Mlhovky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Arnost
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Mlhovky

Příspěvek od Arnost »

VWTomVW píše:Ahoj mám dotaz.Taky teď předělávám světla na mlhy a mám pocit,že kabel od světel do kabiny je tam origo.Tak teď nevím jestli mám tahat komplet kabel od světel ke kabině,nebo stačí dát jen kabel od spínače na relé.Mohl by mě někdo napsat kama to mám přesně táhnout?Díky
Origo kabel by tam měl být: Pin číslo 2. u světla. Musíš ho najít v kabině, hodit relé na pozici č. 1 a propojit z vypínačem.

Uživatelský avatar
VWTomVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Re: Mlhovky

Příspěvek od VWTomVW »

Arnost píše:
VWTomVW píše:Ahoj mám dotaz.Taky teď předělávám světla na mlhy a mám pocit,že kabel od světel do kabiny je tam origo.Tak teď nevím jestli mám tahat komplet kabel od světel ke kabině,nebo stačí dát jen kabel od spínače na relé.Mohl by mě někdo napsat kama to mám přesně táhnout?Díky
Origo kabel by tam měl být: Pin číslo 2. u světla. Musíš ho najít v kabině, hodit relé na pozici č. 1 a propojit z vypínačem.
Díky moc

Uživatelský avatar
mathew08
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia, CA,BA,TO obcas
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky

Příspěvek od mathew08 »

Chlapy ked som potiahol kable z tych pinov č. 2 z konektorov svetiel - tie som spojil a do kabiny potiahol tak to môžem dať rovno na vypínač na pozíciu 8? je to 8?

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Mlhovky

Příspěvek od matiass »

ano je to 8 :wink:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
mathew08
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia, CA,BA,TO obcas
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky

Příspěvek od mathew08 »

Tak super - hmlovky už frčia ako maju, dal som na kabel napajania relatka ešte aj medzipoistku pre istotu.

Uživatelský avatar
dimebag36
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 20.09.2009 10:48

Re: Mlhovky

Příspěvek od dimebag36 »

GolfinoIV píše:Dorabal uz niekto hmlovky? Ale skor by ma zaujimali v hlavnom svetlomete a nie v narazniku. Viem ze bude treba tahat kabelaz (asi), ale pochybujem ze by bola natiahnutá, a bude treba vymenit prepinac.

PS ak mate origo svetla s hmlovkou vo svetlomete tak mi hodte farby kablov
Ahoj lidi ,,prosim vas nema nekdo schema zapojeni spinace hlavnich svetel? Konkretne toho svazku co do nej vede, jednotlive konektory jsou ocislovane,potrebuji zjistit pod kterym cislem je zapojena zadni mlhovka chci k ni napojit mlhovky predni.Nebo myslite ze bude lepsi udelat spinac zvlast?
Diky vsem za radu

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Mlhovky

Příspěvek od matiass »

dimebag36 píše:
GolfinoIV píše:Dorabal uz niekto hmlovky? Ale skor by ma zaujimali v hlavnom svetlomete a nie v narazniku. Viem ze bude treba tahat kabelaz (asi), ale pochybujem ze by bola natiahnutá, a bude treba vymenit prepinac.

PS ak mate origo svetla s hmlovkou vo svetlomete tak mi hodte farby kablov
Ahoj lidi ,,prosim vas nema nekdo schema zapojeni spinace hlavnich svetel? Konkretne toho svazku co do nej vede, jednotlive konektory jsou ocislovane,potrebuji zjistit pod kterym cislem je zapojena zadni mlhovka chci k ni napojit mlhovky predni.Nebo myslite ze bude lepsi udelat spinac zvlast?
Diky vsem za radu
určitě spinač s přednima mlhovkama jinak přední mlhovky sou na pinu 8 a zadní tušim na pinu 9 :wink:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky

Příspěvek od Wíťa »

jo presne tak koupis ji jinej origo prepinac kterej ma i predni mlhu
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
dimebag36
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 20.09.2009 10:48

Re: Mlhovky

Příspěvek od dimebag36 »

Wíťa píše:jo presne tak koupis ji jinej origo prepinac kterej ma i predni mlhu
Jo koupil bych je to podle etky zrejme tento dil 1C0 941 531 A ,na octavii 2 (zrejme je to stejnej dil jako na VW )stoji origo kolem 600 a medi in china kol 300 kč.Myslitw ze by stacil ten cinskej??? :mrgreen:

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Mlhovky

Příspěvek od matiass »

dimebag36 píše:
Wíťa píše:jo presne tak koupis ji jinej origo prepinac kterej ma i predni mlhu
Jo koupil bych je to podle etky zrejme tento dil 1C0 941 531 A ,na octavii 2 (zrejme je to stejnej dil jako na VW )stoji origo kolem 600 a medi in china kol 300 kč.Myslitw ze by stacil ten cinskej??? :mrgreen:
mno radši se podivej tu do bazaru estli někdo neprodává origo u tej číny by se mohli napalovat kontakty beztak to bude zase kvalitka :wink: a nevim to teď teda jistě ale mám pocit že má OCTA II jinej štekr :wink:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
malyhonza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 28.09.2007 20:24
Bydliště: špk

Re: Mlhovky

Příspěvek od malyhonza »

a našel někdo tu origo přípravu, kam vede ta kabeláž od světel do kabiny? ve světlech mám všechny piny obsazený, takže už to musí být už někde dotažený, jen třeba dodělat to relé a vypínač. viděl to někdo?

Uživatelský avatar
dimebag36
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 20.09.2009 10:48

Re: Mlhovky

Příspěvek od dimebag36 »

matiass píše:
dimebag36 píše: Jo koupil bych je to podle etky zrejme tento dil 1C0 941 531 A ,na octavii 2 (zrejme je to stejnej dil jako na VW )stoji origo kolem 600 a medi in china kol 300 kč.Myslitw ze by stacil ten cinskej??? :mrgreen:
mno radši se podivej tu do bazaru estli někdo neprodává origo u tej číny by se mohli napalovat kontakty beztak to bude zase kvalitka :wink: a nevim to teď teda jistě ale mám pocit že má OCTA II jinej štekr :wink:
No zkusim ten bazar,dnes jsem se ptal v prodejne VW na original prepinac a maji ho....aleeeee....cena 2200 Kč :158: ...psal jsem do autodilu Skoda jestli prepinac z Octavie 2 bude pasovat na Golf IV tak mi napsali ze ze dle jejich materialu by mel spinac na VW pasovat ( jejich cena je 600 original Skoda)...tak nevi jestli doopravdy nebude lepsi reseni dat vypinac zvlast a natahnou kabelaz.... :lol:

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Mlhovky

Příspěvek od matiass »

dimebag36 píše:
matiass píše: mno radši se podivej tu do bazaru estli někdo neprodává origo u tej číny by se mohli napalovat kontakty beztak to bude zase kvalitka :wink: a nevim to teď teda jistě ale mám pocit že má OCTA II jinej štekr :wink:
No zkusim ten bazar,dnes jsem se ptal v prodejne VW na original prepinac a maji ho....aleeeee....cena 2200 Kč :158: ...psal jsem do autodilu Skoda jestli prepinac z Octavie 2 bude pasovat na Golf IV tak mi napsali ze ze dle jejich materialu by mel spinac na VW pasovat ( jejich cena je 600 original Skoda)...tak nevi jestli doopravdy nebude lepsi reseni dat vypinac zvlast a natahnou kabelaz.... :lol:
mno pokud ti nevadí že nebude svítit červeně ale zeleně tak proč ne jinak určitě ti tam bude pasovat z Octy I :wink:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Mlhovky

Příspěvek od DworiBak »

matiass píše: mno pokud ti nevadí že nebude svítit červeně ale zeleně tak proč ne jinak určitě ti tam bude pasovat z Octy I :wink:
Ale musí to být z OI po faceliftu kdy jas byl u na jiném ovládání a ne součást vypínače světel :wink:

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Mlhovky

Příspěvek od matiass »

tu máš za 390.- http://www.aukro.cz/item756645010_spina ... at_b5.html" onclick="window.open(this.href);return false; :wink:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“