sedacky RECARO

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: sedacky RECARO

Příspěvek od pino.t »

Tak na zimu vyhřívaný kožený a na léto normální. :mrgreen:
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

gussepe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 29.01.2009 10:31

Re: sedacky RECARO

Příspěvek od gussepe »

pino.t píše:Tak na zimu vyhřívaný kožený a na léto normální. :mrgreen:
A je to vyřešený :lol: , no asi pujdu do těch koženejch a nakonec musim posoudit sám jak mi to bude vyhovovat. :)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: sedacky RECARO

Příspěvek od vtuni »

gussepe píše:A proč bys do nich nešel? Kvůli létu? Zase si říkám, že to zas tak nepříjemný bejt nemůže, když se dneska dává kůže jako lepší výbava vozidla. :oops: Ale na druhou stranu abych se vlétě nezbláznil :D
jako pokud fakt hodně spěcháš a příjdeš u koupaliště k autu (pokud možno černýmu :mrgreen: ) otevřeš dveře, nasedneš, nastartuješ a jedeš tak se ti to asi moc líbit nebude..protože ta kůže bude pěkně rozpálená.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pokud necháš auto vyvětrat jen otevřenýma dveřma. 1-2 min.(což já dělám v létě naprosto běžně, bo jinak bych v autě asi zdechl :mrgreen:) tak ta kůže zchládne... a no problema....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

gussepe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 29.01.2009 10:31

Re: sedacky RECARO

Příspěvek od gussepe »

vtuni píše:
gussepe píše:A proč bys do nich nešel? Kvůli létu? Zase si říkám, že to zas tak nepříjemný bejt nemůže, když se dneska dává kůže jako lepší výbava vozidla. :oops: Ale na druhou stranu abych se vlétě nezbláznil :D
jako pokud fakt hodně spěcháš a příjdeš u koupaliště k autu (pokud možno černýmu :mrgreen: ) otevřeš dveře, nasedneš, nastartuješ a jedeš tak se ti to asi moc líbit nebude..protože ta kůže bude pěkně rozpálená.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pokud necháš auto vyvětrat jen otevřenýma dveřma. 1-2 min.(což já dělám v létě naprosto běžně, bo jinak bych v autě asi zdechl :mrgreen:) tak ta kůže zchládne... a no problema....
Paráda, černý auto mám a sedačky bych tam chtěl taky černý. Není co řešit, jdu do toho :lol: a auto hold budu větrat :)

Uživatelský avatar
grabeplate
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 06.04.2009 11:46
Bydliště: Troppau /Opava/
Kontaktovat uživatele:

Re: sedacky RECARO

Příspěvek od grabeplate »

Ted jenom sehnat prachy na kozene |Recara.. :P

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“