1.6 GTD, nestartuju

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: 1.6 GTD, nestartuju

Příspěvek od 11mAjA11 »

záleží na kvalitě paliva já měním na jaře a na podzim není to zas taková položka,ale měl by vydržet snad 30 tis. km tuším možná víc...
vyplatí se koupit nějaký lepší hlavně ne STARLINE...Filtron je sice polak ale není uplně shit nestojí moc,jinak purflux , ufi,mann.....
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: 1.6 GTD, nestartuju

Příspěvek od Golficek1 »

Já měním každé dva roky na zimu,teď jsem dával filtron a vypadá to,že je to mann v jiném obalu.Nahoru k čerpadlu vede jediný drátek,jak nabiješ baterku,tak ať Ti nekdo točí a ty s ním zkus zahýbat jestli chytne,nebo ho zkus proměřit,další možnost je že vyhodíš hadičku z filtru a dáš mu cucnout z petky,pokud bez problému chytne,tak je ucpané sítko v nádrži.Ten vrchní šroub na filtru je na zalití,já to dělám stříkačkou až když je filtr v autě.Pokud se Ti to nepodaří do ýkendu vyřešit,tak se ozvy,když bude čas,tak bych se zastavil,budu vědět až tak v pátek.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
Paulie22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 445
Registrován: 06.01.2008 03:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.6 GTD, nestartuju

Příspěvek od Paulie22 »

me tohle presne udala ibiza 2.0 zacala skubat,pak chcipla,startovala ale nenaskocila...nakonec to byla odpalena ridici jednotka...
Obrázek

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: 1.6 GTD, nestartuju

Příspěvek od Golficek1 »

My nemáme řídící jednotku,maximálně od centrálu. :mrgreen:
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
Tuneman2
Závodník
Závodník
Příspěvky: 655
Registrován: 18.10.2007 11:42
Bydliště: Přerovw
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.6 GTD, nestartuju

Příspěvek od Tuneman2 »

Golficek1 píše:Já měním každé dva roky na zimu,teď jsem dával filtron a vypadá to,že je to mann v jiném obalu.Nahoru k čerpadlu vede jediný drátek,jak nabiješ baterku,tak ať Ti nekdo točí a ty s ním zkus zahýbat jestli chytne,nebo ho zkus proměřit,další možnost je že vyhodíš hadičku z filtru a dáš mu cucnout z petky,pokud bez problému chytne,tak je ucpané sítko v nádrži.Ten vrchní šroub na filtru je na zalití,já to dělám stříkačkou až když je filtr v autě.Pokud se Ti to nepodaří do ýkendu vyřešit,tak se ozvy,když bude čas,tak bych se zastavil,budu vědět až tak v pátek.
jj..diky moc...snad to zvladnu..mam i znameho automechanika, ale kazda rada se hodí :-)
No smoke no fun !!!

Uživatelský avatar
Tuneman2
Závodník
Závodník
Příspěvky: 655
Registrován: 18.10.2007 11:42
Bydliště: Přerovw
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.6 GTD, nestartuju

Příspěvek od Tuneman2 »

Golficek1 píše:My nemáme řídící jednotku,maximálně od centrálu. :mrgreen:
to bylo hezke :lol: 8)
No smoke no fun !!!

Uživatelský avatar
Tuneman2
Závodník
Závodník
Příspěvky: 655
Registrován: 18.10.2007 11:42
Bydliště: Přerovw
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.6 GTD, nestartuju

Příspěvek od Tuneman2 »

Už startuju :-)..dal jsem baterku(podotykam baterka je na 90% nabita 36Ah ze stodvacítky !!!), vytahl prisuvnik, jednou nazhavil a po vypnuti kontrolky sem to na druhy prevaleni motoru natočil, už to necuka v nizkych otackach a lip to celkově startuje a jede...až bude aspon 55 baterka, bude to uplne super...dik všem za cenne rady:-)
No smoke no fun !!!

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: 1.6 GTD, nestartuju

Příspěvek od Golficek1 »

Jestli budeš dávat druhou baterku,tak nedávej 55Ah,ale dej aspoň 66Ah,já mám v golfu 80Ah,55tka je na zimu slabá.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
Tuneman2
Závodník
Závodník
Příspěvky: 655
Registrován: 18.10.2007 11:42
Bydliště: Přerovw
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.6 GTD, nestartuju

Příspěvek od Tuneman2 »

Golficek1 píše:Jestli budeš dávat druhou baterku,tak nedávej 55Ah,ale dej aspoň 66Ah,já mám v golfu 80Ah,55tka je na zimu slabá.
jak vidíš drcnul sem to i 36kou :-)...ja sem chtěl kupovat 70ku..s tou sem to dovezl..ale byla po smrti
No smoke no fun !!!

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“