čistič interieru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

čistič interieru

Příspěvek od ozzy »

Zdar,myslim že jsem ve spravne sekci.Chci vyčistit interier u GIV.Jedna se o strop a bočni sloupky,asi určite vite jak to vypada,je to šedy material,vypada jako semiš.Potřebuju poradit jak na to,mam to udelat s Vanišem nebo existuje učinny spej na to?Nerad bych to zkazil!

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: čistič interieru

Příspěvek od vtuni »

já to dělal tak že vymontoval..vanish + jemný kartáček.. vysprchovat... popř postup opakovat dokud to pouští hnus..nechat uschnout namontovat z5 ..samozřejmě to jde dělat i v autě ale je to strašně nepohodlný a neuděláš to tak dobře... a ten čas a nervy co např strávíš nad stropnicí v autě... za tu dobu to máš vymontovaný a složený z5

jinak sloupky a těsnící gumy jsou na plastu tak je možný je i máchat ve vaně..
stropnice je takovej lisovanej papír takže tam maximálně sprchovat...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

Re: čistič interieru

Příspěvek od ozzy »

Až tak špinave to nemam abych musel sundaval tapecirung.Spiš jsem myslel na spolehlivy sprej nebo neco takoveho,a nebo ho dam do autočistirni a zaplatim 1000kc ,ale nevim jaky bude efekt.

Uživatelský avatar
rachot
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 07.05.2009 19:26
Bydliště: BRNO - jih
Kontaktovat uživatele:

Re: čistič interieru

Příspěvek od rachot »

ozzy píše:Až tak špinave to nemam abych musel sundaval tapecirung.Spiš jsem myslel na spolehlivy sprej nebo neco takoveho,a nebo ho dam do autočistirni a zaplatim 1000kc ,ale nevim jaky bude efekt.
PUREX, tim to jde krásně a pěkně to voní.
GOLF IV TDI black
Prodám díly na giv: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=144072" onclick="window.open(this.href);return false;
OLDCAR s.r.o. Brno královo pole, božetěchova 106
AUTO - MOTO SERVIS (VČ. DIAGNOSTIKY), PNEUSERVIS
605206463

Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

Re: čistič interieru

Příspěvek od ozzy »

rachot píše:
ozzy píše:Až tak špinave to nemam abych musel sundaval tapecirung.Spiš jsem myslel na spolehlivy sprej nebo neco takoveho,a nebo ho dam do autočistirni a zaplatim 1000kc ,ale nevim jaky bude efekt.
PUREX, tim to jde krásně a pěkně to voní.
Nedelaš si srandu?Tak levne a tak jednoduche?

Uživatelský avatar
rachot
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 07.05.2009 19:26
Bydliště: BRNO - jih
Kontaktovat uživatele:

Re: čistič interieru

Příspěvek od rachot »

ozzy píše:
rachot píše: PUREX, tim to jde krásně a pěkně to voní.
Nedelaš si srandu?Tak levne a tak jednoduche?
uvidíš sám, akorat si dej pozor že purex má vic produktů a já ted presne nevim jakej máme... máme to ve velkým kanistru na servise.
GOLF IV TDI black
Prodám díly na giv: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=144072" onclick="window.open(this.href);return false;
OLDCAR s.r.o. Brno královo pole, božetěchova 106
AUTO - MOTO SERVIS (VČ. DIAGNOSTIKY), PNEUSERVIS
605206463

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: čistič interieru

Příspěvek od Filip »

já to dělal vanishem,co jsem rozmíchal ve vodě a pakjen tou pěnou a kartáčkem... :wink:

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: čistič interieru

Příspěvek od Jeremy31 »

ozzy píše:Až tak špinave to nemam abych musel sundaval tapecirung.Spiš jsem myslel na spolehlivy sprej nebo neco takoveho,a nebo ho dam do autočistirni a zaplatim 1000kc ,ale nevim jaky bude efekt.
Právě že efekt to bude mít mnohem lepší když to přenecháeš nějakýmu šikovnýmu týpkovi kterej interiéry čistí .... nejenže si ušetříš práci ale hlavně tam nebudeš mít pak mapy když ti to vezme komplet. Já mám béžovej světlej int. a dělám to jednou ročně vždy z jara ... efekt? vypadá to jako nový!!! Ten litr za to stojí.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“