DOKUMENTY, VÝROBNÍ ŠTÍTEK - Kde ho najdu apod.

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tauič
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 19.09.2008 20:28
Bydliště:

DOKUMENTY, VÝROBNÍ ŠTÍTEK - Kde ho najdu apod.

Příspěvek od Tauič »

servis chlapcí,
byl jsem se předběžně ujistit na úřadě co všechno budu potřebovat, abych přihlásil auto z dovozu. Zjistil jsem, že mám uplně vše - což jsem ani nečekal :D . Ale přece jen jednu věc po mě prý budou chtít. A to, že mám vyfotit výrobní štítek, že to potřebujou založit. A tak jsem tak pátral, kde by mohl být a našel jsem akorád jeden, na sloupku u řidičě. Je to ten správný/výrobní štítek??? díky. Nerad bych pak po vyčkání fronty na přihlášení zjistil, že mám vyfocenýho něco uplně jiného :roll:
Škoda Superb 3 combi 2,0 TDI L&K 2017, 140kw
VW Golf VI 1,2 TSI 2012, 63kw
VW Golf I cabrio 1,8i1991, 72kw

Uživatelský avatar
T150
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1749
Registrován: 29.01.2009 22:05
Bydliště: PRAHA neni jenom most a hrad, PRAHA je matka měst a nálad

Re: Výrobní štítek - kde najdu?

Příspěvek od T150 »

zkus ještě pravou zadní sedačku pod koberečkem, je tam takovej trezůrek v podlaze, kam se daj schovat miliony :-) a tam je taky nějaký číslo, jen už nevim jaký ;-)
Jednou jsem čuměl na jednu ve vlaku a pak jsem se jí zeptal, proč mlčí. Řekla, že mlčí, protože chce.

Chápete to? Ona chce a mlčí? :D

Uživatelský avatar
ROBIINU
Profík
Profík
Příspěvky: 1188
Registrován: 09.02.2009 17:24
Bydliště: Olomouc

Re: Výrobní štítek - kde najdu?

Příspěvek od ROBIINU »

čau tam jak píše T 150 je vin, myslím,ale já mám stítek ,když otevřeš dveře u řidiče tak dole na střed.sloupku ....... tak mi to aspoň řekli na eviden.kontrole
TOURAN 131 kW / 401 Nm chip by TDIFUN …

Uživatelský avatar
Tauič
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 19.09.2008 20:28
Bydliště:

Re: Výrobní štítek - kde najdu?

Příspěvek od Tauič »

ROBIINU píše:čau tam jak píše T 150 je vin, myslím,ale já mám stítek ,když otevřeš dveře u řidiče tak dole na střed.sloupku ....... tak mi to aspoň řekli na eviden.kontrole
Tak ten jsem taky myslel! A na tomhle mam taky vin. Vyfotim jim všechny štítky co najdu a at si tam udělají třeba fotoalbum :lol:
Škoda Superb 3 combi 2,0 TDI L&K 2017, 140kw
VW Golf VI 1,2 TSI 2012, 63kw
VW Golf I cabrio 1,8i1991, 72kw

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“