Kdy koupit litá kola ?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kdy koupit litá kola ?

Příspěvek od xerxes »

Ja bych to už tet sledoval :wink: Moc bych ale neodědnával gumy z Netu je pak problém z případnou reklamací Spíš někde u nějakého známeho pneuservisu.

Uživatelský avatar
Marty83
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Pozořice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdy koupit litá kola ?

Příspěvek od Marty83 »

luki píše:Ja bych to už tet sledoval :wink: Moc bych ale neodědnával gumy z Netu je pak problém z případnou reklamací Spíš někde u nějakého známeho pneuservisu.
x-krat jsem objednaval pneu z netu a nikdy jsem nemel problem,takze z toho bych strach nemel... :) .. a hlavne kdyz srovnas ceny pneu v pneuservisu a na natu,tak myslim neni co resit..

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kdy koupit litá kola ?

Příspěvek od xerxes »

Marty83 píše:
luki píše:Ja bych to už tet sledoval :wink: Moc bych ale neodědnával gumy z Netu je pak problém z případnou reklamací Spíš někde u nějakého známeho pneuservisu.
x-krat jsem objednaval pneu z netu a nikdy jsem nemel problem,takze z toho bych strach nemel... :) .. a hlavne kdyz srovnas ceny pneu v pneuservisu a na natu,tak myslim neni co resit..
Jo možné to je ja jsem obědnával u jednoho známeho co má pneuservis a dal mi takovou cenu že na netu dych ji těžko našel :wink:

Uživatelský avatar
Marty83
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Pozořice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdy koupit litá kola ?

Příspěvek od Marty83 »

luki píše:
Marty83 píše: x-krat jsem objednaval pneu z netu a nikdy jsem nemel problem,takze z toho bych strach nemel... :) .. a hlavne kdyz srovnas ceny pneu v pneuservisu a na natu,tak myslim neni co resit..
Jo možné to je ja jsem obědnával u jednoho známeho co má pneuservis a dal mi takovou cenu že na netu dych ji těžko našel :wink:
no tak takovyho znamyho bych taky chtel mit :)

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kdy koupit litá kola ?

Příspěvek od xerxes »

Aspon něco mi vyšlo :wink:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“