Nastavení stavitelného podvozku

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Emill46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 17.05.2008 01:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Nastavení stavitelného podvozku

Příspěvek od Emill46 »

Zdravím, mám takový problém koupil jsem si vyškově stavitelný podvozek snížení 30-60mm. A zkoušel jsem dát zadek úplně dolů a nepříde mi že by se to nějak rapidně snížilo :( u předku to šlo poznat lépe. Nevíte kde může být chyba u toho zadku? díky všem za rady

Uživatelský avatar
Dadann
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Nastavení stavitelného podvozku

Příspěvek od Dadann »

Kup větší snížení :D ...Nevím co by bylo za problém...co je to za značku podvozku?
Slevy na kompletní sortiment Liqui Moly a Mann filter http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=1 ... 9#p1446439" onclick="window.open(this.href);return false;

CULT STYLE?...O.K. BIATCH
DnB a Jungle society...

Emill46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 17.05.2008 01:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Nastavení stavitelného podvozku

Příspěvek od Emill46 »

RACELAND

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Nastavení stavitelného podvozku

Příspěvek od DworiBak »

a jaký maš dorozy na zadích tlumičích musíš dát pro sportovní podvozek jinak se ti to opře o doraz a níž to nepůjde :wink:

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Nastavení stavitelného podvozku

Příspěvek od valec1 »

DworiBak píše:a jaký maš dorozy na zadích tlumičích musíš dát pro sportovní podvozek jinak se ti to opře o doraz a níž to nepůjde :wink:
tak ono se to da i zkusit rukou jetli je to oprene o doraz kdyz to stoji, nebo neni a je tam vule ne? nebo se pletu?

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Nastavení stavitelného podvozku

Příspěvek od DworiBak »

valec1 píše:
DworiBak píše:a jaký maš dorozy na zadích tlumičích musíš dát pro sportovní podvozek jinak se ti to opře o doraz a níž to nepůjde :wink:
tak ono se to da i zkusit rukou jetli je to oprene o doraz kdyz to stoji, nebo neni a je tam vule ne? nebo se pletu?
u zatku jo stačí odpojit spodní šroub a zkusit zamačnout pokud nepude je opřenej o doraz

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Nastavení stavitelného podvozku

Příspěvek od valec1 »

DworiBak píše:
valec1 píše: tak ono se to da i zkusit rukou jetli je to oprene o doraz kdyz to stoji, nebo neni a je tam vule ne? nebo se pletu?
u zatku jo stačí odpojit spodní šroub a zkusit zamačnout pokud nepude je opřenej o doraz
a bez toho vysroubovani sroubu? jen rukou zkusit jestli jde ten prevlek s dorazem pohnout nahoru by nestacilo? pokud auto stoji na zemi

Emill46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 17.05.2008 01:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Nastavení stavitelného podvozku

Příspěvek od Emill46 »

mam tam dorazy co jse mel na seriovem podvozku tak to bude asi tim a když mi to drží o ty dorazy může to mít nějaký vliv na tlumič?mi by i stačilo jak to mám snížené ted jsem to chtěl zkusit dát úplně na zem ale když to bude mít nějaký vliv na tlumiče tak budu muset ty dorazy asi vyměnit že?...a kdyz jj tak za jaké dorazy a kolik případně stoji? :) Dorazy na sportovní podvozek.

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Nastavení stavitelného podvozku

Příspěvek od valec1 »

Emill46 píše:mam tam dorazy co jse mel na seriovem podvozku tak to bude asi tim a když mi to drží o ty dorazy může to mít nějaký vliv na tlumič?mi by i stačilo jak to mám snížené ted jsem to chtěl zkusit dát úplně na zem ale když to bude mít nějaký vliv na tlumiče tak budu muset ty dorazy asi vyměnit že?...a kdyz jj tak za jaké dorazy a kolik případně stoji? :)
ho seriznes(aby byl kratsi) a je to :wink:

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Nastavení stavitelného podvozku

Příspěvek od DworiBak »

když ho seřízne nebude na něm držet prachovka,kup dorazi pro sportovní tlumiče jsou kratší.To že ti to bude pružit jen na dorazech neni moc dobrý :wink:
To Valec1 už si někdy zkoušel houpat s položeným podvozkem je to tuhý to by si dřív udělal důlky do kastle a origo dorazi jsou měkký oproti sportovním dorazům takže by se mu to houpalo stejně třeba jen na dorazu a sundat ten spodní šroub je otázka 5min. :wink:

Emill46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 17.05.2008 01:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Nastavení stavitelného podvozku

Příspěvek od Emill46 »

a nevíš kolik stojí tak přibližně ty sportovní dorazy?

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Nastavení stavitelného podvozku

Příspěvek od valec1 »

DworiBak píše:když ho seřízne nebude na něm držet prachovka,kup dorazi pro sportovní tlumiče jsou kratší.To že ti to bude pružit jen na dorazech neni moc dobrý :wink:
To Valec1 už si někdy zkoušel houpat s položeným podvozkem je to tuhý to by si dřív udělal důlky do kastle a origo dorazi jsou měkký oproti sportovním dorazům takže by se mu to houpalo stejně třeba jen na dorazu a sundat ten spodní šroub je otázka 5min. :wink:
myslel sem rukou pohybat s prachovkou na doraze jestli tam je vule nebo je to uz sedle na nem. ne hybat autem

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“