V8-poruchovost?

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
ostravak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 08.09.2009 19:49

V8-poruchovost?

Příspěvek od ostravak »

ahoj panove,
slysel jsem,ze V8 byvaji v elektronice hodne poruchove,je to pravda? Napriklad auto co ma 80tis km bylo dvakrat meneno sedadlo ridice a same hlaseni zavad. Co je na tom pravdy? A jaky je rozdil mezi vzduch.perovanim a normalnim? Hlevne mi nepiste,ze hodne velky :D ,diky.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: V8-poruchovost?

Příspěvek od LuboR5 »

sedačky máš i v jiných autech :D , asi je to tak: čím méně elektroniky tím méně starostí a tím méně co se může zdupat, já mám sedačky manual a nic se mi na nich nedupe :D , a vzduch podvozek ? jezdil sem i s tím i bez ( mé auto ) a rozdíl nebyl tak velký jak sem si myslel nebo co jsem od toho očekával já :wink: ( možná nastavení vzduchu na daném autě nebylo tak jak má být to nevím )

panklobouk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 09.07.2009 12:08

Re: V8-poruchovost?

Příspěvek od panklobouk »

Presne, cim mene el. - tim mene poruch. Je rok 2009 a jsme daleko vice celkove zhyckanejsi nez pred 30 lety. Ja urcite. V8 mam, a hodne nadupane el. - zatim se celkem nic nesere. Vzduch. podvozek je potreba, at jiz kvuli komfortu, tak pruchodnosti terenem. Bez vzduchu bych si ho nikdy nekoupil. Vsechny 4 sedacky se daji koupit za 20 tisic urcite. A hlavne - motor je skvely, jako v A8 a to mam rad.

marek76

Re: V8-poruchovost?

Příspěvek od marek76 »

ostravak píše:ahoj panove,
slysel jsem,ze V8 byvaji v elektronice hodne poruchove,je to pravda? Napriklad auto co ma 80tis km bylo dvakrat meneno sedadlo ridice a same hlaseni zavad. Co je na tom pravdy? A jaky je rozdil mezi vzduch.perovanim a normalnim? Hlevne mi nepiste,ze hodne velky :D ,diky.

Mám najeto na V8 (2005) 80 tis. km a žádné závady elektroniky nemám. V kompletní paměti závad VAGu sice můžeš najít spoustu drobných hlášení, ale to jsou úplné prkotiny.

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: V8-poruchovost?

Příspěvek od erico »

mam V8 ve 150tkm zadny problem....po 150 jsem vlatnikem, ja bouchnul jsem tam hned Lpg i kdyz kazdy odrazoval a ted krom toho ze e rozsviti motorova kontrolka kvuli spalovani tak jinak zase zadny problem, na plynu mam uz na aute 230tkm a jezdi skvele, Vybavu mam max. a jinak bez vzduchu by jsem asi do toho nesel. Jak je vzduch a vi se kde a jak prepnout, tim myslim cesty, je to nesrovnatelne. Muj nazor V8 super, autko me naplnuje:-)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“