výška nad silnicí - předek

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...
Odpovědět
jmc
Řidič
Řidič

výška nad silnicí - předek

Příspěvek od jmc »

To auto je podle mne vpředu strašně nízko nad silnicí (nemám alltrack). Je to asi trend, pozoruji to i u jiných aut, ale nějak mě to štve. Bych to nejradši zvednul o nějaké 3 cm. Čert vem zanedbatelný nárůst spotřeby. Dyť se stím blbě parkuje u těch zvednutých obrubníků a jízda terénem tak nicmoc a ani se mi nelíbí jak to dává designe klínu - teda toho si asi všímám jen já. Neví někdo jestli to jde zvednout výměnou tlumičů a pružin nebo nějakou redukcí a taky jestli to něčemu nevadí?

jmc
Řidič
Řidič

Re: výška nad silnicí - předek

Příspěvek od jmc »

Zatím žádné doporučení tady. Ne/máte někdo zkušenost s něčím podobným?:
https://www.pruziny.info/zvysujici-podl ... ,2756.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Je sice psáno: Passat VII, ale v textu je B8 11/2014 a dál,... Ale jestli se se zvýšením nemění nějaká nivelace radaru v masce a taky zda zvýšení nemá vliv na tlumiče (budou přecijen víc vytažené?)...?

kubisz
VWagenista
VWagenista
Kontaktovat uživatele:

Re: výška nad silnicí - předek

Příspěvek od kubisz »

meli sme vyssi (cross) pruziny na touranovi a zadny vliv na tlumice (ani na funkci ;-) ) to nemelo... co pruziny z alltracku? jinak podlozky taky ok a dokonce se ruzne po netu daji najit vykresy (nevim, estli konkretne na B8) a nekdo Vam to pak muze vysoustruzit... i kdyz tohle ma zajimavej tvar...
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007
Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“