Oprava poškrábaných elektrnonů - kde a za kolik?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
mchroust
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 10.11.2008 11:39

Oprava poškrábaných elektrnonů - kde a za kolik?

Příspěvek od mchroust »

Nejspíš jste to tady už probírali, ale nikde jsem to nenašel. Nevíte kde a za kolik opravují elektrony? Mam 18" z audi, ale mám trošku poškrábaný lemy, tak bych to chtěl nechat opravit a asi přestříkat. Poradíte někdo jak na to?

Díky,
Michal

Frank51
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 19.05.2008 17:30

Re: Oprava poškrábaných elektrnonů - kde a za kolik?

Příspěvek od Frank51 »

Předpokládám, že kola nejsou elektrony, ale litá z lehkých slitin. Oprava se provádí jako u karosérie. Poškrábaná místa se vytmelí, vybrousí, nastříká plničem, znovu vybrousí a lakuje. Pokud chybí části disku, dá se to opravit navařením hliníkem.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Oprava poškrábaných elektrnonů - kde a za kolik?

Příspěvek od Mára_VR6 »

Ideální je komaxit. Nezničitelná záležitost. Najdi si na netu práškové lakovny poblíš tvého bydlište a stav se tam. Komaxit narozdíl od klasických stříkaných barev dělá velkou vrstvu a tak stačí poškozená místa lehce obrousit ( kolikrát ani netřeba ) a všechno se schová. Oni ti poradí
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“