Repra

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Repra

Příspěvek od cendler »

klimbik : trošku jsem nepochopil jak jsi to teda zapojil, jinak je možné že ti tam škrtají kabely, pokud si nechal dlouhé.
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: Repra

Příspěvek od klimbik »

cendler píše:klimbik : trošku jsem nepochopil jak jsi to teda zapojil, jinak je možné že ti tam škrtají kabely, pokud si nechal dlouhé.
zapojil jsem to stejne jako byly origo. takze stredobas nema pred sebou nic a vyskac ma pred sebou kondenzator 10uF(mikro) tusim.
kabely jsem pajel na reprak a to tak, jako by byly pripojeny temi konektory. napajim je ted ale bokem, at nejdou dovnitr dveri, ale podel plata a bude klid snad.
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Repra

Příspěvek od cendler »

ok, tak už chápu
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
jaros130287
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 05.08.2008 12:22
Bydliště: okres NO, SR

Re: Repra

Příspěvek od jaros130287 »

a v zadu si repro nemenil? Treba k tým repro meniť aj výšky alebo môžu ostať origo. A dá sa to urobiť aby som nemusel pájiť ale použil origo konektory. Chystám sa tiež meniť ale nemám v tom jasno.
passat B5.5 12/2004, 1.9TDI 96kw/5q - chip na 174hp
Tiguan Allspace 2020, R-line - 140kw

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“