Odemykání auta B7

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Langi.46
Řidič
Řidič

Odemykání auta B7

Příspěvek od Langi.46 »

Zdar kolegové. Chtěl bych se zeptat, jak na B7 nastavit, aby se mi po zastavení a vytažení klíče odemkly všechny dveře. V nastavení mám zafajfknuté aut. odemykání i zamykání a všechny dveře a stejně musím dveře odemknout buď tlačítkem nebo když vylezu odemknout klíčem. Na Golfu VII když klíč vytáhnu, tak se dveře odemknou.
Dále pak bych rád znal názor, jaké tažné zařízení se snímatelnou hlavou doporučujete. Nechci ale bajonet, spíše svislý čep. Rád bych, aby bylo co nejméně vidět. Díky za odpovědi.

Langi.46
Řidič
Řidič

Re: Odemykání auta B7

Příspěvek od Langi.46 »

Měl bych ještě dotazy:
1. Věděl by někdo, kde se přes WAG dá změnit nastavení rádia, aby se mi každých cca 10 minut nevypnulo?
2. Kde se dá nakodovat, aby se mi po zastavení vozidla a vytažení klíče odemkli automaticky uzamčené dveře?
3. Dá se nakodóvat sklopení zpětných zrcátek při zamknutí auta? Řešení pomocí otočného kolečka u ovládání zrcátek není to pravé ořechové).

Nwkt
VWexpert
VWexpert
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nwkt »

1) to bude chyba jinde
2) pokud to máš v menu tak bude chyba taky jinde
obojí odhaduju, že může souviset se spínačkou
3) dá se nakódovat

Langi.46
Řidič
Řidič

Příspěvek od Langi.46 »

1. rádio se prostě vypne automaticky, nevím, kde by mohla být chyba, dělá to i ve druhém Golfu
2. V menu to je, ale ať to nastavím jakkoliv, tak prostě dveře musím odemčít DO
3. Nemohl byste sdělit, kde to v menu Wagu najdu?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“