Visí blinkr levý

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Manhaus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 26.09.2008 09:41
Bydliště: Zlínský kraj - Otrokovice

Visí blinkr levý

Příspěvek od Manhaus »

Zdravím.Mám boru 2000 , 66kw variabilní naklápění lopatek.Chtěl sem se zeptat, zamykal jsem dveře dálkou a jelikoz mam zvyk kontrolovat zamceni tak jsem chytl za kliku a jelikoz jsem mel blbej svetr co vytvari statickou elektrinu tak me ta klika pekne kopla.V ten moment se rozsvitily vsechny leve blinkry.nepomohl odemceni zamceni ,nastartovani vypnuti nic.blinkry porad sviti.kdyz sem hodil levy blinkr kdyz bylo nastartovane tak sem slysel akorat jak jednou relatko luplo tot vse to same u vystraznych jednou bliklo a nic.u kamosa jsem odpojil baterku, zhaslo v pohode. vsechno fungovalo tak sem rikal fajn a auto sem dalkou zamkl a hle blinkry znovu zustaly viset.velzu do auta zavru dvere dam klicek do zamku a zhasnou a vse zase funguje tak jak ma.tedka se mi to stava asi co treti zamknuti dalkou a zhasne to jak kdy nekdy auto necham chvili a pak kdyz ho odemknu nebo zamknu tak to zhasne,jindy kdyz misto dalky zamknu jenom klicem. su bezradny :( a sviti porad jenom leva strana blinrku...kazdou radu uvitam.diky
NO SMOKE NO FUN :)

Uživatelský avatar
Manhaus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 26.09.2008 09:41
Bydliště: Zlínský kraj - Otrokovice

Re: Visí blinkr levý

Příspěvek od Manhaus »

nikdo nic nevi?:( znamy autoelektrikar rikal ze by mohl byt problem v tom tlacitku na 4 vystarzne, dalsi pak ze to bude problem v tech ridicovych dverich no ja nevim no :(
NO SMOKE NO FUN :)

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Visí blinkr levý

Příspěvek od Toxyz »

no někde si půjč nebo kup (nestojí mnoho...viz bazar) tlačítko výstražnejch světel, protože obsahuje i "přerušovač" a mohlo by to být tím....rozhodně bych hledání začal tam :wink: :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Manhaus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 26.09.2008 09:41
Bydliště: Zlínský kraj - Otrokovice

Re: Visí blinkr levý

Příspěvek od Manhaus »

no a proc teda normalne vsechno funguje kdyz prestane svitit? kdyby byl spatny tak by uz nefungoval vubecne?
NO SMOKE NO FUN :)

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Visí blinkr levý

Příspěvek od Toxyz »

jsou věci mezi nebem a zemí....jestli chceš nejdřív demontovat dveře a pak zjistit že to byl jen spínač bliken :lol: ....si ho od někoho pujč a zkus to, vylučovací metoda od jednoduchého ke složitému :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Manhaus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 26.09.2008 09:41
Bydliště: Zlínský kraj - Otrokovice

Re: Visí blinkr levý

Příspěvek od Manhaus »

dobre tedy, dekuji za snahu, tak uvidime v cem je problemek :-)
NO SMOKE NO FUN :)

sefec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 01.09.2008 17:22
Bydliště: SVK

Re: Visí blinkr levý

Příspěvek od sefec »

Pokiaľ ti po odomknutí všetko funguje tak ako má, chybu by som hľadal skôr v jednotke alarmu, tá predsa ovláda smerovky pri zamykaní a odomykaní.... ale to bude skôr robota pre elektrikára...

(najskôr to bude relátko v RJ alarmu podľa mňa, prípadne súčiatky čo to relátko ovládajú)

A keď máš komfortku origo s diaľkovým tak v nej...
Naposledy upravil(a) sefec dne 03.11.2008 19:58, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Visí blinkr levý

Příspěvek od GolfinoIV »

presne tak toto je choroba napr. u alarmov Meta ze ostava vysiet jedna strana
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
Manhaus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 26.09.2008 09:41
Bydliště: Zlínský kraj - Otrokovice

Re: Visí blinkr levý

Příspěvek od Manhaus »

a muze to byt treba i mikrospinacem ve dverich ridice? pac mi pri otevreni dveri ridicovych se nerozsviti svetla vnitrni... vsechno od ty doby kdyz jsem dostal tu kopacku od kliky (nabity elektrostackym svetrem )
NO SMOKE NO FUN :)

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Visí blinkr levý

Příspěvek od Goauld »

Ten kopanec, byla spíš jenom shoda náhod, problém je buď v tlačítku, nebo v jednotce alarmu jak už tady psali. Pokud máš origo dálku tak může být problém přímo v komfortce a to bys zjistil diagnostikou. Dočasny řešení je vyndat pojistku od směrovek z alarmu, nebo u origo nad blokem reléček, sou tam dvě jedna je pro houkačku alarmu a druhá pro směrovky.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Manhaus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 26.09.2008 09:41
Bydliště: Zlínský kraj - Otrokovice

Re: Visí blinkr levý

Příspěvek od Manhaus »

no nevim jestli to byla shoda nahod kdyz se to rozsvitilo hned po tom co sem se dotkl te kliky a predtim to nedelalo....alarm origo neni, objednal jsem si novy, ten stary v prubehu vikendu vymenim a uvidim jestli to bylo v tom ,ale ten mirkospinac to nejspis asi bude protoze mi na ridicove strane nesviti pozicni svetlo a kdyz otevru ridicovy dvere tak se nerozsviti ani vnitrek auta... kazdopadne vymenim oboje asi... uvidim
NO SMOKE NO FUN :)

Uživatelský avatar
pelo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Visí blinkr levý

Příspěvek od pelo »

Nazdar, u me to dela to samy. Pri zamykani, odemykani dalkou mi zustava viset leva strana, nekdy po chvilce zhasne, jindy musim znovu odemknout, zamknout. Zatim jsem s tim nebyl na diagnostice, ale osobne mam podezreni na baterku, jestli nema nizke napeti a alarmu z toho nehrabe... Startuje zatim v pohode, ale uz se mi parkrat spustil alarm, kdyz jsem mel dyl otevreny dvere a svitila vnitrni lampicka, tak asi tak po 1 hodce nejdriv jen zablikali blinkry a po chvilce se spustil alarm...

Uživatelský avatar
Manhaus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 26.09.2008 09:41
Bydliště: Zlínský kraj - Otrokovice

Re: Visí blinkr levý

Příspěvek od Manhaus »

no vymenil jsem zatim jednotku alarmu resp dalkoveho ovladani a zatim vsechno slape jak ma... tak uvidime... ale prvni bych zkusil to, dneska uz to neni takova hruza maxicar 868 stoji cca 1000 i s dopravou a mas tam dva vystrelovaci VW klice, pohodicka...
NO SMOKE NO FUN :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“