kola z USA

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Darkeye
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 01.07.2008 16:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

kola z USA

Příspěvek od Darkeye »

ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli nekdo z vas nema zkusenosti s objednanim kol ze statu, pripadne jak to funguje na dobirku, placeni atd. Maj tam krasny kola i s gumama za supr ceny (staci zadat do googlu rims, wheels a vyjede toho mraky)
diky

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: kola z USA

Příspěvek od re5pekt »

normalne se zeptas prodejce, jestli zasila do Cech, jestli ano, tak objednas, zaplatis a hotovo..
Na dobirku ti nikdo nic neposle ale!

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: kola z USA

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tohle jsem řešil už kdysi, psal jsem tam a neozvali se. My je nezajímáme.
Kontaktuj http://www.zasilkovasluzba.com/main.php , to jsou borci v San Franciscu. Přes ně jsem si objednával antiradar a fungovali skvěle- tehdy bylo měsíc před vánocema a za 3 týdny byl AR doma. Pořádně si přečti jejich stránky a pak jim pošli odkaz co chceš koupit a oni zjsití kompletní dodaci podmínky. Akorát tady už počítej se clem a DPHčkem :? Já ho tenkrát neplatil, protože jsem do celního prohlášení napsal, že to mám vzorky do 100 dolarů 8) :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: kola z USA

Příspěvek od re5pekt »

A nebo takto prez zprostredkovatele, coz je pro me novinkou :lol: 8)

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: kola z USA

Příspěvek od Betlem »

Mára_VR6 píše:Tohle jsem řešil už kdysi, psal jsem tam a neozvali se. My je nezajímáme.
Kontaktuj http://www.zasilkovasluzba.com/main.php , to jsou borci v San Franciscu. Přes ně jsem si objednával antiradar a fungovali skvěle- tehdy bylo měsíc před vánocema a za 3 týdny byl AR doma. Pořádně si přečti jejich stránky a pak jim pošli odkaz co chceš koupit a oni zjsití kompletní dodaci podmínky. Akorát tady už počítej se clem a DPHčkem :? Já ho tenkrát neplatil, protože jsem do celního prohlášení napsal, že to mám vzorky do 100 dolarů 8) :mrgreen:
Sorry za OT
A ten AR ti ze států funguje normálně ?Někde sem četl že mají nějaký jiný frekvence nebo co a pak sem taky viděl ,že ho tam máš nějak danej na stálo ,tomu nevadí ten rozdil v napětí? A poslední otázečka ted sem někde četl že ten AR co máš ty má nějakej problém detekovat určitý český radary bud že je vyhodnocuje jako falešnej poplach a nebo je nedetekuje vubec tak se tě chci zeptat na spokojenost.Ještě jednou sorry za OT 8O

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: kola z USA

Příspěvek od Mára_VR6 »

Betlem píše: A ten AR ti ze států funguje normálně ?Někde sem četl že mají nějaký jiný frekvence nebo co a pak sem taky viděl ,že ho tam máš nějak danej na stálo ,tomu nevadí ten rozdil v napětí? A poslední otázečka ted sem někde četl že ten AR co máš ty má nějakej problém detekovat určitý český radary bud že je vyhodnocuje jako falešnej poplach a nebo je nedetekuje vubec tak se tě chci zeptat na spokojenost.
Jj, spokojenost, za dva roky, co s ním jezdím, mám pořád všechny body 8) A můžu ti říct, že už je hodněkrát zaplacenej. Ano, falešný poplachy má, ale ne moc a dá se to rozeznávat, co je co.... Takže to beru jakože AR funguje. A človek nejčastěji jezdí stejný trasy, tak už víš, že tady a tady se ozve a jsi v klidu. Problémy mají hlavně poslední firmwary. Teď se doporučuje Bel RX65 Euro. Ale ten zase musí být umístěný vertikálně, což mě by nevyhovovalo. Na stálo ho nemám zapojenej, mám ho vytaženej ze stropní lampičky a nejdřív nastartuju a pak ho teprve zapínám.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: kola z USA

Příspěvek od Betlem »

Mára_VR6 píše:
Betlem píše: A ten AR ti ze států funguje normálně ?Někde sem četl že mají nějaký jiný frekvence nebo co a pak sem taky viděl ,že ho tam máš nějak danej na stálo ,tomu nevadí ten rozdil v napětí? A poslední otázečka ted sem někde četl že ten AR co máš ty má nějakej problém detekovat určitý český radary bud že je vyhodnocuje jako falešnej poplach a nebo je nedetekuje vubec tak se tě chci zeptat na spokojenost.
Jj, spokojenost, za dva roky, co s ním jezdím, mám pořád všechny body 8) A můžu ti říct, že už je hodněkrát zaplacenej. Ano, falešný poplachy má, ale ne moc a dá se to rozeznávat, co je co.... Takže to beru jakože AR funguje. A človek nejčastěji jezdí stejný trasy, tak už víš, že tady a tady se ozve a jsi v klidu. Problémy mají hlavně poslední firmwary. Teď se doporučuje Bel RX65 Euro. Ale ten zase musí být umístěný vertikálně, což mě by nevyhovovalo. Na stálo ho nemám zapojenej, mám ho vytaženej ze stropní lampičky a nejdřív nastartuju a pak ho teprve zapínám.
To jako že starší verze detekujou v poho? mě se právě ten Bell moc nelíbí chtěl bych ten co maš ty ale zase všude pišou že pro CZ je k h...... asi kouknu na Aukro po něčem starším

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: kola z USA

Příspěvek od Mára_VR6 »

Betlem píše: To jako že starší verze detekujou v poho? mě se právě ten Bell moc nelíbí chtěl bych ten co maš ty ale zase všude pišou že pro CZ je k h...... asi kouknu na Aukro po něčem starším
Podle mě, z toho, co jsem vyčetl http://www.antiradary-forum.com/ tak asi jo. Ale spíš si to forum tam prolez a uvidíš. V každým případě kup novej a tady v CZ :!: :!: Potom kontaktuj tohohle prodejce. http://www.antiradary.net/ Jsou to super kluci a ochotně poradí. Jinde se ti u Beltronicu může stát, že narazíš na USA verzi převlečenou na EURO :old:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
tayron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kola z USA

Příspěvek od tayron »

Ja mam na Passatu kola z USA ale nechal jsem si je dat do auta protoze pochybuju ze by ti je nekdo poslal do Ceska jsou to 4 velke tezke krabice plus gumy to by bylo za postovne balik... jenom po USA si uctujou zhruba 200 USD a pocitej s tim ze jak ti to pujde pres celnici zaplatis clo a dph... jinak ceny za cele sety kola plus gumy jsou v USA vynikajici, moje 18 i s gumama staly na nase 16 000 kc komplet, ale kola jsou made in China :D a gumy jsou myslim znacka Strata nebo tak nejak jsou dost tvrde a za deste trosicku klouzou... jedno kolo uz jsem mel na srovnani protoze jsem vletel na patnik a pozkodil do a clovek co to delal tak me prekvapil rikal ze jsou dost pevne urcite lepsi nez italske coz jsem u made in China necekal :lol:

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: kola z USA

Příspěvek od re5pekt »

Jinak v UK jsou ceny za ALU v porovnani s cechama take krasne

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“