tečou zadní tlumiče

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Kontaktovat uživatele:

Re: tečou zadní tlumiče

Příspěvek od eauto1.cz »

Může být ale ty postupy se vydávají na většinu nejčastějších servisních úkonů, ne?
Je to v návaznosti na neustále se opakující konzultace nadřízených co rozhodují reklamačky pro usnadnění postupu, taky kulance atd...
Každopádně příště o důvod více zvážit možná DCC, sice jsou dražší, ale delší životností se ten příplatek trošku lépe rentuje a výhoda je, že potom, až je přehazuješ za mnoho let, nemusíš přemýšlet, zda měnit vpředu axi ložiska, všude pružiny, všude dorazy. Jednoduše automaticky kompletka, prostě vše vyhodit, nové a fertig a máš to při jednom servisu vše. :good:
U těch klasických to je dříve a nastává dilemma: jak to uděláš kompletku tak to bylo zbytečně brzy a zbytečně vyhozené prachy a jak to neuděláš, tak jsi to podcenil a pružina střelí, ložisko začne vrzat, doraz zteří, a chtěl jsi ušetřit a platíš práci dvakrát, klasika :laugh:
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

jmc
Řidič
Řidič

Příspěvek od jmc »

Co to je? Strašíte? Ještě jsem nikdy v životě neměnil tlumiče - jako že by to bylo nutné, že by to bylo lepší, to jsem někdy registroval. A to jsem každé auto vyjezdil od mírně jetého až do mrtě vč. cca 50% Praha. To jsou ty tlumiče nyní - nějaký nový spotřební koncept?

Moik
Závodník
Závodník

Příspěvek od Moik »

V životě jsem neřešil tlumiče, jen je občas testoval..Mám na Pašíkovi 171kkm a zadní taky tečou... :-(
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“