zavírání oken přes centrál

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
VW.R32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 07.12.2007 15:06
Bydliště: WEST city

Re: zavírání oken přes centrál

Příspěvek od VW.R32 »

matheus píše:zdravim, nevíte náhodou někdo kde by mohl být problém? vždy když jsem měl stažený okna a zamknul jsem barunu na dálku samy se vytáhly, najednou to nejde a nevím si rady co s tím, a pěkně mně to s.re, protože poprvý jsem si toho nevšiml, odcházim od auta, zamknu na dálku a když jsem šel po pěti minutách z trafiky tak čumim jak puk že mám otevřený vokna, tak jsem to zkoušel několikrát a nic, poraďte prosím
ahoj mam podobny problem .klicem okna pri podrzeni vyjedou a sjedou na dalce pri zmacknuti zamknuti se auto zamkne a okna vyjedou ale pri odemknuti dalkou a dalsim zmacknuti okna nesjedou co mam auto tak se mi to povedlo pouze jednou a ani nevim jak a vag nic nepise!

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zavírání oken přes centrál

Příspěvek od Goauld »

matheus píše:
Majllo píše:ja som sa pytal v servise VW, skoda ci mi top vedia tak spravit ze ked pridrzim aby mi dovrelo okna..ze to na origo nejde

aha, hmm tak nevim, mně ale spíš s*re, ne to že když přidržim klíček že se to nevytáhne, ale to že to nejde vytáhnout když zavřu na dálku, tim klíčkem je mi to celkem volný víš co,,,,nechci prostě zapomenout že to nezavírá a odejít od otevřenýho auta :?

Pokud ti to nefunguje klíčem, nebude to fungovat ani dálkou. Zkontroluj, jestli ti bliká ta červená diodka u čudlíku zamykání, když zamkneš. Mohl by to být nějaký vadný spínač v zámku, nebo přelomenej kabel někde ve svazku.
Ale můžeš taky zkusit odpojit baterku, nechat to 5 minut bez ní, aby se vymazalo nastavení oken, pak připojit, sednout do auta zapnout zapalování a každy okno nechat držením spínače sjet dolu a nahoru. Pokud to nepomuže, je problém jak sem psal v prvním odstavci.
Anebo se to kdo ví proč úplně zbláznilo :lol:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zavírání oken přes centrál

Příspěvek od xerxes »

ja mám ovladač dálky od Cobry a zajímalalo by mě jestli by to šlo nakodovat do origo klíče,okna mi jde zavírat i otevírat dálkou :roll:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zavírání oken přes centrál

Příspěvek od Goauld »

luki píše:ja mám ovladač dálky od Cobry a zajímalalo by mě jestli by to šlo nakodovat do origo klíče,okna mi jde zavírat i otevírat dálkou :roll:
Ale to máš ovladač zároveň od alarmu ne ? Když zamkneš origo dálkou, tak se ti neaktivuje alarm. Nebo nějak nechápu na co se to vlastně ptáš :)
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zavírání oken přes centrál

Příspěvek od xerxes »

no ovladač to je ale nemám alarm,tak mě zajímá jestli se ta dálka dá nakodovat do origo klíče :roll:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zavírání oken přes centrál

Příspěvek od Goauld »

Jo takhle... on se totiž alarm cobra dával přímo v autorizvanym servisu jako taková doplňková výbava. Ale ten tvůj ovladač je teda jenom na centrál, takže nemáš komfortku s dálkovým ovládáním, musel by sis ji sehnat a k tomu origo dálkovy ovládání. Nebo snad máš ještě mimo toho svyho ovladače origo dálku ? Pak bych nechápal význam té neorigo.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zavírání oken přes centrál

Příspěvek od xerxes »

no taky nechápu proč dávali jako dopnkovou výbavu tu cobru :roll: mám dodělaný vystřelovací klíč tak tak snad by to šlo nakodovat :wink:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zavírání oken přes centrál

Příspěvek od Goauld »

Nakodovat to de, záleží jakou máš komfortku a jak moc to bude jednoduchy :lol: Je na to program od motordiagu, ale neumí to udělat na jednotkách 1J0 959 799 AH
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“