držák zámku dveří

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4769
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

držák zámku dveří

Příspěvek od srotty »

Chlapi nemáte někdo fotku toho držáku jak je přidělaný zevnitř k plechu stahovačky okna?Potřebuji vyměnit prasklý držák okna a nechce se mi rozdělávat klika se zámkem.Prý to jde i bez jejich vymontování ,pokud se právě ten držák zámku oddělá od plechu stahovačky.Díky

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: držák zámku dveří

Příspěvek od Goauld »

GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4769
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: držák zámku dveří

Příspěvek od srotty »

Jo tyhle fotky mám,ale tam je to focené z venku,já potřebuji zevnitř dveří.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: držák zámku dveří

Příspěvek od Goauld »

Na co zevnitř ? Držák zamku je na těch dvou plastovýh špuntech http://www.agthompsonfamily.com/vw/Wind ... ator12.jpg máš dvě možnosti jak to z toho pelchu dostat. Buď je urazíš a znemožníš si tak možnost to znovu přichytit k plechu, nebo doprostřed toho špuntu našroubuj malej vrut a vytrhni ven, pak zatlač zbytek dovnitř.

Podle mě je ale lepší ten držák zachovat, protože se to tam pak líp montuje naspátek, když máš odmontovanej aji zámek, samostatně se tam špatně trefuje, ale když drží na plechu, sedne přesně na místo. Navíc na zámku je kabeláž, která se mě celkem špatně odpojovala, když zámek nebyl venku.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4769
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: držák zámku dveří

Příspěvek od srotty »

Goauld píše:Na co zevnitř ? Držák zamku je na těch dvou plastovýh špuntech http://www.agthompsonfamily.com/vw/Wind ... ator12.jpg máš dvě možnosti jak to z toho pelchu dostat. Buď je urazíš a znemožníš si tak možnost to znovu přichytit k plechu, nebo doprostřed toho špuntu našroubuj malej vrut a vytrhni ven, pak zatlač zbytek dovnitř.

Podle mě je ale lepší ten držák zachovat, protože se to tam pak líp montuje naspátek, když máš odmontovanej aji zámek, samostatně se tam špatně trefuje, ale když drží na plechu, sedne přesně na místo. Navíc na zámku je kabeláž, která se mě celkem špatně odpojovala, když zámek nebyl venku.
Takže doporučuješ demontovat plech i se zámkem?Já jsem si chtěl právě ušetřit práci s jeho demontáží a chtěl jsem ho nechat ve dveřích.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: držák zámku dveří

Příspěvek od Goauld »

Záleží na tobě, ale jak řikám, mě se špatně odpojoval konektor od zámku... Na jedněch dveřích ten plast mám na druhejch už ne, protože ho někdo předemnou vyndal...
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4769
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: držák zámku dveří

Příspěvek od srotty »

Goauld píše:Záleží na tobě, ale jak řikám, mě se špatně odpojoval konektor od zámku... Na jedněch dveřích ten plast mám na druhejch už ne, protože ho někdo předemnou vyndal...
Takže ten plast je tam vlastně jen na usnadnění montáže zámku,jestli tomu dobře rozumím?Jinou funkci nemá.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: držák zámku dveří

Příspěvek od Goauld »

přesně tak...
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“