Problem s Led lamp

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
sagy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 07.05.2009 19:33

Problem s Led lamp

Příspěvek od sagy »

Chlapi chcel by som sa opytat mam celodiodove svetla (okrem spiatocky hmlovky) ked ich mam zapojene blika mi na palubovke zhavenie ked ich dam dole a dam originaly tak prestane neviete mi niekto poradit??? Pritom kamosovy na 2000r. to neroby a mne na 2003r. jo

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: Problem s Led lamp

Příspěvek od GeorgeTDi »

sagy píše:Chlapi chcel by som sa opytat mam celodiodove svetla (okrem spiatocky hmlovky) ked ich mam zapojene blika mi na palubovke zhavenie ked ich dam dole a dam originaly tak prestane neviete mi niekto poradit??? Pritom kamosovy na 2000r. to neroby a mne na 2003r. jo
Kluci tu na foru vetsinou pisou ze to je tim ze ty diody maj malej odpor a jelikoz mas uz novejsi model tak ten asi hlida aby nebyly praskly zarovky v zadu a proto je na vine nizkej odpor diod a auto si mysli ze jsou praskly tak to asi nefunguje. Pry by to mohl vyresit nejaky odpor. Nekde to tu resily ze si tam dodatecne dodelali odpory. Ale nevim. Nejsem znalec :mrgreen: A hod si to do sekce interier+ elektro, tady ses v diesel motorech.

sagy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 07.05.2009 19:33

Re: Problem s Led lamp

Příspěvek od sagy »

GeorgeTDi píše:
sagy píše:Chlapi chcel by som sa opytat mam celodiodove svetla (okrem spiatocky hmlovky) ked ich mam zapojene blika mi na palubovke zhavenie ked ich dam dole a dam originaly tak prestane neviete mi niekto poradit??? Pritom kamosovy na 2000r. to neroby a mne na 2003r. jo
Kluci tu na foru vetsinou pisou ze to je tim ze ty diody maj malej odpor a jelikoz mas uz novejsi model tak ten asi hlida aby nebyly praskly zarovky v zadu a proto je na vine nizkej odpor diod a auto si mysli ze jsou praskly tak to asi nefunguje. Pry by to mohl vyresit nejaky odpor. Nekde to tu resily ze si tam dodatecne dodelali odpory. Ale nevim. Nejsem znalec :mrgreen: A hod si to do sekce interier+ elektro, tady ses v diesel motorech.


aj tak diki moc.... na vag mi ukazuje ze je to brzdovy snimac ale houby je to on...

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s Led lamp

Příspěvek od Alinek »

Brzdovej snímač by to ale mělo hlásit i na těch origo světlech, tohle bude spíš tím odporem.

Já mam rv.2003 a vzadu LED světla, ale zpátečka a blinkry jsou na klasickou žárovku a nikdy mi to nic nenahlásilo.

A jinak to máš ve špatný sekci :wink: tohle patří do elektra.
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“