rozdil sedacek recaro a high line ?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

to alex:
ked uz si to nacal .... da sa vyhrievanie sedadiel dorobit alebo ich treba vymenit? lebo mam nevyhrievane a nebolo by zle zohriat sa :D

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Alex píše:
PeLa píše:Mám dojem, že ty Recara mají vysouvací přední díl sedáku. O dost lepší boční vedení je asi samozřejmost.
Len niektoré to majú. Ja som mal highline vyhrievané a menil som ich za recará. Recará sú športovejšie, majú oveľa výraznejšie bočné vedenie. Ale aj tie highline sú fajn. Tie červené na fotkách tu okolo nie sú highline, ale trendline. (mal som trendline golfa 1999 a vyzerali ako tieto tu, potom 2003 highline a vyzerajú trochu inak. To bočné vedenie je hranatejšie, sedadlá sú tesnejšie. Ale možno sa to menilo v závislosti od MR a toto sú nejaké staršie highline. Pozriem v katalógu a pofotím, ak bude treba.)
tohle auto je 2001 a je to high line
a prodaval jsi ty high line ? za kolik ? a za kolik si sohnal ty recara kozene nebo normalni ? vyhrivane ?

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

Ty Recaro prodávám já.Mají super boční vedení a jak někdo psal,i vyjížděcí část sedáku.
Přílohy
R1.JPG
R1.JPG (37.89 KiB) Zobrazeno 442 x

Uživatelský avatar
Alex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin, Slovensko

Příspěvek od Alex »

Vyhrievanie sa dá dorobiť, ale zohnať na to originál veci je už teraz dosť problém. Pred pár mesiacmi sa to ešte dalo zohnať. Väčšinou to ľudia riešia výmenou sedačiek. Neoriginálne sady existujú tiež a predáva to napríklad MOLPIR.

Tie moje highline sedačky som nepredal, nechal som si ich zaarchivované :) na horšie časy- čo ak za tri roky vysedím Recará a budú vyzerať hnusne, čo potom? Vrátim tam highline. :) Nie neviem čo s nimi, ale mám to auto od nova a nechcem ich predať za pár korún. Ak ich náhodou niekedy budem chcieť vrátiť späť, budem mať čo.

Recará som zohnal dvoje úplne nové, obidve čierna koža, jedny sú 3dv vyhrievané manuálne, druhé sú 5dv vyhrievané elektrické s pamäťou. Cena 18 000 za manuálne a trochu viac za elektrické, už si nepamätám presne, bol to zložitý kšeft. :) Boli aj iné farby (color concept - čierne sedačky + ten stred bol vo farbe auta, vyzeralo to sexi ale červená pre mňa akurát nebola. :( takže som zobral čierne) Prípadne boli aj sivé a béžové, boli aj R32 rôzne varianty, ale už je to asi rozpredané... Vlko má ešte nejaké zbytky, ale komplet sadu už asi nie. Jedny - tie 3dv mechanické- som kupoval od neho.

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

kamarád má ty košená Recara a jak je tlustej,tak na nich to boční vedení pěkně rozjel...jsem myslel,že to vydrží víc,ale bohužel...jinak jak je to s berední opěrkou...dělal se ke všem,nebo jen k něčemu?

Uživatelský avatar
Alex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin, Slovensko

Příspěvek od Alex »

No tlstý človek nikdy sedačkám nerobí dobre, a na koži to vidno ešte viac. Bedrová opierka, ak tým myslíš to koliesko ktorým sa nastavuje tuhosť a "vypuklosť" tej časti pod chrbtom, tak väčšina Recaro aj R32 sedačiek to má, ale nie všetky. Highline- ako ktoré. Videl som článok, že sa to dá dorobiť, ale je to riadna babračka.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“