Výfuk+ podspoiler

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Killer2142
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 17.03.2009 15:44
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Výfuk+ podspoiler

Příspěvek od Killer2142 »

Ahoj,
mám boru 1.6 a jelikož nemá vystrčené zadní koncovky jako to mají 2.3 a 2.8 (tuším) tak bych si to rád udělal. Co to obnáší?
Stačí jen důkladně vyříznout díru v podspoileru? nebo se musí koupit nový origo, který ale z 2.8 nepasuje na 1.6.

Dále se chci zeptat, kolik stojí tlumič výfuku nebo jak se to jmenuje. Prostě od motoru jdou trubky pod auto, je tm jeden tlumič, tak ten druhý co je až u koncovek. Chtěl bych nějaký pěkný zvuk, ale zase ne aby to řvalo jak blbé a kdybych jel někam dál, aby mně to nerušilo. Víte co myslím :D
Něco takového, ale mín hlučné:

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=FDpcWqGPAA0&feature=related
. Je to vůbec možné toho dosáhnout?

Díky za každou radu

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk+ podspoiler

Příspěvek od roti »

kraaasnej zvoucek!!! podle me jedine nerez komplet vedeni.

jinak zase klasika, predni okna bez folii. ja jeste nevidel nemce, co by mel na prednich oknech folie, tam se to proste nesmi kua :(
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk+ podspoiler

Příspěvek od Toxyz »

no pokud koupíš nějakej levnej koncák s megakoncovkou tak zřejmě neuslyšíš vlastního zpěvu :mrgreen:

za sebe můžu doporučit výfuk od ATU...velmi decentní

a foto jak na podspoileru origo tak na podspoileru V6 (po tvém 2,8), který je zaměnitelný na všechny motorizace
Přílohy
76412641.jpg
76412641.jpg (9.16 KiB) Zobrazeno 980 x
S4300078upr.jpg
koncovka.jpg
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Biblbrox
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kněžpole
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk+ podspoiler

Příspěvek od Biblbrox »

Killer2142 píše:Ahoj,
mám boru 1.6 a jelikož nemá vystrčené zadní koncovky jako to mají 2.3 a 2.8 (tuším) tak bych si to rád udělal. Co to obnáší?
Stačí jen důkladně vyříznout díru v podspoileru? nebo se musí koupit nový origo, který ale z 2.8 nepasuje na 1.6.

Dále se chci zeptat, kolik stojí tlumič výfuku nebo jak se to jmenuje. Prostě od motoru jdou trubky pod auto, je tm jeden tlumič, tak ten druhý co je až u koncovek. Chtěl bych nějaký pěkný zvuk, ale zase ne aby to řvalo jak blbé a kdybych jel někam dál, aby mně to nerušilo. Víte co myslím :D
Něco takového, ale mín hlučné:

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=FDpcWqGPAA0&feature=related
. Je to vůbec možné toho dosáhnout?

Díky za každou radu
Ahoj. Já jsem to s tím podspoilerem dělal opačně. Koupil jsem obyčejný podspoiler (abych do něj mohl řezat na výfuk R32) a ten mi sice pasoval, ale museli s převrtat díry na šroubky.
ObrázekObrázekNEPROPADEJTE PANICE

Uživatelský avatar
Killer2142
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 17.03.2009 15:44
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk+ podspoiler

Příspěvek od Killer2142 »

Toxyz píše:no pokud koupíš nějakej levnej koncák s megakoncovkou tak zřejmě neuslyšíš vlastního zpěvu :mrgreen:

za sebe můžu doporučit výfuk od ATU...velmi decentní

a foto jak na podspoileru origo tak na podspoileru V6 (po tvém 2,8), který je zaměnitelný na všechny motorizace

Jaká by byla cena toho výfuku? a není někde na netu zvuk toho? Díky

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Výfuk+ podspoiler

Příspěvek od deckard »

Toxyz píše:no pokud koupíš nějakej levnej koncák s megakoncovkou tak zřejmě neuslyšíš vlastního zpěvu :mrgreen:

za sebe můžu doporučit výfuk od ATU...velmi decentní

a foto jak na podspoileru origo tak na podspoileru V6 (po tvém 2,8), který je zaměnitelný na všechny motorizace
Můžu se zeptat,kde s eten výfuk od ATU dá skouknout?Tedy jako odkaz na prodejce,nebo tak.Docela by mě to zajímalo...Děkuju.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk+ podspoiler

Příspěvek od Toxyz »

nepotěším Vás, koupil jsem ho v aukci už víc jak před 3ma rokama, tehdy za necelý 3tis. jako lehce jetej, byl i s TUV a myslím německou účtenkou , takže v DE ...je to originál ATU, bylo to na něm i vyraženo :-(

zvuk nahraný nemám, ale ti co auto někdy viděli a slyšeli, potvrdí že auto nebylo nastartované ani slyšet, v rozumných otáčkách taky ne a ve vyšších mírně dunivější zvuk, ale ne obtěžující....ve spojení s přímým sáním
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

jardaspeed
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 11.03.2009 13:12

Re: Výfuk+ podspoiler

Příspěvek od jardaspeed »

Mrkni na http://www.schon-tuning.cz/VYFUKY/" onclick="window.open(this.href);return false;
tam najdeš jak z černýho plechu, tak z nerezu např od Jomu .

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“