Koncepty VW v Herdonu

Co se děje kolem VW.

Moderátoři: LukaSHek, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 812
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Serverovna
Kontaktovat uživatele:

Koncepty VW v Herdonu

Příspěvek od admin »

Herndon, VA - Společnost Volkswagen of America, Inc. s potěšením vystavuje na letošním veletrhu Specialty Equipment Market Association (SEMA) Show® v Las Vegas v Nevadě. Od 1. do 4. listopadu bude vystavena řada zakázkových staveb, včetně dobrodružných konceptů postavených na modelech SUV značky Volkswagen, spolu s výkonnými koncepty a historickými výkonnými modely.

Atlas Basecamp Camping Concept

Koncept Atlas Basecamp Camping, vybavený robustními stylistickými prvky Basecamp® a zakázkovým grafickým paketem, zpřístupňuje pobyt v přírodě. Abyste se dostali tam, kam chcete, přidává koncept založený na modelu Volkswagen Atlas SEL VR6 3,6 l 4Motion z roku 2022 zvýšené odpružení H&R® využívající vinuté pružiny Street Performance Adventure Lift a distanční podložky pod kola TRAK+®. Vlastní světlomety a 17palcová kola 1552® Traverse MX v barvě Frosted Graphite jsou obuta do terénních pneumatik 245/70R17, které dodávají konceptu Atlas agresivní vzhled odpovídající jeho terénnímu stylu. Pro zvýšení všestrannosti modelu Atlas je koncept vybaven příčnou tyčí z příslušenství Volkswagen a košem a boční markýzou Thule® a také prototypem vzduchové pumpy 2 v 1 od NSV, která je zabudována v prostoru zavazadlového prostoru a slouží k nafukování kempinkové matrace nebo sportovního vybavení. Mezi další příslušenství Volkswagen na konceptu patří zrcátko Full Display Mirror®, trezor na bezpečnostní konzole od Tuffy® Security Products, držák na tablet, podlahové vložky Muddybuddy®, silniční asistenční služba a lékárnička, ochranná deska Bumperdillo® a deflektor na kapotě. Koncept Atlas Basecamp Camping je zobrazen s nafukovací matrací, kempinkovým osvětlením a hasicím přístrojem.

Taos Basecamp Active Concept

Koncept Taos Basecamp Active vychází z vozu Volkswagen Taos SEL 4Motion® z roku 2022 a přidává robustní stylistické prvky Basecamp a grafický paket společný s konceptem Atlas Basecamp Camping. Podobně jako koncept Atlas je i koncept Taos vybaven 17palcovými patnáctipalcovými koly Traverse MX v barvě Frosted Graphite, terénními pneumatikami 225/55 R17 a zvýšeným odpružením s pružinami H&R a distančními podložkami pod kola TRAK+. Příslušenství Volkswagen na konceptu zahrnuje základní nosné tyče a nosiče kol, dále zrcátko s plným displejem, držák na tablet, podlahové vložky Muddybuddy, silniční asistenci a lékárničku, ochranný štítek Bumperdillo a kryt zadních sedadel. Kromě toho pomáhá uspořádat a zviditelnit výbavu na cestách vlastní dělicí přepážka pro náklad a vlastní osvětlení zavazadlového prostoru. Koncept Taos Basecamp Active je zobrazen s jízdními koly Marin, cyklistickými přilbami a hasicím přístrojem.

ID.4 Koncept EV Drone Command

Společnost Volkswagen of America spolupracuje s Tennessee Valley Authority, protože tato veřejná korporace si klade za cíl provozovat do roku 2030 vozový park tvořený 100 % sedanů a SUV na elektrický pohon. Jako jeden z prvních kroků se poskytovatel veřejných služeb rozhodl spolupracovat s Volkswagenem na ročním testu s využitím jeho vozu ID.4 EV, aby analyzoval možnosti a různé aplikace využití elektromobilů. V rámci tohoto testu Volkswagen upravil vůz ID.4 AWD Pro S z roku 2023 jako "mobilní vozidlo pro reakci na d
Přílohy
Large-16132-VolkswagenID.4RebelleRally.jpg
Large-16136-ID.4EVDroneCommandConcept.jpg
Large-16137-ID.4EVDroneCommandConcept.jpg
Large-16138-ID.4EVDroneCommandConcept.jpg
Large-16141-ID.4EVDroneCommandConcept.jpg
Large-16142-ID.4EVDroneCommandConcept.jpg
Large-16105-AtlasBasecampCampingConcept.jpg

Odpovědět

Zpět na „Novinky & Tiskové zprávy“