Praskanie v interieri - PALUBOVKA

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Praskanie v interieri - PALUBOVKA

Příspěvek od travel242fx »

Vie mi niekto poradit alebo ma podobny problem v poslednej dobe pozurujem pukanie ktore sa ozyva od palubovky je to asi vstrede presne pod celnym sklom,robi to hlavne pri rozbiehani a brzdeni,ale aj ked rukou zatlacim s predu na palubovku pocut tam puknutie.
Lezie mi to na nervy :twisted: ,da sa stym nieco urobyt? napr.. dotiahnut ta palubovka ? ako sa ktomu dostanem myslim k nejakym srobikom .
diky
NIKDY UZ NIC INEHO LEN TDi...

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Praskanie v interieri - PALUBOVKA

Příspěvek od Toxyz »

a neopírá se palubka do okna? co tak tam zkusit strčit nějakej kousek gumy nebo lépe nějakou pěnovou hmotu?
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Praskanie v interieri - PALUBOVKA

Příspěvek od travel242fx »

Toxyz píše:a neopírá se palubka do okna? co tak tam zkusit strčit nějakej kousek gumy nebo lépe nějakou pěnovou hmotu?
neviem ci sa opiera auto nebolo nikdy burane ani palubovka nebola davana dole,zacalo to z nicoho nic praskat.

no moc by som tam nechcel nieco strkat, aby to nebolo vidno ze je tam nieco strcene ,racej by som to skusil dotiahnut alebo neviem ci je mozne ze sa to nejako uvolnilo. nema niekto nakres ako je prichytena palubovka kde su sroby ?
NIKDY UZ NIC INEHO LEN TDi...

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Praskanie v interieri - PALUBOVKA

Příspěvek od Toxyz »

no mohla by vrzat i ta mřížka ventilační

každopádně bych vzal nějakou destičkua strčil ji v místě kde si ymslím že to vrže mezi palubku a okno a uvidíš jestli to pomůže, když jo, něco bych tam "nacpal" a určitě to vidět nebude
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
sykys
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 404
Registrován: 19.12.2008 13:50
Bydliště: NA SEVERU ČECH

Re: Praskanie v interieri - PALUBOVKA

Příspěvek od sykys »

jo taky mi to jakoby vrze , a presne nevim odkad to jde, ale kdyz zatlacim na stredovej panel jako ze strany spolujezdce tak to taky udela, nojo neni to fungl nove auto , asi se stim nic udelat neda :(
NA VODNICI,UHLÍKY a TABAKY, !CENY!DOHODOU,SZ

Sharp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.06.2009 13:48
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: Praskanie v interieri - PALUBOVKA

Příspěvek od Sharp »

Taky mam problemy s praskanim stredoveho panelu.

Jeden kamarad co dela v prumyslovych laborkach rika, ze mam hrany plastu zacarat obycejnou
tuhou z tuzky
. To ma zmirnit treni plastu a zbavi me to tech hnusnejch zvuku.

Jdu to vyzkouset protoze lepit tam nejaky prolozky nebo silikon se mi nechce.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Praskanie v interieri - PALUBOVKA

Příspěvek od Goauld »

Mě vržou tapeci na dveřích a nemužu přijít na to kde, prostě všechno sem zamatlal takovou hmotou a nic, ani když na to zatlačím, tak to nepřestane, ale pěkně mě to štve :x
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Praskanie v interieri - PALUBOVKA

Příspěvek od MaF »

Goauld píše:Mě vržou tapeci na dveřích a nemužu přijít na to kde, prostě všechno sem zamatlal takovou hmotou a nic, ani když na to zatlačím, tak to nepřestane, ale pěkně mě to štve :x
dela ti randal zamek a to zelezny oko na kastli za ktery se to zacvakne, zkus jet s pootevrenyma dverma - za jizdy je jen otevri a opri je ale nedovirej do zamku, a uvidis :wink: staci pak akorat posunout tim okem na kastli bud nahoru nebo dolu / nebo se samotnym zamkem a mas po starostech

jestli mam pravdu, akorat jsem ti dokazal ze bouchas moc dverma a vychozujes si panty = dvere ti sedaj dolu :mrgreen:
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Praskanie v interieri - PALUBOVKA

Příspěvek od travel242fx »

Toxyz píše:a neopírá se palubka do okna? co tak tam zkusit strčit nějakej kousek gumy nebo lépe nějakou pěnovou hmotu?
tak som tam nakonec vopchal trocha penovj hmoty a pomohlo to odvtedy uz je klud,ale liezlo mi to riadne na nervy :evil:
NIKDY UZ NIC INEHO LEN TDi...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“