CD měnič / originál rádio s MP3

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
JayZee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 10.03.2008 15:18
Bydliště: Ostrava & Zarnovica
Kontaktovat uživatele:

Re: CD menic

Příspěvek od JayZee »

Ahoj,
ja by som Ti poradil jedno...ak chces mp3 a kvalitnejsi zvuk,tak predaj toto co tam mas za cca 2tis...a kup si napr. Pioneer DEH4000UB za 2700kc...kvalita zvuku je oproti Bete podla mojho laickeho nazoru niekde inde a do stredoveho panelu designovo pasuje pekne....ja som to tak na Vianoce urobil.....Ta Beta sice v tme krasne sviti,jednoducho sa ovlada,ale neni to zvukovo nic moc.
ak tam chces ale nechat to co mas...myslim,ze mas len to jedno CD a v kufru uz asi nic...robili sa totiz verzie na 1cd,6cd priamo do panelu,alebo potom changer v kufru...no a ta krabicka na usb o ktorej tu hovorite je cenovo podla mna dost premrstena,vzhladom k tomu,ze kvalitu zvuku to nijak neovplyvni...
JaY

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: CD menic

Příspěvek od Tomm »

Bikin píše:no mozna jeste cena a zkusenosti s tim zarizenim, jak je kdo spokojeny ale jinak snad uz sem v obraze, a jeste se chci zeptat na radio BETA zda tam jde stelovat vyvazeni mezi prednima a zadnima reproduktorama diky :)
Beta ma vystup pouze 2*20W, takze nic neseridis. To chce Gammu, ta ma 4*20W
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: CD menic

Příspěvek od xerxes »

Tomm píše:
luki píše: je to nějaký Extra flashdisk?nebo klasika?musí k tomu být ale nějáká kabeláž ne? :roll:
Ne, obyc jakakoliv flashka... kabelaz dostanes k tomu, proste se to jen pripoji k radiu, kabel vyvedes treba do kastliku, pripojis disk a hrajes 8)
Tak to je dělo fakt jo?klasika flashka a kabeláž a fičí jo? :lol:

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: CD menic

Příspěvek od Toxyz »

watasmen2 píše:Ahoj, nedávno jsem tady někde četl diskuzi o originál radiu které umí mp3, na jedno jsem dávám odkaz, je to ideál pro originalisty, doufám že jsem to dal do správné sekce, jsem tu novej, tak mě kdyžtak hned nemlaťte :-D

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/VW-CD-MP ... ioQ5fVideo
pěkný, myslím že to bude pár lidí zajímat :mrgreen:

ty ho máš?


watasmen2 se snad nebude zlobit že to sloučím do jednoho tématu
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Watty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 869
Registrován: 23.01.2009 07:18
Bydliště: Praha-východ

Re: CD měnič / originál rádio s MP3

Příspěvek od Watty »

Nn, ja ho nemam, ale libilo se mi a rikal jsem si ze by to tu nekoho mohlo zajimat..
Jasny ze se zlobit nebudu, jen at je tu poradek ;-)
.:VW nebo mastná tyč, není žádnej kompromis:.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“