Partnerství PokerStars s Red Bull Racing bude pokračovat

Co se děje kolem VW.

Moderátoři: LukaSHek, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 822
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Serverovna
Kontaktovat uživatele:

Partnerství PokerStars s Red Bull Racing bude pokračovat

Příspěvek od admin »

V březnu 2022, na startu Velké ceny Monaka, zahájily PokerStars a Oracle Red Bull Racing průlomové partnerství v mistrovství světa Formule 1, které skončilo minulý měsíc. Poté, co si jejich fanoušci mohli užít jedinečné zážitky na okruzích po celém světě, ale také užít výjimečné pokerové turnaje, si oba partneři řekli, že chtějí ve spolupráci pokračovat. Pro Tým Red Bull Racing šlo o mimořádně úspěšný rok, protože oslavil ukončení osmileté nadvlády Mercedesu v Poháru konstruktérů, když v sezóně 2022 vyhrál 17 z 22 závodů. Max Verstappen pak v dramatickém závěru sezóny získal podruhé za sebou titul Mistra světa jezdců.

PokerStars je jednou z největších online platforem na světě a její online turnaje a živé události jsou dobře známé a oblíbené. Tato společnost je také průkopníkem v propagaci pokeru jako hry založené na strategii a mozku, nikoliv jen na štěstí. PokerStars má také vlastní tým výjimečných osobností a influencerů, kteří jsou všeobecně vnímáni nejen jako skvělí hráči pokeru, ale také jako úžasní lidé.

PokerStars a Red Bull Racing budou pokračovat ve spolupráci

PokerStars a Red Bull Racing zakončily sezónu Formule 1 stylově v sídle britské motoristické společnosti v Milton Keynes speciálním večerem na oslavu úspěchu svého partnerství. Jedním z cílů akce bylo také získat peníze pro charitativní organizaci Wings for Life. Pokerový turnaj byl uspořádán na podporu charitativních projektů vědeckého a lékařského výzkumu míchy.
Formule.jpg
Kromě turnaje vedl známý moderátor PokerStars James Hartigan panel složený z klíčových osobností, včetně manažera týmu Red Bull Racing Christiana Hornera, ředitelky pro partnerství, vztahy s veřejností a zapojení spotřebitelů Rebeccy McAdam Willetts a mnoha dalších. Během večera diskutovali hostitelé a jejich hosté o budoucích plánech PokerStars a Red Bull Racing. "V roce 2023 chceme pokračovat ve zlepšování zážitků našich fanoušků a posunout je na další úroveň. V příští sezóně Formule 1 se určitě objevíme v Las Vegas a Monaku. V roce 2022 jsme měli jachtu hned vedle trati, takže kdo ví, co uděláme příště," řekla Rebecca McAdam Willettsová.

Jezdci Formule 1 rádi hrají poker

Zdá se, že ve světě Formule 1 hraje poker mnoho osobností. To je například případ Bernieho Ecclestonea , bývalého majitele týmu Barbham, který se prosadil jako šéf tohoto sportu. O "velkých penězích" F1 se říká, že jsou velkými fanoušky Texas Hold'em No-Limit.
zatacka.jpg
Podle Christiana Hornera hraje mnoho jezdců poker i ve svém volném čase: "Poker je ve Formuli 1 nesmírně populární. Hraje ho například mnoho pilotů. Problémem je, že hraním tráví příliš mnoho času a vy je musíte v určitém okamžiku dostat do auta.

Rebecca McAdam Willettsová uzavřela: "Bylo by hezké mít všechny manažery týmů u pokerového stolu. Už jsme viděli, co dokáže Sergio Perez s kartami, ale potřebujeme dát dohromady Maxe Verstappena a Christiana, takže by to mělo být dobré.

Online hraní zažívá od přelomu století stálý růst

Online poker se zrodil víceméně současně s rozvojem internetu. Vznik se datuje do roku 1995. V té době hráli lidé za drobné na serveru IRC (Internet Relay Chat), který naprogramoval Todd Mummert.

Hlavní turnaj World Series Of Poker je nyní povinnou událostí pro všechny pokerové nadšence, hráče i pozorovatele, profesionály i amatéry. Turnaj však neměl vždy takovou popularitu, jakou má dnes. V roce 2003 se na startovní čáru postavilo něco přes 800 hráčů. V následujícím roce jich však bylo téměř 2 500, v roce 2005 více než 5 000, až do rekordních 8 700 a více v roce 2006.

Jedna událost vysvětluje tento exponenciální nárůst více než kterákoli jiná: vítězství Chrise Moneymakera v roce 2003. Americký účetní se správným jménem se kvalifikoval do turnaje na internetu po zaplacení pouhých několika dolarů.

Poker byl na internetu již několik let. Tím, že přesvědčil všechny amatéry, že i oni mají šanci ukousnout si kus kořisti, však toto vítězství znamenalo začátek nebývalého rozmachu. Média se o tento fenomén zajímala a masivně o něm informovala. Nejúspěšnější hráči se stali ikonami. Hlavní akce si postupně získaly několikamilionovou návštěvnost. A především, miliony hráčů si vytvořili účet, aby se mohli oddávat své vášni online.

Odpovědět

Zpět na „Novinky & Tiskové zprávy“