Jak vybrat ten nejlepší držák do auta?

Co se děje kolem VW.

Moderátoři: LukaSHek, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 788
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Serverovna
Kontaktovat uživatele:

Jak vybrat ten nejlepší držák do auta?

Příspěvek od admin »

Trávíte hodně času na cestách? Vyrážíte na služební cesty nebo jen výlety s dětmi? Dost možná už vás napadlo, že byste si do auta měli pořídit nějaký kvalitní držák na mobil nebo navigaci. Jak vybrat ten pravý?

Mobilní telefon už dávno neslouží jen k telefonování

Telefon se pro většinu z nás stal nepostradatelným společníkem, bez kterého si svůj život už ani nedovedeme představit. Neslouží ale jen k telefonování a psaní SMS, jsme díky němu taky ve spojení skrz sociální sítě, monitorujeme dění ve světě, nahradí noviny, knihu, ale i navigaci.

Pro ty, kdo tráví čas i v autě by dalším nepostradatelným pomocníkem měl být držák na mobil. Jak vybrat ten pravý?

Nejprve si ujasněte, jak a k čemu chcete držák používat

Prvním krokem při výběru držáku je pouvažovat, na co ho vlastně chcete a jak ho plánujete používat. Nabídka na trhu je široká, takže můžete výběr přizpůsobit přesně svým potřebám.

Chcete držák na jen na volání, nebo telefon používáte i jako navigaci? Chcete během doby, kdy bude telefon v držáku, taky telefon nabíjet?

Kam chcete držák připevnit?

U kola nebo koloběžky si vybírat nemůžete, v autě je ale hned několik možností, jak držák připevnit.


Držák na čelní sklo

Nejčastěji používaný typ držáku, který lze použít v každém vozidle, dá se polohovat a skvěle drží. Konstrukce může být kloubová (masivnější a přeci jen o něco lepší) a s krkem. Některé držáky na čelní sklo umí telefon i bezdrátově nabíjet, mohou ale také bránit ve výhledu.


Držák na palubní desku

Na displej telefonu v tomhle držáku dobře uvidíte, je polohovatelná, dejte si ale pozor, aby nerozptyloval vaši pozornost a nestal se třeba příčinou dopravní nehody.


Držák do ventilace

Přidělává se do mřížky ventilace, není tedy nijak náročný na prostor. Ve výhledu nepřekáží, problém může nastat, když si v autě potřebujete přitopit. Telefon se může přehřát, což není zrovna bezpečné.
vw-club.cz_telefon.jpg

Magnetický držák na telefon

Magnetické držáky se přidělávají do průduchu klimatizace a tvoří je 2 části. Tu první přiděláte k mřížce, druhou, kovovou destičku na zadní kryt telefonu nebo pod něj. Pak už stačí jen telefon jednou rukou připevnit k držáku.


Dobře si vyberte i materiál

Držáky na mobil bývají nejčastěji vyrobeny z plastu nebo kovu, setkat se můžete i s kombinací těchto dvou materiálů. Držáky z kovu vydrží déle, jsou odolnější a pevnější, i plastový držák na mobil vám ale poslouží.


Zohledněte značku a typ telefonu

Sice jsou na trhu i univerzální držáky, když je ale možnost mít držák určený právě pro váš telefon, je to vždy lepší. Než se pustíte do výběru, zkontrolujte, jakou značku a typ telefonu máte. Bylo by k vzteku, kdyby telefon do držáku vůbec nešel připevnit nebo by mačkal
Přílohy
vw-club.cz_Auto.jpeg

Odpovědět

Zpět na „Novinky & Tiskové zprávy“