Autobateria

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
spravcanetu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 16.03.2008 12:05

Autobateria

Příspěvek od spravcanetu »

Zdravim kolegovia.Chcem sa opytat aku baterku mam presne kupit na mojho golfa IV 85kw 1,9TDi. Bud Bosch, alebo Vartu. Raz som bol na takej stranke kde sa dali vybrat presne baterky bosch pre kazdy typ auta, neviete mi poradit?Diky
Golf IV 1,9TDI 85 KW PD variant AJM OBDII KKL kabel + VAG 304,409

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Autobateria

Příspěvek od molczik »

Obě značky jsou v pohodě. Podlě mě je ideál 74ah.. a já mam Varta Blue Dynamic.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Autobateria

Příspěvek od Tomm »

Presne tak, obe znacky jsou ok a kapacita tech 74Ah idealni...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobateria

Příspěvek od Filip »

já jsem teď koupil jednu vyšší řady Exide a uvidíme jak pošlape,ale co jsem koukal na testy,tak vypadaly super,navíc cena je o 300vyšší než Varta,taxem neváhal... :wink:

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Autobateria

Příspěvek od shaft.cz »

Filip píše:já jsem teď koupil jednu vyšší řady Exide a uvidíme jak pošlape,ale co jsem koukal na testy,tak vypadaly super,navíc cena je o 300vyšší než Varta,taxem neváhal... :wink:
good vyber :wink: extreme 8)

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobateria

Příspěvek od Filip »

shaft.cz píše:
Filip píše:já jsem teď koupil jednu vyšší řady Exide a uvidíme jak pošlape,ale co jsem koukal na testy,tak vypadaly super,navíc cena je o 300vyšší než Varta,taxem neváhal... :wink:
good vyber :wink: extreme 8)
zatím sedím v angličtině a spolužák a clubák,co ji pro mne má je v jiný učebně,tak přesný označení napíšu za chvíli :lol:

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Autobateria

Příspěvek od shaft.cz »

Filip píše:
shaft.cz píše: good vyber :wink: extreme 8)
zatím sedím v angličtině a spolužák a clubák,co ji pro mne má je v jiný učebně,tak přesný označení napíšu za chvíli :lol:
audioland 8)

Uživatelský avatar
vasekkk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobateria

Příspěvek od vasekkk »

Má někdo zkušenosti i s jinýma značkama? Výběr mezi 3 mi příjde hubený... Samozřejmě musí zůstat poměr cena/výkon.
Zdar

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Autobateria

Příspěvek od shaft.cz »

vasekkk píše:Má někdo zkušenosti i s jinýma značkama? Výběr mezi 3 mi příjde hubený... Samozřejmě musí zůstat poměr cena/výkon.
Zdar
Exide :) a neni co resit :wink:

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobateria

Příspěvek od Alinek »

Trošku OT dotaz, ale když baterie nemá plnou kapacitu, tak se to projeví u TDI před startem, že některý kontrolky zůstanou svítit, že jo? Klíček a ESP?
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Autobateria

Příspěvek od Tomm »

Alinek píše:Trošku OT dotaz, ale když baterie nemá plnou kapacitu, tak se to projeví u TDI před startem, že některý kontrolky zůstanou svítit, že jo? Klíček a ESP?
Ee, nesmysl...

Snad jen ze kdyz poklesne napeti pod 10V tak se rozsviti ABS (zapise se chyba), protoze jednotka ABS je nejcitlivejsi na pokles napeti. Ale to uz stejne nejspis nenastartujes...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobateria

Příspěvek od Alinek »

Tomm: díky :) já když po ránu startuju (teď když jsou mrazy...), tak mi tam zůstanou 2 kontrolky tak vteřinu svítit... jen ráno při prvnim startu, pak už ne. Tak sem právě myslel, jestli to není tím.
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Autobateria

Příspěvek od Tomm »

Alinek píše:Tomm: díky :) já když po ránu startuju (teď když jsou mrazy...), tak mi tam zůstanou 2 kontrolky tak vteřinu svítit... jen ráno při prvnim startu, pak už ne. Tak sem právě myslel, jestli to není tím.
To je v poradku, oni na tu vterinu sviti vzdycky, ale pak musi zhasnout. Krom oleje - ten zhasne az po nastartovani.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobateria

Příspěvek od Alinek »

Tomm: díky, přesně tohle jsem potřeboval a ve FAQ jsem to nikde nenašel.
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“