Rozvody

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Passat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčínsko

Rozvody

Příspěvek od Passat »

Zdravím kolegové,
mám dotaz.
Jaký je interval výměny rozvodového řemenu u Golfu III GTI motor
2E.

Díky

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rovody

Příspěvek od Master »

Passat píše:Zdravím kolegové,
mám dotaz.
Jaký je interval výměny rozvodového řemenu u Golfu III GTI motor
2E.

Díky
V servisce se nejak o rozvodech na benziny nezminujou, ale u TDI/SDI je uvedeno 90tis. Na benziny,bych to asi videl podobne a navic na ten 2litr nebudou stat rozvody svet... Takze pokud je to auto zrovna koupene (a neni prokazatelne dolozitelna vymena rozvodu) vymenit ihned, jinak tech +- 90 tis.

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Rovody

Příspěvek od RomeoMontek »

Master píše:
Passat píše:Zdravím kolegové,
mám dotaz.
Jaký je interval výměny rozvodového řemenu u Golfu III GTI motor
2E.

Díky
V servisce se nejak o rozvodech na benziny nezminujou, ale u TDI/SDI je uvedeno 90tis. Na benziny,bych to asi videl podobne a navic na ten 2litr nebudou stat rozvody svet... Takze pokud je to auto zrovna koupene (a neni prokazatelne dolozitelna vymena rozvodu) vymenit ihned, jinak tech +- 90 tis.
U motoru 2,0 byx měla být výměna po 90t km. V servisce se o ni opravdu nic nepise,ale pokud ji auto ma a je radne potvrzena, tak s nejvetsi pravdepodobnosti byl menen. Jiank sada remenu neorigo stoji tusim 2700 od vyrobce co jej dodava do prvovyroby-tazke kvalita. Znacku si nepamatuju...

Uživatelský avatar
Passat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčínsko

Příspěvek od Passat »

Díky pánové za vyčerpávající odpovědi

Uživatelský avatar
datam
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Rovody

Příspěvek od datam »

pánové ked to tu takto vidím nepoviete mi interval všech výmen? Poprípade či mi zapindá palubka ak treba napríklad vymeniť olej? G3-96. Nejako som z toho vedla.
všech myslím (brzdovka, olej, remen už viem.)

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rovody

Příspěvek od Master »

datam píše:pánové ked to tu takto vidím nepoviete mi interval všech výmen? Poprípade či mi zapindá palubka ak treba napríklad vymeniť olej? G3-96. Nejako som z toho vedla.
všech myslím (brzdovka, olej, remen už viem.)
-Rozvodak cca 90tis
-Klinak dle potreby a optickeho stavu :o)
-Olej sviti na palubce jako OIL kazdych 15tis
-Brzdovka by se mela snad kazde 2 roky, nicmene zase tak kriticke to neni, pokud zrovna nejezdis jako zavodnik
-Brzdy dle pohledu :) Orientacne by desticky nejakych 30-50 vydrzet mohly, pakny +- 100 vydrzi. Kotouce maji minimalni tloustku, meni se dle toho. U brzd zavisi hodne jak jezdis
-Vzduch filtr cca 60tis, ale pokud se jezdi v prasnem prostredi tak dle pohledu casteji... stoji nejake 2 kila, takze neni moc na cem setrit
-Svicky dle VW take 60tis
-palivovy filtr u benzinu nejakych 60-90tis... zavisi jak kvalitni benzin se tankuje. Lepsi preventivne vymenit, protoze se rad ucpe v nevhodny cas... treba nekde 2000km od domova :)
-Dalsi veci dle potreby a uvazeni :)

Uživatelský avatar
datam
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

thnk

Příspěvek od datam »

dík moc za info.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“