokud máš multifunkč.volant,jednotka Gateway bude asi v poho. Pak tedy koupit retrofit,ofiko swap kód a pak někoho s ODiS ,co ti swap nahraje nebo si nechat udělat patch pro Gateway jednotky,pak bys nemusel kupovat ofiko swap,ale netuším,zda to není moc velké riziko pro jednotku.No otazka je, zda tenhle upgrade stojí za tolik peněz.Levne to nebude.☹️Pokud máš multifunkci, počítej 15tisic,pokud nemáš,asi ani ta domontáž nedává smysl.Pokud kecám , doufám a budu rad, že mě někdo opraví, ať tu neplkam kraviny
Passat B8HL 2.0TDI 110kW CRLB+DSG6
Golf GIV 1.6 16V 77kW AZD+02K 5sp

Uživatelský avatar
Gumoku
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP

Příspěvek od Gumoku »

Mám multifunkci, nově i tlačítka pro CCS bez ACC, gateway 5Q0 907 530 M, je to DSG nafta
VW forever ;-)

Uživatelský avatar
srotty
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5032
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP

Příspěvek od srotty »

Napsal bych klubákovi Tornádo 1, ten to už určitě dělal a bude vědět co a jak. servis-pomoc-tuning/tornado1-denicek-mo ... 22124.html

Uživatelský avatar
oneb1t
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1352
Registrován: 23.09.2014 22:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP

Příspěvek od oneb1t »

pripadne se da mrknout tady co je potreba https://wibutec-shop.com/Cruise-control-system_28 da se tam vyklikat jaky veci v aute jsou a system napise co je potreba menit ;) jsou tam taky popsany vzdycky omezeni a dalsi problemy spojene s retrofitem daneho setu

Uživatelský avatar
Gumoku
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP

Příspěvek od Gumoku »

Já bych HW asi měl všechen, spíš mě zajímá ta softwarová část, kde buďto koupit u někoho SWAP kód a někdo v okolí Šumperku, kdo by mi ho zprovoznil nebo jsem slyšel o tom patchi, co by prý měla být levnější možnost, ale asi bude mít nějaké rizika a to nevím jaké a jestli to někdo na této straně republiky dělá.
VW forever ;-)

Uživatelský avatar
šimák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 10.08.2008 20:46
Bydliště: Přerov

Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP

Příspěvek od šimák »

Gumoku píše:
15.03.2026 06:34
Ahojte,
chci dodělávat tempomat na Golfa 7, je to jeden z prvních vyrobených v roce 2013. SWAP licence bude vyžadovat také, pokud tam tempomat nikdy nebyl, ví prosím někdo?
Pokud ano, umí to někdo levně Bludov/Šumperk/Postřelmov/Zábřeh?
Děkuji
ahoj, podařilo se ti nějak vyřešit ten tempomat?? 8)
vw enthusiast

Uživatelský avatar
Gumoku
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP

Příspěvek od Gumoku »

Ahoj, vyřešil jsem jen to, že VW mi nechce prodat pouze licenci i když veškerý hardware mám, takže bych musel koupit celou dodelevaci sadu i s tlačítky a součástí te sady by byla i licence. Chtěli za to 9tis., tolik do toho vrazet nechci, za tolik mi to nestojí.
šimák píše:
25.05.2026 10:38
Gumoku píše:
15.03.2026 06:34
Ahojte,
chci dodělávat tempomat na Golfa 7, je to jeden z prvních vyrobených v roce 2013. SWAP licence bude vyžadovat také, pokud tam tempomat nikdy nebyl, ví prosím někdo?
Pokud ano, umí to někdo levně Bludov/Šumperk/Postřelmov/Zábřeh?
Děkuji
ahoj, podařilo se ti nějak vyřešit ten tempomat?? 8)
VW forever ;-)

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3209
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP

Příspěvek od kubisz »

zkuste napsat Mira Cerny :
https://www.instagram.com/mira_cerny
jezdi po republice a da se s nim v pohode domluvit; mel by zvladnout bez problemu
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

Uživatelský avatar
šimák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 10.08.2008 20:46
Bydliště: Přerov

Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP

Příspěvek od šimák »

S Mírou sem v kontaktu, bohužel tempomat nedělá.. 😏
vw enthusiast

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3209
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Retrofit tempomatu (CCS)a SWAP

Příspěvek od kubisz »

tak jeste jezdi a moh by udelat : https://www.facebook.com/pavol39
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“