svazek elektroinstalace imobilizéru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

svazek elektroinstalace imobilizéru

Příspěvek od dawenow »

chtěl bych se zeptat zda někdo nevíte číslo pro svazek elektroistalace k imobilizéru- jedná se svazek drátu , který spojuje čtecí cívku pod volantem k řídící jednotce imobilizéru, našel jsem na netu tento svazek pro Octavii číslo 1U0971809, pro motor 1,6 74kW, r.v.98,

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1 ... html#dotaz" onclick="window.open(this.href);return false;

díky za radu ,
pokud někdo máte jiný obchod na netu kde ho seženu .....

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: svazek elektroinstalace imobilizéru

Příspěvek od matiass »

trošku tě nechápu páč tam číslo dílu máš... navíc u Golfa je to součástí svazku k budíkům... samostatně sem to v ETCE nenašel... a pokud se ti zdá 170,- moc tak si kup tři káble konektory a přepinuj si štekry... :wink:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Re: svazek elektroinstalace imobilizéru

Příspěvek od dawenow »

matiass píše:trošku tě nechápu páč tam číslo dílu máš... navíc u Golfa je to součástí svazku k budíkům... samostatně sem to v ETCE nenašel... a pokud se ti zdá 170,- moc tak si kup tři káble konektory a přepinuj si štekry... :wink:
pro vysvětlení:

ptám se jestli tento svazek číslo 1U0 971 809 mohu použít do VW Golf, jestli je shodný,
dále jsem zakládal toto téma pro radu jestli už někdo toto dělal, měnil při stejných problémech , které mám já na svém voze s imobilizérem,
a nakonec jiný net obchod jsem nechtěl proto abych uštetřil nějakých 170 kč, ale pro dostupnost tohoto dílu třeba i jinde v jiném obchodě, ale díky za pomoc ....

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: svazek elektroinstalace imobilizéru

Příspěvek od matiass »

tak zaprvé jedná se o tři kable co dou do štekru na čtecí cívku immo druhej konec by měl mít jen konektory kerý se musí napinovat do štekru na budle...
zadruhý se to tu už řešilo a někdo si kupoval tuten svazek přímo u škodovky ;)
tim sem ti odpověděl i na druhou otázku ohledně shopu...

ale co se mě týče tak je asi nejlevnější si vypinovat štekry a vyměnit kable... :wink:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Dejv212
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 11.08.2009 21:34
Bydliště: Olomouc

Re: svazek elektroinstalace imobilizéru

Příspěvek od Dejv212 »

Ten svazek je stejnej u vsech vozu koncernu VW.Spleteny dva vodice cernej a zelenej.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“