problem s dalkou

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s dalkou

Příspěvek od Mirinda »

bear píše:
Mirinda píše:A ja myslela ze by stacilo kdybych se prestehovala....tak prodam auto a poridim si nejaky bez centralu :roll:
no tak se přestěhuj :D vím o jednom bejváku :mrgreen: :mrgreen:
To ja uz taky :P ale kdyz je to mnou to si moc nepomuzu ne? :twisted:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
stanik4
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 06.07.2008 18:28
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s dalkou

Příspěvek od stanik4 »

Mirinda píše:
bear píše: aha už mi to docvaklo :D jsem trocha pomalejší no :roll: :D :D
to miri: zas bych to nepřeháněl, jen bych nasil na krku nějakej talisman co by pohltil tu auru :gy: :gy: :gy:

A ja myslela ze by stacilo kdybych se prestehovala....tak prodam auto a poridim si nejaky bez centralu :roll:
a ty se stěhovat nebudeš :?: ja myslel že jo 8O

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s dalkou

Příspěvek od bear »

Mirinda píše:
bear píše: no tak se přestěhuj :D vím o jednom bejváku :mrgreen: :mrgreen:
To ja uz taky :P ale kdyz je to mnou to si moc nepomuzu ne? :twisted:
to jsem nedomyslel :oops:
tak se stav půjčím ti auti tam je 315mhz a moýeš to ozkoše a když to taky nebude fungovat tak je to tebou :D a nepomůže ti nic :D

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: problem s dalkou

Příspěvek od Tomm »

Bude to urcite ruseni. Frekvenci 433MHz pouziva spousta domacich pristroju, od ruznych zvonku, teplomeru, cidel az po dalkove otvirani garaze atd. Takze jak rika Bear, zkusit jeho auto - je z USA a tam se pouziva u GIV komfortni jednotka pracujici na 315MHz.

Dal bych zkusil dat vysilac co nejbliz antene (ridicuv sloupek) a pak stisknout odemcit, melo by to pomoct - ale zase zalezi na vykonu a vzdalenosti toho "rusiciho" vysilace...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s dalkou

Příspěvek od Mirinda »

Tomm píše:Bude to urcite ruseni. Frekvenci 433MHz pouziva spousta domacich pristroju, od ruznych zvonku, teplomeru, cidel az po dalkove otvirani garaze atd. Takze jak rika Bear, zkusit jeho auto - je z USA a tam se pouziva u GIV komfortni jednotka pracujici na 315MHz.

Dal bych zkusil dat vysilac co nejbliz antene (ridicuv sloupek) a pak stisknout odemcit, melo by to pomoct - ale zase zalezi na vykonu a vzdalenosti toho "rusiciho" vysilace...
Tomme nekdy beham kolem auta jak idiot a davam to co nejbliz ale sloupek jsem jeste nezkusila to je fakt :wink: Ale myslis si ze i Micra pojede na stejne frekvenci a dalkovy alarm take? :idea:

Alesku tak kdy dojedes na navstevu? :lol:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: problem s dalkou

Příspěvek od Tomm »

Mirinda píše:
Tomm píše:Bude to urcite ruseni. Frekvenci 433MHz pouziva spousta domacich pristroju, od ruznych zvonku, teplomeru, cidel az po dalkove otvirani garaze atd. Takze jak rika Bear, zkusit jeho auto - je z USA a tam se pouziva u GIV komfortni jednotka pracujici na 315MHz.

Dal bych zkusil dat vysilac co nejbliz antene (ridicuv sloupek) a pak stisknout odemcit, melo by to pomoct - ale zase zalezi na vykonu a vzdalenosti toho "rusiciho" vysilace...
Tomme nekdy beham kolem auta jak idiot a davam to co nejbliz ale sloupek jsem jeste nezkusila to je fakt :wink: Ale myslis si ze i Micra pojede na stejne frekvenci a dalkovy alarm take? :idea:

Alesku tak kdy dojedes na navstevu? :lol:
Vim urcite ze i Opel pouziva 433MHz, ale u Nissanu si nejsem jistej. Ono vsak u nas moc volnych pasem (pro vysilani ruznych signalu) neni. Vetsinou to je napsany na ovladaci
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s dalkou

Příspěvek od Mirinda »

stanik4 píše:
Mirinda píše:
A ja myslela ze by stacilo kdybych se prestehovala....tak prodam auto a poridim si nejaky bez centralu :roll:
a ty se stěhovat nebudeš :?: ja myslel že jo 8O

8) 8)
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

cheetah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 30.12.2008 19:49
Bydliště: Vlašim

Re: problem s dalkou

Příspěvek od cheetah »

no mám podobný problém, ale stává se mi to pouze u jedné trafostanice když parkuju ve městě, takže bych to tipnul na nějaké silné elektrické pole, které ruší signál. Ale zase s rodinou fabií se nic podobného na stejném místě neděje, odemyká v poho.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“