Orig. xenony - malo sviti - nerozsvici se

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
EAST
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: East Bohemia

Orig. xenony - malo sviti - nerozsvici se

Příspěvek od EAST »

Zdarec, tak mi nejako pripada ze od te doby co jsem vymenil HID sadu za origo xenony na GIV, tak je s tim nejako hure videt + to vytvari cosi podivneho na silnici - viz obrazek (tmave je naznacena plocha kterou to vytvari na silnici a s kterou je videt + cosi (zlute) s cimz neni videt nic... viditelnost mozna tak 15m).
Dalsim problemem je, ze mi blbne rozviceni leveho xenonu, naskoci treba az po 20min jizdy nebo po 10tem zapnuti a vypnuti svetel... starter xenonu(uvnitr) spatnej nebo ridici jednotka xenonu (stribrna krabicka)???
Podotykam, ze vybojky jsou koupene nove origo Phillips.
Nema nekdo nahradni starter na prodej nebo kde by se to dalo koupit - nemyslim hned u VW, popripadne jestli nejde opravit, nebo neni stejnej s Octavii 1.
+ cocky se daji vymenit treba za ty z Octavie ?
Dikes
Přílohy
123.JPG
123.JPG (8.23 KiB) Zobrazeno 698 x

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Orig. xenony - malo sviti - nerozsvici se

Příspěvek od xerxes »

EAST píše:Zdarec, tak mi nejako pripada ze od te doby co jsem vymenil HID sadu za origo xenony na GIV, tak je s tim nejako hure videt + to vytvari cosi podivneho na silnici - viz obrazek (tmave je naznacena plocha kterou to vytvari na silnici a s kterou je videt + cosi (zlute) s cimz neni videt nic... viditelnost mozna tak 15m).
Dalsim problemem je, ze mi blbne rozviceni leveho xenonu, naskoci treba az po 20min jizdy nebo po 10tem zapnuti a vypnuti svetel... starter xenonu(uvnitr) spatnej nebo ridici jednotka xenonu (stribrna krabicka)???
Podotykam, ze vybojky jsou koupene nove origo Phillips.
Nema nekdo nahradni starter na prodej nebo kde by se to dalo koupit - nemyslim hned u VW, popripadne jestli nejde opravit, nebo neni stejnej s Octavii 1.
+ cocky se daji vymenit treba za ty z Octavie ?
Dikes
už jsem slyšel že origo Xenony svítí mín než Hid sada v Parabole.Tak se není co divit :roll:

Uživatelský avatar
R32TDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Černčice u Loun
Kontaktovat uživatele:

Re: Orig. xenony - malo sviti - nerozsvici se

Příspěvek od R32TDI »

EAST píše:Zdarec, tak mi nejako pripada ze od te doby co jsem vymenil HID sadu za origo xenony na GIV, tak je s tim nejako hure videt + to vytvari cosi podivneho na silnici - viz obrazek (tmave je naznacena plocha kterou to vytvari na silnici a s kterou je videt + cosi (zlute) s cimz neni videt nic... viditelnost mozna tak 15m).
Dalsim problemem je, ze mi blbne rozviceni leveho xenonu, naskoci treba az po 20min jizdy nebo po 10tem zapnuti a vypnuti svetel... starter xenonu(uvnitr) spatnej nebo ridici jednotka xenonu (stribrna krabicka)???
Podotykam, ze vybojky jsou koupene nove origo Phillips.
Nema nekdo nahradni starter na prodej nebo kde by se to dalo koupit - nemyslim hned u VW, popripadne jestli nejde opravit, nebo neni stejnej s Octavii 1.
+ cocky se daji vymenit treba za ty z Octavie ?
Dikes

Dej bacha ten levej xenon ti může spínat taky tím, že můžeš mít v háji zapalovací modul uvnitř svěla taková černá krabička, zkus nejdřív prodit výbojky a startéry, ty výbojky i když jdou phillips, protože výbojka je jak klasická zářivka jen je tam jinej plyn.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“